[#331] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@retronav, post #329

Ten też zniknie, jak tylko przyjdzie "ostrzeżenie przedpozewowe".
[#332] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@recedent, post #331

o ile sie nie myle zalozyciel przedsiebiorstwa w temacie byl zaangazowany na pozycji komunikacji i wsparcia technicznego w ostatnich latach istnienia oryginalnego p5. to daje do myslenia w kontekscie jego zdolnosci, czego mogl sie byl nauczyc jak i samego pomyslu na business.
[#333] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@waldiamiga, post #304

Ciekawym do czego w dzisiejszych czasach może się przydać SCSI kit?
Kolo dodał +1 do oznaczenia każdego z dawnych produktów i tyle jego inwencji pewnie. Beka z niego.
[#334] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Daclaw, post #333

Daje mu szansę, może nas zaskoczyok, racja
[#335] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@polutuje, post #334

To zrób mu pre-order a potem obaczym :D
[#336] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@waldiamiga, post #335

Jest problem.
John Hertell przelutowuje elementy z padniętego blizzarda ppc na nową płytkę i okazuje się, że jest problem z GND na nowej płycie. Prawdopodobnie brak jest całej warstwy z GND.
Polecam film (niestety - facebook).

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2017 16:33:55 przez baderman
[#337] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@baderman, post #336

Aż mi trochę gościa szkoda, bo chociaż krzywił się, że myśląc o kartach dla A1200 nie rozważam "przejściówki Kippera", to jednak Hertell jest spoko i na Amigach się zna. A tu się narobił i taka bryndza, a jeszcze cały ten Fernandez Gomez mu wkręcał, że to Hertell zepsuł płytki...
[#338] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Krashan, post #337

John moją kartę też naprawiał. Facet zna się na robocie.
A na filmie wydać co jest z nowym PCB.
[#339] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@mwb113, post #338

A mi TAK ładnie odp w dyskusji na FB o Amiga32

Just to be more clear: We are phase 5. We are not a homebrew or hobby project. Therefore we don't need to prove anything. The forum rules where some hater guys force other to show what they are producing or not, DO NOT apply to us and will never apply to us.

for this we are searching since a while an suitable place around Frankfurt to show off some hardware and invite everyone who wants to come by to see and talk.

We came late to the event, but this was from the beginning communicated to the event organizer, that we will show up -only- if we have time. We needed to travel from Frankfurt to Neuss about 250 km and had not enough time to load all the stuff to show, loading the large Citroen Jumper about several hours since 7 o clock in the morning, than travelling about 3 hours to the event, where only on the same day and only 1 hour before could be unloaded stuff to build your stand. We had different big and very heavy weight showcases we wanted to show, but the event ended at 18 oclock and we decided to use the rest of the time to answer questions and show one of the upcoming products. There was not another 3-4 hours to unload all stuff and another 2 hours to build up the stand. The event was in our case to small and to short for what we all wanted to show.

Kabaret :)

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2017 22:14:09 przez swis
[#340] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@swis, post #339

Wymiękam. Facet wrzucił film gdzie używa "niecertyfikowanego", "sprzedawanego na lewo", "źle działającego" PCB (były na nim nadruki Hertell i DiagROM) jako skrobanka do szyb w aucie... wariat?

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2018 22:43:35 przez tbone
[#341] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@tbone, post #340

Psychiatra dobry już tylko mu pomoże.
[#342] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Mariodj, post #341

Ciekawostka: profil Fake5 na Facebooku to pierwsze miejsce w sieci, na którym dostałem bana :)
[#343] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@tbone, post #340

Ciapul idzie na totalną wojnę z Chuckim. Daje dwie dychy na swensona!
[#344] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Cedrat, post #342

Ja co prawda całkowitego bana nie dostałem, ale zabrano mi możliwość dawania "lajków" i komentowania. Dla mnie to też pierwsza taka "nagroda" w życiu. Execa nie liczę, bo tam poprosiłem o usunięcie konta, a ojciec redaktor dał mi czerwoną kartkę tłumacząc się, że nie ma opcji usuwania. Zajęło 10+ lat, zanim Szaman dodał tą opcję do kodu i faktycznie się udało sytuację załatać. Ale to tak tylko na marginesie :).
[#345] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@baderman, post #344

Zajrzałem z ciekawości, bo już dawno usunąłem "Fake5" z obserwowanych i widzę, że gość ma nierówno pod sufitem. Chodzi o filmik z kartą A3640. wariat?
[#346] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@SuperBuster, post #345

Phase 5, Amiga Inc, Commodore USA itp... itd... jak widac im wieksza kasa tym mniej samej Amigi.


slowem Amige tworzymy tylko MY - uzytkownicy a cala reszta, to upiory zsiadlego biznesu, ktore strasza i rzucaja nam amigowcom klody pod nogi.
[#347] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@selur, post #346

"Ja nie jestem jakimś amigowcem; Amiga to ja!"


Niech zgadnę, Twoją ulubioną grą jest Mega-lo-mania?
[#348] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@recedent, post #347

Niech zgadnę, Twoją ulubioną grą jest Mega-lo-mania?


He, he dobre
[#349] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@SuperBuster, post #345

Dzisiaj pochwalił się, że liczba zbanowanych kryminalistów przekroczyła 400 sztuk i ma ponad 13GB dowodów na zbrodnie. Ataki uniemożliwiają mu pracę nad nowym sprzętem... Może otworzy fabrykę w pewnym budynku na wjeździe do Rybnika?
[#350] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@tbone, post #349

Nowe info z FB, gość pokazuje że jest 627 połączeń oznaczonych jako masa. Może ma problem z via blind/buried/trough i odpowiednio nie podpiął ich między warstwami
[#351] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Architect1200, post #350

Wystarczyłoby kontrwideo gdzie "przedzwania" pod kątem masy nowe pcb i było by po temacie. No ale chyba miał tylko 2 płytki i ostał się ino projekt...
[#352] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Architect1200, post #350

A fotkę z WWII z tekstem Hertel zamiast Hitler widział? Dla mnie to buractwo do potęgi...
[#353] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@waldiamiga, post #352

Trąci psychopatią, już tak sobie pomyślałem wcześniej po odszranianiu szyb płytką Hertella, ale po tym ostatnim...
[#354] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Jacques, post #353

Skoro Mr.Phake5 znalazł już w końcu tą masę to jak mniemam tuż tuż do wielkiej premiery wspaniałych filmów z działającymi PROFESJONALNYMI kartami na pewnym portalu społecznościowym

PS WOW 13GB "dowodów" ! Zapewne wszystko w plikach 4k h264 ...rozczulające !

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 09:29:52 przez pisklak
[#355] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@pisklak, post #354

właśnie złożyłem kartę na nowej PCB od Phase 5 i powiem tyle, że u mnie jest masa i działa
[#356] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@polutuje, post #355

U ciebie jest masa bo pojadles na swieta :)
[#357] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@aKlon, post #356

to tłumaczy masę, a to że działa
[#358] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@pisklak, post #354

Może warto mu podrzucić film jak się to robi u nas przy cenie końcowej 75 Euro :)
https://youtu.be/09v_fmpCWCU

Chociaż lepiej mu tam nie bić piany i wyświetleń.
Jeszcze zacznie oskarżać naszych o kradzież/klonowanie projektów fazy pjontej pffff!

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 10:21:21 przez Vato
[#359] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@polutuje, post #357

Jeszcze Cię promilki świąteczne nie opuściły i masz omamy wzrokowe

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2018 10:37:01 przez pisklak
[#360] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@pisklak, post #359

Jeszcze Cię promiki świąteczne nie opuściły i masz omamy wzrokowe

to Twoje, chcesz o tym porozmawiać
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem