[#391] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@waldiamiga, post #386

ONLY AMIGA MAKES IT POSSIBLE


No jak się tak zastanowić nad tym co wyprawia, to faktycznie...
[#392] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Jacques, post #391

Amiga makes it possible, no właśnie, szkoda tylko, że w kontekście naprawdę konkretnie skrojonego debila (mogę tak napisać na forum?) siejącego niesmak w środowisku. To jest klątwa.

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2019 22:47:25 przez mccnex
[#393] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@mccnex, post #392

Wg mnie spokojnie możesz. Opis med. się zgadza :D
"człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 55—69, osiągający poziom umysłowy dwunastolatka."
[#394] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Vato, post #393

A nie boisz się, że...

[#395] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@recedent, post #394

Nie ma się czego bać... Forum jest moderowane wiec moderatorzy pójdą do sadu
A sprawę musiałby założyć w Polskim sądzie (to potrwa), a Polskie sądy raczej biorą stronę obywatela (interesu narodowego), więc mogę mu życzyć tylko powodzenia Tańczący banan

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2019 17:00:00 przez flops
[#396] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@flops, post #395

Czym innym jest powiedzieć komuś, że ma się wrażenie, że zachowuje się jak debil (jest to opinia), a czym innym wyzwanie od debili (znieważenie). W drugim przypadku są na to paragrafy. Forum można podciągnąć pod środki masowego przekazu, więc od grzywany do roku pozbawienia wolności. Także ten tego...

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2019 17:43:41 przez tbone
[#397] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Sir_Lucas, post #1

Ten cały phase 5 to wałek typ ponoć zawinoł projekty płyty ale coś jest nie halo bo nie ma połączeń masy
Tutaj mam pliki gerber do tego blizzard ale są tylko cztery warstwy a powinno być sześć B1260
Wyczytałem że jakiś typ kupił dwie płytki od niego ale nie udało się uruchomić
Właśnie dlatego że nie ma ground layer
Tak że to tylko fałszywy alarm

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2019 03:45:31 przez Kulamario
[#398] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Kulamario, post #397

Wiemy bardzo dobrze. Żarty z masy są nawet na poprzedniej stronie tego wątku...
[#399] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Kulamario, post #397

Nie zadałeś sobie trudu, żeby przeczytać inne posty w tym wątku? To może chociaż przeczytaj ten.
[#400] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Kulamario, post #397

To ja dorzucę pewną ciekawostkę, nie wiem czy związaną z p5, ale może trochę.

Ostatnio projektując płytki bawiłem się programem FreeRouting czyli automatem do prowadzenia ścieżek między punktami. Puściłem, zrobił swoje i byłoby wszystko fajnie i wysłałbym rezultat jego prac do płytkarni, ale w ostatniej chwili zauważyłem że nie poprowadził dziad masy. Także o mały włos sam bym miał taki sam problem.

Może ten gość zrobił dokładnie to samo, tylko się nie zorientował?
[#401] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@teh_KaiN, post #400

Może ten gość zrobił dokładnie to samo, tylko się nie zorientował?


Ale przeciez on stare gerbery uzyl, chyba nic nowego (poza aktualizacja daty i nazwy) tam nie zrobil ;)
[#402] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@recedent, post #399

Ja akurat nie kojarzę linka do plików (z uroczymi nazwami Phake5). Z ciekawości - czy ktoś pokusił się o wycenę płytki? Są firmy produkujące małoseryjne PCB i można uzyskać wycenę po wgraniu (przez ich stronę) plików Gerbera (tu przykład).
[#403] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@adam_mierzwa, post #402

Z ciekawości - czy ktoś pokusił się o wycenę płytki? Są firmy produkujące małoseryjne PCB i można uzyskać wycenę po wgraniu (przez ich stronę) plików Gerbera


Mozesz sprawdzic cene np. w elecrow: link. Gerbery do tego nie sa potrzebne, wystarczy znac wymiary plytki i dla bezpieczenstwa podkrecic parametry na max.
[#404] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@mschulz, post #403

Elecrow w standardowym serwisie ma za słabe parametry procesu do takiej płytki.
[#405] Re: Czy Phase5 powróciło na rynek?

@Kulamario, post #397

https://m.youtube.com/watch?v=KJYIj-92IVE


No cóż ... Komentarz chyba zbedny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem