kategoria: Inne oprogramowanie
[#31] Re: Sony PlayStation PS Vita - emulacja amigi (uae4all)

@Aniol, post #30

Czy SWITCH ma mozliwosc przelaczania trybu NTSC/PAL w ustawieniach systemowych? Nie mowie o emulatorku, ale o konsoli. Bo niestety SW jak i Vita czy PSP maja ekrany w 60hz. Ale... Switch jest takze konsola przenosna, wiec podlaczenie pod TV powinno miec ustawienia regionalne 50/60hz. Ciekawi mnie czy cos takiego jest i najwazniejsze czy takze dziala na ekraniku konsoli. Gdyby system smigal w PAL 50hz takze przenosnie, to emulatorek nie bedzie cierpiec na to co Vita - czyli emu w 50hz a ekran w 60hz (brak idealnie plynnej ilosci klatek).

Tak dla ciekawych jak wyglada emu na XBOX classic - tutaj ustawiony system w PAL-50, emulatorek tez PAL i wyglada wszystko oblednie podlaczone pod CRT :) (najlepiej ogladac w ustawieniach YT 1080p50 lub 720p/50 aby wyswietlic 50klatek. Gdyby switch przynajmniej zadokowany mial tryb PAL byloby pieknie.



Ostatnia aktualizacja: 15.11.2018 10:34:29 przez siudym
[#32] Re: Sony PlayStation PS Vita - emulacja amigi (uae4all)

@siudym, post #31

Niestety z tego co wiem to ekran Switcha jest stale 60 hz. Sa dokladnie te same problemy z framerate co wszedzie indziej.
[#33] Re: Sony PlayStation PS Vita - emulacja amigi (uae4all)

@Aniol, post #32

Istnieje może jakaś lista gier pal, które poprawnie działają w NTSC ? Obecnie prawie ukończyłem superfroga na vita, ustawione 60 hz (niestety jest szybciej, ale nie jestem w stanie strawić skokową płynność 50hz na 60hz).

Jestem w ostatnim world w superfrog (space) i na razie bezproblemowo dziala w ntsc. Z gier, ktore pamietam dzialaja ok na ntsc to benefactor, nicky boom.



Ostatnia aktualizacja: 16.11.2018 09:57:47 przez siudym
[#34] Re: Sony PlayStation PS Vita - emulacja amigi (uae4all)

@siudym, post #33

Kupiłem, przerobiłem (miałem trochę zabawy z dezaktywacją konsoli po byłym użytkowniku), zainstalowałem emulator Amigi.

Sądziłem jednak, że wystarczy wrzucić katalog z kickromami i adf gdziekolwiek, ale UAE krzyczy ze nie ma ROMów i nie ma opcji aby je przypisać.

Ktoś wie gdzie należy to powrzucać?
[#35] Re: Sony PlayStation PS Vita - emulacja amigi (uae4all)

@Duracel, post #34

Ja korzystam z tego i jest super:
https://www.youtube.com/watch?v=HamRstRFEZk
[#36] Re: Sony PlayStation PS Vita - emulacja amigi (uae4all)

@siudym, post #31

A przypomnij tytul tej gry co jest po superfrogu?
[#37] Re: Sony PlayStation PS Vita - emulacja amigi (uae4all)

@WojT_GL, post #36

riski woods
[#38] Re: Sony PlayStation PS Vita - emulacja amigi (uae4all)

@ponior, post #35

Wczoraj po roku wróciłem do tematu, teraz mam Henkaku2. UAE4All jest w wersji 1.97, ale wciąż jest ten sam problem z grafiką gryzącą się czasami z dźwiękiem. W sumie od czasu emulacji na zwykłym PSP nie wiele się zmieniło.

Nie zwalnia już non stop, ale przy niektórych grach i niektórych animacjach w demach.
Ktoś drążył temat z tym problemem dźwięku i grafiki?
[#39] Re: Sony PlayStation PS Vita - emulacja amigi (uae4all)

@Duracel, post #38

Overclocking coś zmienia?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem