[#31] Re: Amiga One X1000

@SzaryWilk, post #30

A do kogo skierowane są drogie rzeczy ? Przecież nie dla biedaków. Cena jest jaka jest. Na cenę Ferrari też będziesz narzekał ?
[#32] Re: Amiga One X1000

@GumBoy, post #26

Lubie takie agresywne wypowiedzi :D. Zapewniam Cie ze sprzedawca Cie niezle wydoił (marża na lapku) i jeszcze wmówil Ci ze GRATIS
Pamietaj GRATIS to Cie nawet nikt w d... nie kopnie. Chłopaku wyluzuj wiemy, wiemy ze nie lubisz amigi i kochasz mosa
[#33] Re: Amiga One X1000

@GumBoy, post #23

Moze podyskutujmy co to znaczy "samo produkuje"? Bo o ile wiem to zleca fabrykom w Chinach jak wszyscy i podróbek lepszych czy gorszych jest tam na kopy.
[#34] Re: Amiga One X1000

@TomK, post #33

To jest takie myślenie: "Wybudowałem" sobie dom, tzn zpłaciłem ludziom za to że zrobili wykopy, pociagnęli mury, przykryli itd. Sam w zasadzie miałem pomysł jak ten dom ma wyglądać a resztę zrobili inni ...
[#35] Re: Amiga One X1000

@RAL, post #34

Ale tylko pomysł bo projekt to już zrobili inni.
[#36] Re: Amiga One X1000

@TomK, post #32

Cena kosmos ale jak produkuje sie jej 30 sztuk to nie mozna oczekiwac innej, zreszta 2000 funtow dla angola to jak 2 tysie dla nas wiec jest ok, problem to whojowy sprzet, mogli dac lepsze proce mobasa itp a nie jakies badziewie o wydajnosci smartfona, dziwie sie ze w opcji nie ma dysku SSD a np w samie mozna miec, tez lipa,,

ps.Gratis to Ci nawet , żona d... nie da:)
[#37] Re: Amiga One X1000

@odo, post #31

Kupię myszkę w hurtowni za 15 zł (a że mam upust duży to nawet poniżej 10 zł za 10 szt) i nakleję dziadowską nalepkę i będę sprzedawał za 70 zł - to też będzie dobrze - i jak, kupisz bez narzekania?

A do kogo skierowane są drogie rzeczy ?


Myślałem że dla normalnych ludzi chcących kupić sprzęt - a Ty do nich należysz? kupiłeś już, to się pochwal, czy masz coś innego na myśli...?

Przecież nie dla biedaków.


Powinieneś przeprosić, bo jakoś biedakiem nie jestem - ale i też nie "jeleniem"

Na cenę Ferrari też będziesz narzekał ?


Ferrari to mam dwa z czego jeden to coupe - nawet gratis dostałem kubek z logo i saszetkę ze skóry na drobne nie wspominając o wypasionym breloczku do kluczyków.

...chyba teraz narzekać nie będziesz.
[#38] Re: Amiga One X1000

@(V)(I)mothe(P), post #37

Każdy orze jak może. Gdybym kupował X1000 za 2tys funtów to nie płakałbym nad drogą myszką
[#39] Re: Amiga One X1000

@(V)(I)mothe(P), post #37

Ferrari coś sobą reprezentuje. Ta marka jest synonimem osiagów i najnowszej technologii motoryzacyjnej. Generalnie - wiesz za co płacisz. ;)

Cena X1000 jest zwyczajnie nieadekwatna do jej możliwości. Sama marka Amiga i AmigaOS są już dzisiaj mocno przebrzmiałe. Kiedyś były w czołówce w dziedzinie technologii komputerowej tak jak Ferrari jest dzisiaj a było "od zawsze" w dziedzinie moto.
[#40] Re: Amiga One X1000

@Deftronic/..., post #39

Generalnie X1000 to jest Ferrari pośród neoAmig
[#41] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga One X1000
[#42] Re: Amiga One X1000

@odo, post #40

Generalnie tak, tylko nie zmienia to faktu że jej możliwości są ogólnie słabe z powodu braku oprogramowania i streowników.

Kupujesz Ferrari i masz odrazu dostęp do pełni możliwości. Z X1000 tak nie jest. Może kiedyś będzie do nich dostęp jak pojawi się soft i sterowniki.
[#43] Re: Amiga One X1000

@MaaG^dA, post #27

Strzał w 10. Skoro sprzedaje się komputer wyłącznie jako zestaw, klawiatura i mysz powinna być w zestawie. To nie jest wyposażenie opcjonalne jak w przypadku PC gdzie kupuje się samą towerkę i resztę dobiera. Tu od początku nawiązywali do tradycji i wcześniejszych amig. A nie da się używać komputera bez klawiatury. Zwłaszcza że to ułamek ceny, wręcz przysłowiowe grosze.

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2012 12:41:39 przez adam_mierzwa
[#44] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga One X1000
[#45] Re: Amiga One X1000

@adam_mierzwa, post #43

ciekawe czy sie da na tym Windowsa odpalic
[#46] Re: Amiga One X1000

@dario35, post #45

Pod Wine?
[#47] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga One X1000
[#48] Re: Amiga One X1000

@adam_mierzwa, post #43

Akurat jeśli ktoś kupuje w firmie w której pracuje peceta (w sensie "skrzynkę" stacjonarną) to zawsze w komplecie jest klawiatura i mysz. Zwykle badziew, ale jest.
[#49] Re: Amiga One X1000

@adam_mierzwa, post #46

chce czysta instalke:)
[#50] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga One X1000
[#51] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga One X1000
[#52] Re: Amiga One X1000

@MaaG^dA, post #27

Tu się zgodzę - kupijesz sprzęt na ponad 2000 tysiące ojro i jeszcze trzeba do zestawu dokupywać klawiaturę i myszkę...


no i jeszcze monitor i pomysł
[#53] Re: Amiga One X1000

@parallax, post #52

Myślałem że czasy kiedy wskazywało się na monitor i mówiło nań komputer już minęły ;)
[#54] Re: Amiga One X1000

@madman15, post #48

Właśnie dobrze to określiłeś badziew. Taki sprzęt który po pierwszym użyciu wywalasz i idziesz ponownie do sklepu i kupujesz sprzęt 3-4x droższy bo na tym "gratisowym" nie da się pracować bez bólu. :)
[#55] Re: Amiga One X1000

@RAL, post #54

Dokładnie OK lepiej sobie samemu dobrać klawiaturę, mysz i monitor pomysł
[#56] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga One X1000
[#57] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga One X1000
[#58] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga One X1000
[#59] Re: Amiga One X1000

@odo, post #31

A do kogo skierowane są drogie rzeczy ? Przecież nie dla biedaków. Cena jest jaka jest. Na cenę Ferrari też będziesz narzekał ?

Ferrari jest dla bogaczy, bogacze nie kupują śmiesznych X1000 na których nie działa nawet youtube, bo byłby to wstyd przed innymi bogaczami :)

X1000 kupują biedacy na raty, niektórzy są tak biedni, że nawet na raty ich nie stać :)

Więc w sumie nie wiadomo dla kogo jest X1000 :)
[#60] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga One X1000
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem