kategorie: E-UAE, Inne oprogramowanie
Wątek zamknięty
[#1] Raspberry Pi 400 DietPi+amiberry, Pimiga, Amibian1. 5ee. Co wybrać?
Witam! Zastanawiam się ostatnio nad zrobieniem z mojej maliny400 samobotującej Amigi i mam do osób, które już są po podobnych "przejściach" pytanie... Jak opcja jest najbardziej optymalna do postawienia prostej Amigi z blatem? Taki system, który odpali się w kilka sekund jak Amibian 1.4 na Rpi3b+
Rozważam 3 opcje, ale innych pomysłów nie wykluczam:
1. Amibian 1.5ee
2. DietPi z Amiberry
3. PiMiga z usunięciem całej zawartości i wgraniu swojego Amigowego dorobku.
[#2] Re: Raspberry Pi 400 DietPi+amiberry, Pimiga, Amibian1. 5ee. Co wybrać?

@WojoS, post #1

Dobrze było by dodać Twój post do istniejącego wątku bo w zasadzie jest na ten sam temat: https://www.ppa.pl/forum/winuae-uae-i-amithlon/42311/raspberry-pi-400-nowa-amiga-400
[#3] Re: Raspberry Pi 400 DietPi+amiberry, Pimiga, Amibian1. 5ee. Co wybrać?

@Adinfo, post #2

Masz rację. Przenoszę pytanie do wątku właściwego, a Admina proszę grzecznie o zamknięcie tego co popełniłem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem