[#181] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@gorzyga, post #180

Miło to słyszeć. Robienie takich rzeczy to straszna strata czasu. Ale co zrobić skoro to sprawia taaaką radochę.

Ja właśnie słucham lekko poprawionej wersji modułu Grogona z party i czuję się jakbym tam wrócił. szeroki uśmiech
[#182] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@MDW, post #181

Ja jeszcze nie wróciłem do siebie po party, ciągle w amoku, ręce się trzęsą. Zresztą, na samym party też lewitowałem nad ziemią. Dzięki za rewelacyjny weekend, rozmowy (które dopiero sobie przypominam), produkcje itd itd itd. :)

Anyway, ja bym bardzo prosił orgów o jak najszybszą wrzutę wszystkiego na scene.org

Tyle na razie, wracam umierać, potem napiszę więcej ;)

-- EDIT

Aha, dla ludzi bez Fejsbuka i dla tych co nie zdążyłem pogadać na party, przeklejam:

W sprawie koszulek - poczta polska nawaliła na całego. Paczka ze wszystkimi tshirtami wysłana w czwartek rano opcją 24h nie dotarła na party.
Wszystkim, którzy preorderowali koszulki, a także tym którzy ciągle by chcieli jakąś zamówić, przywiozę na najbliższą imprezę (Silesia Party 8 - infinity, AmiParty 21, Riverwash Demoparty, Retrokomp / Loaderror) albo wyślę darmową przesyłką. Najpierw jednak muszę odzyskać paczkę :) Pewnie będzie to wtorek/środa.


Ostatnia aktualizacja: 05.06.2017 19:56:18 przez AceMan
[#183] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@AceMan, post #182

Kurczę, dziękuję wszystkim, którzy głosowali. Po tylu latach absencji 3. miejsce w msx compo to jest dla mnie bomba. Dziękuję.

Gdyby ktoś chciał: YouTube
I jeszcze: Bandcamp

Gratuluję wszystkim świetnych produkcji! I jeśli będzie Livecrunch, nie odpuszczę.
[#184] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@AceMan, post #182

[#185] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

[#186] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Santonix, post #185

Jest i TUCZNIK :)
[#187] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@WojT_GL, post #186

"CITY OF THE LIGHTS" (Pixel Nation)
https://youtu.be/E9lzZEvhKPY
[#188] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #184

To jeszcze poproszę o upload kompletu produkcji na scene.org.
[#189] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@ZbyniuR, post #187

Zbyniur:

> "CITY OF THE LIGHTS" (Pixel Nation)
https://youtu.be/E9lzZEvhKPY
------------------------------
Rrrrrrrrrrrrrrrulez.
[#190] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #189

Organizatorom i uczestnikom dziękuję za wyborną imprezę. Widzimy się w 2118 ;)

MDW, brawo za odwagę, trud i powrót po 14 latach!
Rogal, genialna animacja, tak trzymać, wystawiaj produkcje częściej!
Mandi, książkę już masz, czekamy na Craptro3! :D
[#191] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@MDW, post #129

Przed chwilą impreza została oficjalnie zakończona więc upubliczniam video z mojej kodowanej produkcji dla MorphOS. Wersja kodowana do uruchomienia pod MorphOSem pewnie zostanie udostępniona wraz ze stuffem z party.
Niestety nie udało się jej w pełni skończyć (pomimo heroicznych prób). Mimo wszystko zdecydowałem się donknąć to co było i wystawić taką wersję "alfa". Wersji finalnej można się spodziewać za 2-3 tygodnie.
Na PowerBookG4 1,67 GHz w 1440x960 demo nie powinno w żadnym momencie zjadać ponad 100% CPU (czyli powinno trzymqć te 60 FPS). Możliwe, że jeszcze będę coś grzebał w kodzie pod kątem wydajności żeby i na słabszych maszynach tak było.


Gratulacje, kawał dobrego dema z oldskulowym feelingiem, pierwsze sceny kojarzą mi się z klimatem Desert Dream. Dobry i płynny design, a to że chodzi w 60fps jeszcze uprzyjemnia odbiór. Siła tego dema tkwi w prostocie i ja bym już nie kombinował z nowymi wersjami bo możesz niechcący przekombinować. Dla mnie to spójna, domknięta całość i dodawanie tekstur i innych ozdobników może tę spójność rozwodnić. Gdyby MorphOS istniał w latach 90tych i ktoś by sprzedawał komputery z nim, to demo mogłoby spokojnie lecieć w pętli w telewizorze na wystawie i reklamować go.

rePeter: Oj, ale zaś nie przesadzaj, bo zaraz tu Jubi przyleci by Cię nazwać (...)

Zupełnie zbędna złośliwość, potrafię oddzielić te rzeczy i docenić dobrą robotę niezależnie od platformy. A to, że niektóre osoby rzeczową krytykę swojego systemu odbierają jako osobisty afront to temat na inną dyskusję.
[#192] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@jubi, post #191

A to, że niektóre osoby rzeczową krytykę swojego systemu odbierają jako osobisty afront to temat na inną dyskusję.


Są takie osoby po stronie klasykowców, które wmawiają innym w jakim celu używają swoich sprzętów. I nie, to nie jest temat na jakąkolwiek dyskusję, bo takie tematy zakładają ludzie tylko po to żeby siać ferment wśród Amigowców.
[#193] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@agrajek, post #192

ja w sobotę bawiłem się w amigowca rulezowca trochę za mocno (%%) - żart + troll, ale jak ktoś się poczuł tym zmęczony to oficjalnie przepraszam!
[#194] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #184

To moze ja tez opisze swoje wrazenia po prarty. Moze troche pozno ale to nic.

Uwazam ze Organizacja stanela na wysokosci zadania i podolala czemus takiemu jak zorganizowanie imprezy Retro/Scenowej.
Wielkie brawa dla Grxa, Gumboja, Tomoi, Wina oraz reszcie ktora za to odpowiadala.
Z tego co widzialem po ich minach byli w bardzo swietnych nastrojach i raczej obeszlo sie bez wiekszych spin.
Tak trzymac Panowie. Mam nadzieje ze spotkamy sie rowniez za rok.

Na calej imprezie bawilem sie swietnie. Ale w moim przypadku popelnilem dwa fo-pa:
1. Krashan, przepraszam ze przez przypadek uwalilem ci wzmacniacz, mam nadzieje ze to tylka ta dioda.
2. Podchodze do Vato a ten sie chce ze mna witac. Mysle sobie "ococho? przecierz jechalismy razem". Okazalo sie ze to Alt. Niestety obaj sa tak do siebie podobni jak blizniacy, Nadomiar zlego obaj mieli ta sama koszulke z PH. Alt, w pierwszym momencie nie zakumalem, przepraszam :)
[#195] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@voicer, post #193

A kto się nie bawił

Tylko że za krótko!
Po pierwsze powinno być do rana a nie że wszyscy śpią już po 1 w nocy LOL
i po drugie tak ze 3-4 dni przynajmniej OK

Ja wiem, wiem... trochę tu żartuję z tymi dniami



Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 21:01:21 przez Vato
[#196] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Phibrizzo, post #194

Ad 2: LOL

dzieki wszystkim za mile spotkanie (jak zawsze)
[#197] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@jubi, post #191

Z tym "Desert Dream" to mi dołożyłeś. Zupełnie mi się tak nie kojarzyło, a teraz patrząc na tę pierwszą scenkę ciągle już widzę to legendarne amigowe demo. szeroki uśmiech Dzięki!
[#198] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@AceMan, post #182

Anyway, ja bym bardzo prosił orgów o jak najszybszą wrzutę wszystkiego na scene.org


Wrzucone
[#199] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #198

Dziękuję! :D
[#200] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Sokok, post #199

Kokosie, pozostaje ci się zrewanżować na parapecie.. :P
[#201] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@KaczusNG, post #200

Że co? Nic nie rozumiem! szeroki uśmiech
[#202] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Phibrizzo, post #194

Wielkie brawa dla Grxa, Gumboja, Tomoi, Wina oraz reszcie ktora za to odpowiadala.


Dołączam się, z mojej strony szczególne wyrazy uznania że organizatorom chce się organizować tak niszowy konkurs jak oldschoolowe ray compo pomimo małej ilości prac. Niszowość to jedno, ale może też jakąś rolę grają restrykcyjne wymagania, wyrenderować coś z 1MB RAM do dyspozycji to wyzwanie. Dla mnie to lepiej bo lubię wyzwania, ale może gdyby wymagania były lżejsze to dołączyłby ktoś z LightWave czy Cinema4D które żadną miarą na 1MB nie pójdą.

Grafika którą wystawiłem na party nosi tytuł "Vampire v2", jest to komentarz do tego że coś się nareszcie rusza w rozwoju Amigi. Tak jak rok temu renderowałem w Sculpt 3D z 1987 roku.



Ostatnia aktualizacja: 07.06.2017 10:34:31 przez jubi
[#203] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #198

Paczka ze wszystkim (oprócz opasłych renderów wildów) dla koszernych użytkowników komputerów marki Amiga do pobrania tu:

https://decrunch.org/2117/D2117-releases.lha

Wersja z rozszerzeniem .zip też tam jest.

More info later [ decrunching... ]
[#204] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Phibrizzo, post #194

Ja nie chciałem się witać? Może daltego że witaliśmy się 5 minut wcześniej ;)
[#205] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Pamiątki zaczynam powoli odkopywać z torby po party :D

[#206] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@wino, post #203

A jak się udał turniej w SWOSA?
[#207] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@BULI, post #206

Udał się, odbył się, ludzie wyglądali na zadowolonych.
[#208] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@BULI, post #206

Ahhh ten turniej;) Dla jednych udany, dla drugich mniej ;) ale radochy z grania było co nie miara - mimo mojemu zaskoczeniu mecz z Sordanem do pewnego momentu miałem nawet zacięty :)

No i z tego miejsca wszystkim dziękuję za miłe słowa i ciesze się że prodka Wam się podobała
No i podziękowania dla organizatorów, impreza jest naprawdę kozak!!! Do zobaczenia!!

yippee
[#209] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Phibrizzo, post #194

przepraszam ze przez przypadek uwalilem ci wzmacniacz, mam nadzieje ze to tylka ta dioda.
Nie ma sprawy. Po to jest prototyp na testach, żeby zadymił w razie potrzeby. Jeszcze w nim nie grzebałem, ale na 95% po prostu dioda zrobiła za bezpiecznik .
[#210] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #198

Powoli ogarniam sobie wszystkie prace na spokojnie.
Na razie muszę powiedzieć, że poziom Pixel GFX jest świetny. Nie ma słabej pracy. Naprawdę, doskonała robota panowie, zarówno weterani jak i nieco świeższa krew :)

Dziś/jutro zrobię jakiś update na modules.pl z pracami muzycznymi z Decruncha.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem