[#31] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Brak mi słów by wyrazić jak nisko opadła mi kopara pod wrażeniem tej, jak i reszty Twoich produkcji. szczęka opada! Tak trzymaj i czekamy na więcej! :) Ja to bym najchętniej widział Twoje prace w demkach, odpalanych na Ami, a nie youtube (o ile da się to tam wdrążyć w życie)
aha i nie przejmuj się, ani brat komentarzami 45kg-owych, wygolonych pudli. Smiech
[#32] Re: [short film] Another World ;)

@zmiennik, post #31

Jeszcze raz bardzo dziękuje za wszelkie opinie. Jest mi bardzo miło i oczywiście przyjmuję i biore na klate każdą krytyke, nawet tą negatywną, oby była tylko konstruktywna a nie pitolenie…
Także spoko, na luzie, nie przejmuje się zlosliwymi komentami :)

No ale demkowe produkcje to co innego troche. Nie wiem czy to nie byla by profanacja coś co zostalo zrobione na nowoczesnym sprzecie przerabiac i upychac zeby poszlo na ami. Bo na pewno mozna i się da/ Co prawde wygląd to juz inna sprawa ale dac da :)
Natomiast na pewno w przyszlosci przygotuje animacje specjalnie na jakis demoscenowy konkurs animacji (np m.in. na revision jest kategoria animacjia)

@diabel
Napisales "Ja zawsze walczę z tym i nie chcę, żeby gracze byli postrzegani właśnie jak niedorozwinięci zapuszczeni menele, którym się w głowie pomieszało "
Słabo walczysz albo siebie zostawiłeś na koniec :):) szeroki uśmiech

pozdro
[#33] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Jak dla mnie - film bardzo dobry a temat niezwykle cieżki, bo zmierzyć się z taką klasyką i wyjść z tego starcia "obronną ręką" do duża rzecz. Do tego temat ogólnie znany, więc ciężko widza zaskoczyć - choć wiadomo, że nie o to tutaj chodziło. Ja odnalazłem parę fajnych dodatkowych "smaczków" (jak choćby amigowy pointer w komputerze Profesora) i ogólne wzbogacenie wizualne oraz bardzo fajną oprawę dzwiękową. Aktor zagrał dobrze, bo i w oryginale Profesor przyjeżdza znudzony do pracy "na nocną zmianę", wiec sztuczne dobarwianie tego jakimiś emocjami nie wydaje mi się dobrym pomysłem, a poza tym - każdemu polecam najpierw samemu stanąc przed kamera czy mikrofonem, opanować związane z tym emocje i odruchy - wtedy można zacząć komentować innych.

Kolejna świetna produkcja i to w tak krótkim czasie OK
[#34] Re: [short film] Another World ;)

@SuperBuster, post #28

MDW ze względu na avatara jaki ma.
[#35] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Fajny,
wziąłbym go na festiwal, ale niestety jest kwestia praw autorskich. Chyba, że miałbyś zgodę Erica Chahi :)
Pozdrawiam, działaj dalej.
[#36] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #32

Słabo walczysz albo siebie zostawiłeś na koniec :):)


Dobrze walczę
[#37] Re: [short film] Another World ;)

@BULI, post #30

Diabeł, myślę, że styl twojej krytyki dotykający konkretną osobę na dodatek podyktowany twoim gustem był dość niesmaczny.


To nie jest mój gust ale powszechna opinia. No chyba, że ktoś jest wielbicielem takiej stylówy to inna bajka
[#38] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #32

Dobra prodka tak trzymać i z dystansem podchodzić do niektórych komentarzy.
[#39] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Świetne!
Super udźwiękowienie i końcówka najlepsza ; )
[#40] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

[#41] Re: [short film] Another World ;)

@Sokok, post #40

Woooooooow :) Pozytywnie i bardzo suuuuuper!

Szacun za robotę!
[#42] Re: [short film] Another World ;)

@Sokok, post #40

Świetne!
[#43] Re: [short film] Another World ;)

@Sokok, post #40

OK Super !
[#44] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Kurczę, a myślałem, że będzie jakaś scena, że ockniesz się w wodzie i fru do góry :D . Następna część koniecznie z wyjściem na brzeg. Może pozwolą ci skręcić trochę materiału wideo na miejskim basenie lub aquaparku OK .

Super, gratuluję.

Super klimat.

Pozdrawiam,

Azz
[#45] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

w następnym filmiku dodaj te robaczki z gry Worms :)
No i może skleiłbyś demko odpalane na Amidze? Normalnie na współczesnym sprzęcie zrób, ważne by było szeroki uśmiech
Pzdr.
[#46] Re: [short film] Another World ;)

@Sokok, post #40

Kuuurde! Idealne! Aż się zaś chce w pograć w Ugh!
Motyw z ProTrackerem odgrywającym właśnie tą muzę :) piękny!
[#47] Re: [short film] Another World ;)

@Sokok, post #40

Wspaniała robota :)
[#48] Re: [short film] Another World ;)

@Sokok, post #40

Super !!!!!!!!!!!!!
[#49] Re: [short film] Another World ;)

@Dorian3d, post #48

Dzięki wszystkim, cieszy fakt że podoba się Wam...! Miałem dziś wrzucić link do tematu z rk/le bo tam animacja ujrzała światło dzienne ale sokok mnie ubiegł :):)
pozdr!
[#50] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #49

Poziom rośnie- gratuluję, tak trzymać OK
[#51] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #49

Jak to się mówi Delicje !
[#52] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #49

Oj bo się skradasz, a to trzeba mówić, że opublikowałeś.
[#53] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Super montaż, fajnie wyszło. Czy do efektów używałeś After Effecta?
[#54] Re: [short film] Another World ;)

@martinflash, post #53

Thx,
Tak
[#55] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #54

Hej
Wrzuciłem na YT taki nazwijmy to making of z dotychczasowych prodek oraz wpadki z planu zdjęciowego do 30TH :):) Myślicie że te pixelki są takie dobre a to takie niesforne towarzystwo :):)
pozdro

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 17:35:33 przez zeter
[#56] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #55

dobra muza normalnie manieczki a pomysł na film jak po tapsach :)
fajne !
[#57] Re: [short film] Another World ;)

@Dorian3d, post #56

Dzięki :):)
Muza to oczywiście motionRide - polecam!
[#58] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #57

Jak zwykle - czad i kosmos! :)

Pozdro!
[#59] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #55

OK
[#60] Re: [short film] Another World ;)

@zeter, post #1

Fantastyczne rzeczy tu prezentujesz! Proszę o więcej, bardzo OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem