[#151] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #150

Głosuję na Stargard, bo by Gdańszczaki z Trollcity miały bliżej
[#152] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #150

I co z tym odgarnianiem Szczecina? Trzy lata ciszy w tym wątku😉
[#153] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Barnim, post #152

Nie wiem, mój rejon to Stargard

Sprawa rzeczywiście ucichła. Ktoś tam wyżej coś miał mieć, wiedzieć, może niech się wypowie.

W Stargardzie zapewne byłoby to możliwe, chociaż nie mam żadnych konkretów co do miejscówki, kosztów itd. W kraju jestem w drugiej połowie lipca i sierpniu, więc co by się do tej pory nie miało zadziać, to jestem out of office
[#154] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #153

Jak to mówią, "ze Szczecina wszędzie daleko" ;) Ja w każdym razie jestem za jeśli chodzi o jakiś zlocik w Zachodniopomorskim ;)
[#155] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Madman, post #154

Coś małego można zrobić w Szczecinie. Ja ostatni raz chyba byłem w 2000r w Słowianinie na imprezie amigowej.
[#156] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Barnim, post #155

No to jest nas trzech, plus może jeszcze Sachy zechce do nas zawitać z Gdańska czyli problem miejscówki odpada, bo taki meeting można zorganizować u kogoś na chacie.

Po ruchu w tym temacie należy wnioskować, że parcia na lokalne Amiparty raczej nie ma.
[#157] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #156

Jak też, ja też :) A tak serio to bardzo bym się chętnie spotkał... ale fakt faktem, iż odzew był na poziome nijakim, ale to może kwestia tego, iż musi zadziałać ten konkretny impuls. Pierwsze to nawet spotkanie się po prostu gdzieś na herbatę i pogadać i zwerbalizować chęci.
[#158] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #157

Jedno bezalkoholowe, chwile pogadać i może jakiś pomysł się zrodzi.szeroki uśmiech
[#159] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #157

Mam pewien pomysł, muszę sprawdzić, czy to w ogóle realne ale w grę wchodziła by meta na terenie Szczecina, niedaleko centrum. Spytam o dostępność, ewentualne koszta (prąd) i dam Wam znać. Tyle, że ja to widzę tak, że załatwiam kluczyki, jakieś krzesła, stoły tam powinny być, przedłużacze, żarcie, picie i inne bajery oraz sprzątanie załatwiamy wszyscy. Koniec lipca/sierpień.
[#160] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #159

No dobra, możecie zignorować w/w posta. Sprawa pozamiatana. Nie ma tematu.
[#161] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #160

Szybko poszło🤣🤣🤣
[#162] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Madman, post #154

Nie prawda. Do Kołobrzegu blisko :) A z Kołobrzegu to już jest wszędzie daleko!

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2022 12:29:04 przez pawelini
[#163] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Barnim, post #161

Taa... no bo jestem w klubie o charakterze kolejowo-modelarskim i oni (sam nie biorę czynnego udziału) mają swoje zajęcia modelarskie na uniwerku przy Cukrowej. Ale ... raz, że ich pomieszczenie jest krótko mówiąc "graciarnią" i się nie nadaje na nasze potrzeby, a dwa, żeby zrobić meeting dla nas, czyli de facto dla zupełnie innej grupy osób i jeszcze najlepiej w jakiejś sali wykładowej z ławkami itp to i tak trzeba by gadać z uniwerkiem i prosić ich o zgodę, co w sumie jest załatwieniem tematu "od zera" ...

... dodam, że kiedyś modelarnia była na terenie lokomotywowni SPC Tam nie było absolutnie żadnej kontroli, bo część klubowiczy tam niegdyś pracowała, więc byli niejako "u siebie". Były sale, były stoły i ładny widok na stację manewrową z okna. Nawet stonką można było się przejechać

No ale to wszystko niczego nie zmienia. Mety nie ma, więc kto może, niech szuka. Najlepiej jakaś świetlica szkolna, przedszkolna, wiejska, miejska, obojętnie. Im bardziej kameralna i z dala od biurokracji tym lepiej.
1
[#164] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #163

U mnie na chacie (mieszkaniu) odpada, ani nie mam tyle miejsca ani stołów no i moja i tak by się nie zgodziła. Za krótko też mieszkam w Szczecinie aby znać jakieś miejsca które by się nadawały ale oczywiście, w miarę moich możliwości, mogę popytać kogo dam radę ;)
[#165] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Madman, post #164

Może i miejsce bym miał. Tylko trzeba by było zapłacić kilka groszy. Niestety miejsce jest w Niemczech 20km od Szczecinaszeroki uśmiech
[#166] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Madman, post #164

A w jakiej okolicy dokładnie mieszkasz?
[#167] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #166

Löcknitz.
[#168] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Barnim, post #167

Heh hej i JAK? Bo chyba ja coś zacząłem kilka lat temu to zamieszanie, ale po 23 latach związku i rozpadzie tegoż, miałem inne rzeczy na tapecie, po woli wracam do społeczności retro. Niedługo postaram się o wirtualne spotkanie live retro szczecinian i okolicznych lokalsów to se pogadamy, może nawet podcastując przy okazji. Policzymy się :) .
2
[#169] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #168

Cześć kolego.
Weź się do roboty, bo niedługo będziemy potrzebować nieco 3D do prodki.

//madbart
[#170] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@madbart, post #169

No to mów... aż się rwę... Imagine 4 już zainstalowane. Jaki obiekt pierwszy i ile poligonów?
[#171] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #170

. . . .. U /\/ D E R C 0 /\/ S T R |_| C T | o n .. . . .
.
.



Ostatnia aktualizacja: 14.10.2022 03:15:19 przez xtro
5
[#172] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #171

Elegancko, DPaint rulez OK
[#173] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #172

O to to :) ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem