kategoria: A500
[#211] Re: Obsuwa

@km-l, post #208

A tak z ciekawości, CF-IDE działa na CDTV?
[#212] Re: Obsuwa

@Maniu, post #211

Jeszcze nie podłączałem, zamówiłem wtyczkę do złącza diagnostycznego z którego trzeba pobrać dwa sygnały, żeby podłączyć CF-IDE.
[#213] Re: Obsuwa

@km-l, post #204

.

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 15:45:52 przez sanjyuubi
[#214] Re: Obsuwa

@km-l, post #201

Jaki kickstart?

Spróbuj użyć addmem z tego pakietu.

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 15:50:55 przez sanjyuubi
[#215] Re: Obsuwa

@sanjyuubi, post #214

Kick 3.0

Na tym addmem jest prawie tak samo. Prawie bo nie wiesza się od razu, tylko czeka na mnie, ruch myszką lub wpisanie polecenia. Jeśli od razu po wydaniu polecenia addmem wpiszę avail to widzę dodaną pamięć, ale za chwilę zwis i reboot.
[#216] Re: Obsuwa

@km-l, post #215

cpld przełożone do mojego fastu i dziala.
Twoj ram u mnie tez nie bangla.

Moze konfliktem jest te IDE68K ktore fakt faktem jest odrazu podłączone ? Nie ma wsadzonej karty CF no i nie sa doprowadzone dwa kabelki....

Komuś z Amibaya ram w tej wersji na CDTV bangla ?

Ja mam te stara wersje bez cfki.....
[#217] Re: Obsuwa

@stryker, post #216

Dwóch na pewno potwierdziło, że działa, zamawiało więcej osób. Jeden człowiek podłączał pamięć bez podłączenia ide i sama pamięć działała. Ciekawe jak zachowałaby się moje rozszerzenie na a500?
[#218] Re: Obsuwa

@km-l, post #217

Na a500 działa.

Kurde jeszcze se dzis 8372A udupczyłem w CDTV .
Grzejący sie układ ,czarny ekran i migajaca zielona dioda po wymianie działa dalej....
[#219] Re: Obsuwa

@stryker, post #218

Działa na a500? Nic z tego nie rozumiem. 8372A podrzucę Ci jak będę odbierał CDTV.
[#220] Re: Obsuwa

@km-l, post #219

Wpadniesz to ci zademonstruje :)
[#221] Re: Obsuwa

@km-l, post #217

Dowiedziałem się z wątku który podałeś, że na diagnostic port pasuje taka sama wtyczka jak do 80pinowych dysków SCSI. Może dałoby się zrobić rozszerzenie dla CDTV na ten port, albo przejściówkę na rozszerzenia z A500 (na diagnostic porcie są wszystkie sygnały z portu rozszerzeń A500)
[#222] Re: Obsuwa

@Maniu, post #211

Sprawdziłem dziś CF-IDE.. działa! Ale próba dodania pamięci kończy się rebootem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem