[#1] [short film] Another World ;)
Cześć
Wrzuciłem na swój kanał , nowy filmik z mojej serii pixel nation. Tym razem troszke inaczej, role jakby odwrócone ;) Jeśli stare gry chce przedstawiać w obranym przez siebie stylu to nie mogło zabraknąć tego tytułu. Inspirował mnie od dawna, od czasów kiedy 1 raz zagrałem w tą grę. Po niedawnym obejrzeniu making off_a, wiedziałem że muszę "wrzucić" ten tytuł na swój warsztat :)
Wiem, temat wałkowany, naprawde sporo świetnych remake_ow z tej gry ale na ile potrafiłem i miałem do tego warunki zrobiłem coś od siebie, po swojemu :)
Zapraszam do obejrzenia i pozdrawiam!

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2015 23:34:25 przez zeter

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2015 23:34:50 przez zeter

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2015 23:35:09 przez zeter
[#2] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Calkiem ciekawe podejscie do tematu ale jeszcze musisz popracowac nad aktorstwem. Szczegolnie nad pokazywaniem wlasnych emocji np. znudzenie,strach, zdziwienie itp.. bo poki co, aktorstwo masz na poziomie braci Mroczkow ale mysle, ze z malym treningiem bedzie lepiej OK
[#3] Re: [short film] Another World ;)

@selur, post #2

Dzięki za opinie, od razu zaznaczam że zagrał to 15 lat młodszy brat rodzony :):) Za co mu jeszcze raz ogromnie dziękuję… Ale jęśli mam być szczery to powiedziałem mu prawie to samo :) Może następnym razem będzie lepiej ;)

Jeszcze raz dzięki :)
[#4] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #3

Niech przy okazji ogoli włosy i zgoli brodę bo wygląda jak menel z dworca No i tak -20 kg i będzie cacy
[#5] Re: [short film] Another World ;)

@Diabeł, post #4

Daj zdjęcie swoich najbliższych to też chętnie powiem kto co ma sobie ogolic.
[#6] Re: [short film] Another World ;)

@Sokok, post #5

Moi najbliżsi dbają o siebie i nie wyglądają niechlujnie Zasugerowałem tylko, że (jeśli ta osoba będzie grać w filmikach) taki zarost kojarzy się z menelami z dworca a nie że dana osoba jest kimś takim. Nic złego nie miałem na myśli. W moich stronach nawet się mówi "stylówa ala menel" i nikt z tego powodu nie drze szat. Ale tak to jest jak się nie rozumie słowa czytanego i potem się oburza



Ostatnia aktualizacja: 17.08.2015 04:39:12 przez Diabeł
[#7] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #3

A mnie się podobało. Trochę inne podejście niż pozostałe Twoje filmy. Czekam na kolejny.
[#8] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Świetne! Brawo!
[#9] Re: [short film] Another World ;)

@Diabeł, post #6

Gdybyś dał mi jednak zdjęcie, znalazłbym dziesiątki powodów do pracy nad wami, równie niemiłych i niesprawiedliwych jak Twoja kompletnie nie na miejscu "sugestia". To, że tobie wygląda na menela to nie fakt ogólny, tylko twoje widzimisię. Tak więc proponuję uważać co mówisz. Dla mnie wygląda jak nastolatek, który dobrze się bawi.
[#10] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Jak dla mnie bomba. Gratuluję dobrej roboty.
[#11] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Bardzo fajna animacja :)
[#12] Re: [short film] Another World ;)

@Diabeł, post #4

to zabawne, ale nie przypuszczałem, że wśród geeków (bo jak inaczej nazwać nas wszystkich ekscytujących się nieprodukowanym od 20 lat komputerem) może objawić się arbiter elegantiarum. Często zdarza się, że najbardziej krytycznie nastawione wobec estetyki innych są osoby preferujące na codzień niezobowiązujący zestaw sandały + skarpety ;)

Proponuje żeby na kolejnym Ami party kolega Diabeł prowadził compo pt. "najkorzystniejsza stylizacja" albo "fashion nazi".

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2015 10:05:26 przez charliefrown
[#13] Re: [short film] Another World ;)

@charliefrown, post #12

Dzięki Panowie. Ale brader miał się wystylizować i wczuć w role nastolatka z lat 90 który tylko gra, gra i gra… Że az od tego grania w glowie się pomieszalo :) Taki nołlajw lat 90, to jak miał wygloądać?? Pięknie i schludnie jak diabeł i jego dbający o siebie najbliżsi ?:):)
Ciekawe jest to ze na paru ujeciach broda byla dorabiana w postprodukcji :):) Ale tez Wam o tym opowiem za jakis czas i zrobie z tego jakis material :)

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2015 10:12:05 przez zeter

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2015 10:13:33 przez zeter

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2015 10:20:10 przez zeter
[#14] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #13

Super, mi się podobało i oczywiście poszła w górę.
Czyli "The Making Of" możemy się spodziewać ? OK
[#15] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #13

Ale brader miał się wystylizować i wczuć w role nastolatka z lat 90 który tylko gra


Ależ nie tłumacz się. Brat jako nerd wyszedł wiarygodnie, wystarczy spojrzeć na fotki ze spotkań amigowców musi jeszcze tylko przed lustrem trochę poćwiczyć miny ;)
Film JZZ (jak zwykle znakomity!)

Poza tym, kojarzenie brody z niechlujstwem to jakiś niezrozumiały bełkot, szczególnie przy obecnie modzie na drwala.

Pozdrawiam wszystkich brodaczy, brodacz (od prawie zawsze)
.
[#16] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

REWELACJA. Podobało mi się bardzo. Technicznie bardzo sprawnie. Według mnie to właśnie takie działania jak Twoje produkcje mają większy pozytywny wpływ na postrzeganie Amigi niż wojenki w stylu "AOS czy MOS".
[#17] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Bardzo przyjemna prezentacja.
[#18] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Wyszło super, motyw z guru też fajnyOK
[#19] Re: [short film] Another World ;)

@_Skiba, post #18

Bardzo mi miło :)
@Architect1200,
tak chce sklecić taki "making off" z dotychczasowych produkcji
[#20] Re: [short film] Another World ;)

@DeeL, post #16

Twoje produkcje mają większy pozytywny wpływ na postrzeganie Amigi niż wojenki w stylu "AOS czy MOS"

co to w ogole za dygresja? Czy wojenki AOS/MOS maja w ogole jakikolwiek pozytywny wplyw na cokolwiek?
[#21] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

R E W E L A C J A
Po prostu!
[#22] Re: [short film] Another World ;)

@Sokok, post #9

Nie dla ciebie pomarańcza Poza tym piękny ból odbytu i kompleksy z twojej strony. Pozdrawiam
[#23] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #13

Dzięki Panowie. Ale brader miał się wystylizować i wczuć w role nastolatka z lat 90 który tylko gra, gra i gra… Że az od tego grania w glowie się pomieszalo :) Taki nołlajw lat 90, to jak miał wygloądać??


Ja zawsze walczę z tym i nie chcę, żeby gracze byli postrzegani właśnie jak niedorozwinięci zapuszczeni menele, którym się w głowie pomieszało Poza tym gratuluję produkcji
[#24] Re: [short film] Another World ;)

@rePeter, post #15

Poza tym, kojarzenie brody z niechlujstwem to jakiś niezrozumiały bełkot, szczególnie przy obecnie modzie na drwala.


Zadbana broda nie jest kojarzona z niechlujstwem. Poza tym moda na drwala to zazwyczaj ukrywanie tłustego podbródka
[#25] Re: [short film] Another World ;)

@Diabeł, post #22

Żyjesz w jakimś innym świecie, nomen omen.
[#26] Re: [short film] Another World ;)

@Sokok, post #25

Fajnie
[#27] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Subskrybowałem kanał. Trzeba było MDW zatrudnić jako aktora
[#28] Re: [short film] Another World ;)

@Ender, post #27

Chyba raczej Diabła
[#29] Re: [short film] Another World ;)

@SuperBuster, post #28

Za młody jestem na Heroda
[#30] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

A mnie też się podobało. Ekspresja głównego aktora była adekwatna do tego co robił główny bohater w intrze AW.

Subskrybowałem kanał- czekam na więcej OK

Diabeł, myślę, że styl twojej krytyki dotykający konkretną osobę na dodatek podyktowany twoim gustem był dość niesmaczny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem