[#31] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@juen, post #28

o kurde wypas !!
[#32] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@juen, post #28

Będą koszulki np. w kolorze szarym? Bo białe to samo złooooooooooo
[#33] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@AD99, post #32

poki co nie dysponuje taka technologia, a outsourcing nie wchodzi w gre, bo schodzi tego bardzo malo i nie ma opcji zamrozenia gotowki na takie zamowienia. teraz sa robione wg. zapotrzebowania wiec nic na tym nie tracimy :)
[#34] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@juen, post #28

A czy przewidujecie podobny muster ale bez tej kotoistoty?
.
[#35] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@rePeter, post #34

jestem za trzeźwy, żeby zrozumieć teraz co napisałeś

aa ok. rozumiem - wzor. ale czemu koto-istota? w sensie cos a'la same dyskietki??

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 18:56:16 przez juen
[#36] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@juen, post #35

Tak, to samo ale bez tej postaci.
.
[#37] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@AD99, post #32

Będą koszulki np. w kolorze szarym?

Jest taka technicznie opcja. Wtedy nadruk może być na szarej lub czarnej koszulce. Ta technika niestety jest droższa. Na oko, ok 35-40zł, plus koszt koszulki, plus koszt wysłania.
[#38] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@Koyot1222, post #37

szare słabe
[#39] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@rePeter, post #36

Ostatecznie Dżesika jest na warstwie i o ile nie popsuje to kompozycji, może być taka sama grafika i bez niej.
Mam w planach grafiki bez "kociaków". Ale czasu na nie schodzi trochę. Pikselkowa A500, 1200 i C64?
Ale to musiało by się się zebrać trochę zamówień. Na razie sprzedaje się to wszystko bardziej "okazyjnie" i ciągle badam temat.



Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 19:44:27 przez Koyot1222
[#40] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@Koyot1222, post #37

Ta technika niestety jest droższa. Na oko, ok 35-40zł, plus koszt koszulki, plus koszt wysłania.

Nie jestem w branży, dlatego pytam - co ma kolor koszulki do nadruku?
Jak dla mnie szara wygląda rewelacyjnie, no i z tą grafiką to biorę dwieOK
Może zrobicie Cyberpunka na Amigęok, racja?
[#41] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@Koyot1222, post #39

Znowu jest "za dobrze" szeroki uśmiech
Nie mogło być tak jak z "Kociakiem" ale bez "Kociaka"?
Tych dyskietek tam było w sam raz.
.
[#42] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@AD99, post #40

Nie jestem w branży, dlatego pytam - co ma kolor koszulki do nadruku?

Ano, niestety, większość technik nie nadrukowuje koloru białego. Dlatego biały podkład koszulki jest najlepszy. Oddaje pełnię kolorów barw. Na szarym było by wszystko inne.
Ciemne koszulki to inna technika. Najpierw drukuje się na specjalnym jasnym podkładzie, który potem się wycina i nanosi na koszulkę. Proces dużo bardziej złożony.
Trwałość nadruków jest podobna. Dużo jednak jeszcze zależy jaki gatunkowo jest podkład, czyli materiał koszulki lub bluzy.
[#43] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@Koyot1222, post #42

a ja zapomnialem o promocjach. promooooocjeee. ja tam je lubie, nawet chyba bardziej robic niz z nich korzystac

1) Putter - taniej!
2) Koszulki - taniej!

(ceny zaktualizowane na A - https://allegro.pl/uzytkownik/CDLabel-info?bmatch=cl-e2101-d3793-c3792-fd-100-uni-1-4-0415)


Ostatnia aktualizacja: 21.04.2021 19:36:28 przez juen
[#44] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@juen, post #43





imho - wychodzi ciekawie :)

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2021 20:39:15 przez juen
[#45] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@juen, post #44

[#46] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@juen, post #45

No to chyba kupię po raz drugiOK
1
[#47] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@juen, post #45

Świetny zestaw. Nie mogę się zdecydować czy bardziej lubię Tanks Furry czy Bridge Strike :)
1
[#48] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@Koyot1222, post #6

"Garść" informacji na temat nowego projektu cz. II :)

Postać naszego głównego bohatera przeszła "redesign" Jak widać, ilość podstawowych klatek animacji, pomimo oszczędnego gospodarowania przestała się mieścić na pojedynczym screenie. Bo i klatek jest troszkę więcej.
Figurka ma trochę większe możliwości jeśli chodzi o ekspresję mimiki. Chciałem aby jego facjata zachowywała się jakby była lekko z gumy. Wygląda to inaczej, bardziej zabawnie.


Plansza przeszła też lekki lifting. Mamy więcej szczegółów na pierwszym planie. Drugi plan jest na razie pusty, będzie zapełniany wg potrzeb fabularnych ;)
Cóż... Jesteśmy już po 2 demie. Juen odwalił kawał wspaniałej roboty. Gra działa, postać się porusza, animacje wstępnie wyglądają tak jak powinny.
Pozostaje kwestia stworzenia przeciwników. Ale temat będzie bardziej rozbudowany bo najprawdopodobniej do animacji dodatkowych figurek użyję innego narzędzia niż Pro Motion. Ale o tym za jakiś czas ;)

C.D.N.
5
[#49] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@Koyot1222, post #48

Fajnie to wygląda! Nie masz gdzieś pod ręką gifów zrobionych z tych klatek sprajtów? ;)
[#50] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@Koyot1222, post #48

Animacja głównej postaci wygląda rewelacyjnie! Trzymam kciuki za Wasz nowy projekt - i finalną grę chętnie kupię.
[#51] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@Koyot1222, post #48

Postać i klatki animacji robią MEGA smaka OK
Mam tylko jedną sugestię, jeśli oczywiście silnik na to pozwoli, nie bać się "sytych" kolorów (32 kolory mile widźane) i ewentualnego coppera do gradientów w tle ok, racja
[#52] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@teh_KaiN, post #49

Robiłem na razie tylko trochę "prewek". Na razie nic specjalnego. Głównie zależało mi aby to w grze zobaczyć.


Hexmage960, post #50

Dziękuję!


BULI, post #51

Kolory. Zrobię co w mojej mocy! ;)
1
[#53] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@Koyot1222, post #52

z dedykacja glownie dla odbiorcow za granica, ale nie tylko: http://cdlabel.eu :)
4
[#54] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@Koyot1222, post #48

Zgrabne nawet. Coraz lepsze rzeczy robisz przy ograniczonej palecie.

Brakuje zwykłego "prostego", który jest zawsze standardowym/pierwszym w łańcuchu atakiem.
[#55] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@san_u, post #54

przy okazji swiat i odpaleniu osobnego sklepu http://cdlabel.eu rzucam tutaj rabat (5% na produkty z koszyka) dla forumowiczow wazny do 19.12.2021 :)

kod to: HAPPYPPA

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2021 09:36:03 przez juen
3
[#56] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@juen, post #55

Zauważyłem, że masz w ofercie podkładki pod mysz. Jako, że akurat potrzebowałem, zakupiłem jedną podkładkę z nadrukiem z Waszej gry Bridge Strike. Tyle, że skorzystałem z Allegro, bo pisałeś, że to dla klientów z Polski, a sklep dla zagranicy.
1
[#57] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@Hexmage960, post #56

ten sklep jak najbardziej dla klientow z Polski tez sie nadaje (ceny przeliczaja sie na PLN i mozna placic wszystkim co w polsce znane czyli np BLIKiem).

w przypadku tego zakupu wyszlo by w sumie Tobie na to samo :)

allegro jest wygodne i w ogole, ale jednak ma okropne prowizje :(

ps: dzieki!!! juz prawie nadane :)

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2021 11:11:37 przez juen
[#58] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@juen, post #57

Można również odebrać osobiście ,sam skorzystałem szeroki uśmiech
[#59] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@Hubez, post #58

Przy okazji wizyty w jaskini, konieczne trzeba przeżegnać się i klęknąć jak przy najświętszym ołtarzu Amigowym. :] Wiem co piszę , byłem tam.
1
[#60] Re: R3D - aktualności, promocje, zapowiedzi, projekty...

@Stoopi, post #59

tym razem trochę smutniejsza zapowiedź. w związku z nowym mega podatkiem, która idzie do tego w parze z szybująca inflacja będę zmuszony mocno podnieść ceny na allegro. jeśli ktoś się jeszcze wacha nad jakimś zakupem to teraz będzie najlepszy moment... pozdrawiamy każdego wspierającego, nie tylko finansowo a także i słowem, nawet krytyki :)

ps: w tym roku na pewno coś wypuścimy :)

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2022 19:00:18 przez juen
3
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem