kategoria: A600
[#61] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@QkiZ, post #60

mam mozliwość kupienia dyskietek 5,25 HD 750szt za 300zł oraz 1200 dyskietek 3,5 DD narazie kolessie nie okreslił co do ceny obydwie oferty to dyskietki "nowe" zapakowane nie używane za ile je kupić i czy opłaca się woogle je kupic czy byłby ktoś chetny moze bysmy kupili na "spółe" pytanie za ile bys kupił 1200 nie uzywanych dyskietek 3,5 DD
[#62] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #61

sporo

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2013 01:36:32 przez Dorian3d
[#63] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #61

Myślę, że dobrą ceną byłoby 5 zł za 10 szt. (pudełko).
Przy tej ilości to wyjdzie trochę kasy. Trzeba by zebrać trochę ludzi.

Ja mógłbym wziąć 4 pudełka w tej cenie.
[#64] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #61

Ja bym na parę pudełek 3.5 DD w rozsądnej cenie przytulił :)
[#65] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #61

na 2 dd w rozsądnej ilości tez się pisze...
[#66] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@wilkwcieniu, post #65

panowie koles za 1200 dyskietek chce 650zł z wysyłka juz tego wszystkiego jest ktoś chetny
5,50 za pudełko 10szt (o,55gr szt) NIE UŻYWANE ZAFOLIOWANE PUDEŁKA czekam na info ew zgłoszenia
[#67] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #66

Biorę 4 pudełka.
[#68] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #66

ja biore 5 pudelek
[#69] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #66

Franc, poslalem Ci priva. Przeczytaj i odpisz. OK
[#70] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #66

Ja wezmę 10 pudełek.

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2013 13:46:06 przez Tom3k
[#71] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@Tom3k, post #70

Ja też bym się pisał na 10 pudeł.
[#72] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #66

Wezmę 10 pudełek.
[#73] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #66

to ja rezerwuje 20 pudełek :)

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2013 15:59:06 przez QUAD
[#74] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@QUAD, post #73

ok panowie połowa bylaby sprzedana mam nadzieje ze cos jeszcze weźmiecie ja sobie zostawie z 30 pudełek :) klopot bedzie z kasa bo nie mam az tyle aby wyłozyć ale zobaczymy jak sie sprawy potocza gdyby co to prosze na priva lub email z adresami gdzi wyslylac dyskietki

ze wszystkim wysylka pakowanie wyszlo 7,5 za pudełko( wcześniej chciałem kupic wszystko po 5,50 niby sie zgodził ale niestety sie rozmyslił) 10szt koles nie chce sprzedać niżej teraz info od was prosze o zamowienia na email lub priva podesle nr konta do siebie mamy czas do piatku abym ja mogl mu zaplacic za calośc :( pozdro ogolnie na sprzedaz jest 100 opakowań

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2013 17:40:51 przez francdt
[#75] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #74

Ode mnie przelew już poszedł na 12 paczek dla równego rachunku :D

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2013 21:24:39 przez Tom3k
[#76] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #61

Też bym wziął dyskietki DD, ale czy jeśli posiadam HxC to jeszcze w ogóle ma jakiś sens :)
[#77] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@QkiZ, post #76

ja chetnie przytulilbym emulator HxC może ma ktos na sprzedaż bede na party w Łodzii gdańsku wiec moze tam mozna bedzie to cacko kupić :) co do dyskietek to cały czas sa jeszcze wolne pudełka wiec info na email podam nr konta i prosze o jak najszybsze wplaty w piatek chce przelac juz za całość a od 3 wrzesnia rozsyłac je do was
[#78] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #66

5 pudełek proszę :)
[#79] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #77

13 poproszę . Jakiej produkcji są te dyskietki ?

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2013 15:45:07 przez PrzemasIII
[#80] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@PrzemasIII, post #79

Wysłałem maila, rezerwuję 15 :)
[#81] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@Geekboy68k, post #80

dyskietki sa koloru szarego kupione w niemczech wyprodukowane w chinach na blaszce nie ma loga producenta ci ktorzy chce tyskietki prosze o email podesle nr konta kto pierwszy ten lepszy narazie z puli 100 op poszło 22 op wiec jeszcze troszke jest
[#82] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #81

Dostałeś mojego maila? Bo nikt mi nie odpisał :(
[#83] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@Geekboy68k, post #82

No własnie ja tez czekam na odp od wczoraj i cisza...
[#84] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@vojo, post #83

na email francdt@o2.pl prosze podsyłac zamowienia na dyskietki dane do przelewu podesle poprzez email

narazie 12 pudełke jest juz zapłacone i idzie do łodzi na piotrowska oraz 10 pudełek jedzie do gdyni-orłowo na orlowska reszta czeka na nowego wlasciciela

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2013 23:09:29 przez francdt
[#85] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #84

Wysłałem Ci maila wczoraj na podany adres, ale wciąż nie otrzymałem odpowiedzi. Mógłbyś zweryfikować, czy otrzymałeś wiadomość pt. "Dyskietki" od niejakiego Przemka?
[#86] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #84

Ja również wpłaciłem oraz podesłałem mailem namiary na siebie.
[#87] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@tygrys, post #86

tygrysek wplata od ciebie juz jest
[#88] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@posylus, post #18

odnośnie żywotności nośników magnetycznych, to wbrew pozorom nie jest tak źle.
Po zakupie A1200 w tamtym roku udało mi się skopiować stare rzeczy, trzymane na dyskietkach od początku lat 90. Uwaga, najstarszą dyskietką, którą udało mi się odczytać była ta z programem Amiga Textcraft Plus (firmowa naklejka wskazuje rok 1987 !!!) , sam program co prawda nie uruchamia się z powodu błędów, jednak pliki tekstowe udało się skopiować.

Z kolei w tym roku po 15 latach odzyskałem WSZYSTKIE dane ze starego Maca umieszczone na kartridżu MO Syquest EZ Drive 135. Pod koniec lat 90. próbowałem chyba setki razy odczytać, jednak bez skutku. Mało tego, bezmyślnie odchylałem blaszkę i starałem się dmuchać na te talerze, co jeszcze bardziej mogło pogorszyć sytuację. Za każdym razem kartridż po chwili rozruchu wyskakiwał z napędu. Po tylu latach pomogło dopiero zastosowanie umieszczenie kasetki w woreczku strunowym w zamrażarce

Z drugiej strony ileż ważnych danych straciłem przez głupie zarysowania na DVD, fizyczne uszkodzenia pendrive, mimo że to technologie wydawałoby się doskonalsze od flopów.
[#89] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@charliefrown, post #88

Szczecin ul Czeska od p.Marcina wpłata za 30op juz jest :)
[#90] Re: dyskietki 2dd gdzie kupic?

@francdt, post #89

A moja wpłata doszła? jaki jest obecny status tej akcji?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem