[#31] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@Skotos, post #30

zanotujemy Was, Obywatelu, w kajeciku.... Będziecie szczurem laboratoryjnym w kolejnych projektach jak już się tak wyrywacie do pomocy... ;)
[#32] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@softiron, post #31

Ku chwale! Dziekuję
[#33] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@softiron, post #31

Rozumiem, że tak jak napisałeś, finalne wersje gier będą do pobrania z Waszego itch.io?
[#34] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@Hexmage960, post #33

dokładnie tak.
oznajmimy ten radosny fakt postem w odpowiednich wątkach.
Zresztą będzie też słychać ponieważ fajerwerki na cześć wydania obu gier ma być podobno widać z orbity...
zakupiliśmy w tym celu od jakichś rolników zestaw sylwestrowy Iskander wraz z platformą nośną...
Nasze bojówki będą również w tym dniu blokowały wjazd do kopalń żeby Atarowcy nie mogli zaczerpnąć paliwa do swoich ekhm... komputerów...
4
[#35] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@softiron, post #34

OK
1
[#36] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@softiron, post #34

najd...nadejszla wiekopomna chwila!
Bracia i siostry Amigowcy
Oznajmiamy wszem i wobec iż Atarenium Falcon doczekał się premiery.
Oto na RETROnizacji 4 w sobotę 30 kwietnia gra nasza ujrzała światło dzienne w pełnej swej krasie...
Była radość, były owacje na stojąco, były łzy szczęścia, gdyby były panny to pewnie rzucałyby w nas bielizną...
Były posępne miny Atarowców zebranych w końcu sali, był odgłos chrupanych przez nich tabletek z węglem...
jednym słowem - szał, szok i niedowierzanie.

Gra posiada cztery zakończenia (i tak - Game Over to też JEST zakończenie).
Dla wytrwałych tony ukrytej wiedzy oraz czitkodów.
Jak uczyli nas chińscy sztygarzy nie każda droga prowadzi do celu a najprostrza z dróg nie daje oświecenia. Wiedzę tę przyswoiliśmy i wykorzystaliśmy.

Czas spędzony w grze umilać Wam będzie ostre brzmienie metalowych riffów (podobno Lucek odnalazł manuskrypt spisany ręką samego boskiegi Dickinsona) lub cichy pomruk silnika na eko-groszek okraszony kosmicznym ambientem.
Miód leje się na uszy i wlewa do ócz jednocześnie pieszcząc szarą materię intelektualną zawartością i głębokim przekazem.

Dość już skromnych słów zachęty, przejdźmy od słów do czynów.
Grę pobierzecie z naszego ich.io
Atarenium Falcon
Dołączcie do naszego Facebooka
lub opowiedzcie nam o wrażeniach na Discordzie

a nade wszystko...

Dobrej zabawy przy grze życzymy.
/Last Minute Creations
3
[#37] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@softiron, post #36

Byłem osobiście - widziałem i słyszałem OK

Tylko że z Tobą nie pogadałem, bo co chwilę gdzieś znikałeś ;p

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2022 19:51:42 przez Adinfo
1
[#38] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@Adinfo, post #37

A i ja Cie widzialem.... głównie podpisane plecy ale przecież nie o to chodzi by złapać króliczka :D :D
Na SACP przy grillu zatem.
1
[#39] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@softiron, post #38

teraz gra wyglada juz bardzo dobrze, chodzi zdecydowanie lepiej. pasuje tu tylko op******ic SoftIrona, ze nie narysowal jeszcze jakis fajnych charsetow 8x8 i 16x16 zeby nie razic topazopodobnymi fontami po oczach :D

logiczne gry wkrecaja i na pewno bede robil podejscie do jej przejscia i zobaczenia tych zakonczen

tak czy siak mina Atarowcow bezcenna :P
2
[#40] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@juen, post #39

Paaanie to wszystko było zamierzone...
sztab ludzi nad tym pracował :)
przeprowadzilismy konsultacje spoleczne incognito we wrażym środowisku i okazało się że oni innej czcionki nie umio przeczytać... no to co było robić.
1
[#41] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@softiron, post #36

Nie wiem Sofciak ile bierzesz za godzine ale posade managiera reklamy masz u mnie zapewniona jakbys chcial odejsc z pracy szeroki uśmiech
[#42] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@selur, post #41

reklama dźwigniom handlu :)
a tymczasem poprawiliśmy funkcjonalność i gra działa również z KS 1.3. Nie ma to jak własny oddział wsparcia technicznego w Indiach... :D
[#43] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@softiron, post #42

a w czym to ogolnie jest napisane?
[#44] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@selur, post #43

ACE czyli Amiga C Engine
[#45] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@softiron, post #44

To niech koder troche przyspieszy ruch kosmicznego robaka, bo strasznie sie slimaczy o ile silnik sie wyrobi
Gra zyska troche na dynamice a i gracz zoszczedzi wiecej czasu.
[#46] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@selur, post #45

Nie przesadzaj. Przeciez to Atari. Nie moze byc szybkie.

BTW. Jak dla mnie to raczej Wincy Wungla powinno byc w drive A: a nie w df0:
[#47] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@softiron, post #36

Może byś dogadał się z R3Dami i wydał wersję pudełkową. Ja bym kupił OK
1
[#48] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@AD99, post #47

Wersja fizyczna będzie. Pracujemy mad tym :)
2
[#49] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@softiron, post #48

przepraszam za złośliwości, ale czy to przypadkiem nie było programowane w scratchu ?
[#50] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@ritzu, post #49

Spoko, spieszę z odpowiedzią - to było programowane w trybie "uczę się C", potem przeszło w tryb 'a pozartujmy sobie z Atari' na koniec doszło do fazy 'jak już jest takie że miarę działa to weź to doprowadź do konca'. Nikt się spinać o złośliwości nie będzie, uczę się i daleka droga przede mną.
Rozumiem że mało kogo interesują takie tłumaczenia, no ale wolę napisać. Pozdrowki!
1
[#51] Re: Atarenium Falcon (LMC)

@Lucus, post #50

zasadniczo to pod kątem gry logicznej to chyba nie m co się przyczepić do wykonania....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem