[#31] Re: Witam szanownych amigowcow

@Grysia, post #14

Jak zrobić żeby eaglplayer nie żądał volume "pomocnik". W innym playerze było proste, wybrałem ikonkę programy i zaznaczyłem information i wykasowałem jedną linijkę.
[#32] Re: Witam szanownych amigowcow

@Grysia, post #31

To chyba wina mojej wersji. Jeśli przy uruchamianiu żąda pomocnika, to po prostu załaduj obojętnie jaki moduł i zapisz ustawienia programu.

Pewnie woła o ten wolumen, bo u mnie domyślnie moduły i mp3 trzymam w tej plikopartycji i przy uruchamianiu Eagleplayer z pliku ustawień chce wczytać domyślny moduł.

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2022 13:33:17 przez tukinem
[#33] Re: Witam szanownych amigowcow

@tukinem, post #32

Gdzie zapisać te ustawienia? Potrzebuję w miarę nowa xadmaster.library, albo jakiś dobry program do dekompresji plików, system 3.1.4 emulator na raspberry pi 400


Ostatnia aktualizacja: 09.01.2022 20:09:59 przez Grysia
[#34] Re: Witam szanownych amigowcow

@Grysia, post #33

To nie ma takiego programu z kompilacji programów/gier nazywających się PIMIGA dostępnych na pi400?
Tam też powinna być w miarę najnowsza biblioteka xadmaster
[#35] Re: Witam szanownych amigowcow

@Norbert, post #34

Faktycznie, ale ja działam na czystym 3.1.4
[#36] Re: Witam szanownych amigowcow

@Grysia, post #33

W drawerze Eagleplaer2/Configs zapisujesz plik Eagleplayer.Config. Musi nadpisać stary plik z ustawieniami.

Co do Xadmaster.library to mam ją w systemie, ale zwykle jest tak, że po jakimś czasie przestaje działać i muszę ją na nowo kopiować do LIBS. Nie wiem czemu tak jest. Pobierałem ją z Aminetu.
[#37] Re: Witam szanownych amigowcow

@tukinem, post #36

Co do Xadmaster.library to mam ją w systemie, ale zwykle jest tak, że po jakimś czasie przestaje działać i muszę ją na nowo kopiować do LIBS. Nie wiem czemu tak jest. Pobierałem ją z Aminetu.

Bo zapewne nie zgrałeś tego link
[#38] Re: Witam szanownych amigowcow

@AmiClassic, post #37

Aha :) no nie wgrywałem czegoś takiego ale z chęcią sobie wgram. Człowiek ciągle dowiaduje się nowych rzeczy
[#39] Re: Witam szanownych amigowcow

@AmiClassic, post #37

Małe pytanko. Ten plik xadmaster.key gdzie mam wrzucić bo nie pisze na Aminecie. Do LIBS czy do S?
[#40] Re: Witam szanownych amigowcow

@tukinem, post #39

S
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem