[#91] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@teh_KaiN, post #89

Ekipa, która chce zrobić muzeum techniki cyfrowej to organizuje chyba.
[#92] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@hrw, post #91

Na to wygląda. Coś w tym złego? Nie znam ludzi.
[#93] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@teh_KaiN, post #89

No tak. A ja w domu z dzieckiem będę siedział
[#94] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Barnim, post #93

Kurde sam założyłem wątek i nie zaglądam.... starość nie radość... chiałoby się powiedzieć.

Ale mam insze pytanie. Czy istnieje jakaś wiarygodna lista/baza danych Szczecin - amigowców? Była tu kiedyś taka mapka i widziałem (pamiętam) że rozsiani byli głównie wzdłuż wyzwolenia i 3 maja chyba...

Chodzi mi o to by stworzyć coś na podobieństwo samopomocy chłopskiej lokalnej amigowej.

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2017 14:56:29 przez xtro

Sorry że was tak zlistuje , ale przejrzawszy wątek wychodzi mi taka lista "lokalsów":

LIST AMISZCZECIN

Barnim
teh_KaiN
hrw
RadziN
Jadoka_
Adamza
mccnex (Stargard)

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2017 15:08:32 przez xtro

dodajmy jeszcze kto czym sie na Ami zajmuje/zajmował i mamy grupę scenową :)

xtro"apx raytracer, sysop

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2017 15:10:51 przez xtro
[#95] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #94

Dodam , że w tamtych czasach taki wigok miałem z okna :)

[#96] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #94

Potwierdzam swoją przynależność do Szczecina, aktualnie rezyduję przy parku Kasprowicza.

xtro"apx - raytracer, sysop
KaiN - kod, niedzielny amigowiec
[#97] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #94

Również przyznaję się do Szczecina. Stare Miasto (Mściwoja). Niestety z racji zawodu (marynarz) większość roku jestem poza krajem...
Z racji ilości sprzętu komputerowego to znam się na kompach 8-64bit... testuję wszystko co się da...
Aktualnie jestem w Gwatemalii, a w domku czeka na mnie vampire do A600. Aż chce się wracać.
[#98] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@PWS, post #97

Szczecin kochane miasto a Pistów najlepsza ulica. Obecnie 35 km od Szczecina mieszkam po niemieckiej stronie.
[#99] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #94

mccnex (Stargard)


Jak jestem na lądzie to w Szczecinie często bywam jak by co, a zajmuję się głównie wychowywaniem dzieci :)

Od nas jest jeszcze kolega iZi:

http://www.ppa.pl/uzytkownicy/574

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2017 22:50:27 przez mccnex
[#100] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #99

Roger that ! Szczecin Pomorzany.
[#101] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Adamza, post #100

Prawobrzeże nade wszystko ;D
[#102] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@hrw, post #101

Robi się ciekawie... nie jestem tu sam... Kto był w Słowianinie na Satelitte w 2000 roku jak Madbart robił? Kto serwisował swoje sprzęty u Silver Dreama?
[#103] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #102

do SD mam obecnie ok. 500m (jeszcze przez kilka miesięcy) , satelitte i owszem
jest tu więcej amigowców, byłych amigowców czy ludzi ze sceny
ale żyjemy w czasach interenetu ;)
[#104] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@jokov, post #103

.... i "stare dziady" :)
[#105] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #102

Byłem na Satellite 2000 w Słowianienie nawet mam jeszcze plakietkę z imprezy szeroki uśmiech
[#106] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Barnim, post #105

Też mam bodaj 99 i 2000...
[#107] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #106

Dostałem wtedy plakat Amiga Back from the Future od kogoś. Plakat wisi teraz na ścianie nad Amigą 1200 OK
[#108] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Barnim, post #107

Powracam do tematu ale już na poważnie. Pamiętacie kiedyś spotkania tzw. fido i globalnetu organizowane bodaj chyba przez niejakiego Murgrabiego - węzła Fido w Lucynce i Paulince?

To było w okolicach roku 1995.

Czekam na wasze proposy co do miejsca na razie czysto zapoznawczej randki. Coś kameralnego z niekrępującym kątem, może narazie bez kompów.
[#109] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #108

[#110] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #109

No, to jak masz już logo i nazwę to miejscówka sama się znajdzie
[#111] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@recedent, post #110

No y się rozglądam za miejscem. Na początek jakieś kameralne. Ale wiecie co mi przyszło na myśl. Multikino organizowało kiedyś na sali granie na dużym ekranie. Może by tak docelowo retro granie na kinowym ekranie?
[#112] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #111

Jeśli ma być kameralnie to raczej nie w multikinie (najbardziej kameralne kino jakie mamy to Pionier, choć nie byłem w nim już pewnie z 10-15 lat). Granie jak granie, ale dema zapuścić na takim ekranie... czad
[#113] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@PWS, post #112

Tak.... najdłużej działające kino świata i kameralne i z dobrodziejstwem baru... Klimaty retro, projektor bodaj Super 16 mm stojący na barze :)

Kiedyś gadałem z właścicielami - bardzo rozmowni ludzie. Kto wie może i to świetny pomysł i miejscówka kameralno barowa retro jak najbardziej klimatyczna.

Dla nieszczecinian , ten klimat, chodziłem tam co niedzielę jako dzieciak na "poranki" z bajkami:







Ostatnia aktualizacja: 18.03.2017 14:52:37 przez xtro
[#114] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #113

Teraz kiniarnię trochę przebudowali tak jak to widać na ostatnim fotosie - bar jest na ścianie przeciwległej do ekranu a sam film już leci chyba tylko i wyłącznie z projektora na suficie.
[#115] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@teh_KaiN, post #114

Sie kiedyś tam przejdę i obniucham opcje podpięcia Amigi choćby czinczem :)

Wartało by zebrać ogólnie szczecińską grupę RETRO kompów WSZELAKICH. Skoro KOLEJKOWCY mogą mieć Zachodniopomorski Klub Miłośników Modelarstwa Kolejowego, to czemu nie miałoby być Szczecińskiej Komputerowej Organizacji Kombatantów - RETRO ... w skrócie SKOK.R .. prawda , że oryginalna nazwa i skrót. Mogę zostać nawet prezessem zarządu :)

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017 13:01:14 przez xtro
[#116] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #115

Jak tam sprawy szczecinskiego Amigowania? BTW mowisz tu o ZKMK? Zachodniopomorskim Klubie Milosnikow Kolei? Masz cos wspolnego z nimi... nami? =)
[#117] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #116

Czyżby kolejny MK na forum?
[#118] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@_Skiba, post #117

Osobiście nie ale mój ojciec to już na maxa, no i jestem dość blisko ZKMK, mam też legitymację SITK

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2017 07:01:18 przez mccnex
[#119] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #115

Pionier jako miejscówka na propsie - ale tak przewijam ten wątek pobieżenie i... no to się robi tak - rzucasz tekst:

"15 października 18:30 Pionier Szczecin - amigowe spotkanie przy ..kawie - kto będzie??? (wpisujecie miasta ;P)"

Resztę można dogadać na miejscu.
Jak ludzie zobaczą, że coś się jednak dzieje – podejdą do tematu poważniej następnym razem.
Ja też.
[#120] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@jokov, post #119

Jeśli herbata też wchodzi w grę to mogę i nawet przyjść. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem