[#421] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Jacques, post #420

Też nie widziałem żadnego update, ale bardziej spodziewam się komunikatu że termin dostarczenia będzie wydłużony do nie wiadomo kiedy, niż takiego że już zaczęli wysyłkę...
[#422] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@MariuszK, post #421

Jest update na indiegogo z 15.11 z ponagleniem, żeby wybrać nowe kolory po redukcji, bo sporo osób tego nie zrobiło.
[#423] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Grzegorz_P, post #422

Byłoby miło usłyszeć konkret dotyczący daty produkcji i planowanej realizacji zamówień.
[#424] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Jacques, post #423

Ponoć jest zarezerwowany slot produkcyjny w fabryce do końca roku (ciekawe którego? szeroki uśmiech)
[#425] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Grzegorz_P, post #424

Phil czeka, aż wszyscy zmienią sobie w zamówieniu kolorki, bo tak mu wygodnie bo go zadanie przerosło i nie jest w stanie ogarnąć projektu który wymyślił. Czeka i czeka, ale może się nie doczekać bo ktoś mógł zejść z tego świata w końcu mamy zarazę, trwa to tyle, że pewne osoby mogły zmienić hobby, zainteresowanie i pewnie jest wiele osób które zamówiło, wybrało, zapłaciło i czeka na paczkę a nie śledzi tej telenoweli.
Swoją drogą naczytałem się o problemach z nadrukiem i ogólnie na moich klawiszach CD32 nadruk wygląda słabo za to Krashan nadrukował w swoim projekcie klawiatury mechanicznej bardzo dobrze wyglądające litery. To moim zdaniem wskazuje że Phil nie szuka dobrych rozwiązań a akceptowalne najtańsze. Ogólnie wszystko co tworzy koszty zwalane jest na kupującego w postaci przesuwania terminów, ograniczania asortymentu i zapewne dodatkowych kosztów jak rozdzielanie przesyłek i dodatkowe opłaty za transport jeśli chce się cześć zamówienia.
[#426] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@cossack, post #425

No teraz jest piękna wymówka, że to zamawiający czegoś nie dopełnili i można opóźniać w nieskończoność...

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2020 09:25:37 przez Jacques
[#427] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Jacques, post #426

Jak już wszyscy wybiorą kolory, to znów wyrzuci jeden, żeby od nowa zamawiający musieli zmieniać. I tak się to właśnie kręci.
[#428] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Jield, post #427

Powinien zostawić biały i czarny, bo takie miały kolory Amigi i po sprawie, a tak zamieszanie.
[#429] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Jield, post #427

To już nawet nie jest śmieszne to jest żałosne - ten gość teraz robi pretensje, że zamawiający są winni tego, że nie wyszło. Skoro nie wyszło a chce być "praworządny" (modne słowo ostatnio) to niech zwróci kasę zamawiającym. Powie "sorry winnetou" i się problem rozwiąże.
Bo tak gównianej zbiórki to ja już dawno nie widziałem.
[#430] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia
[#431] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@mkdevil666, post #430

Witam.
A czy u nas wszyscy skorygowali kolory - ci co mieli to zrobić?
Żeby nie było że ppa.pl spowalnia projekt.
Pozdrawiam.
[#432] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia
[#433] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@ted, post #431

Ja zamowiłem CD32 Bundle więc nie mam co korygować :)
[#434] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia
[#435] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@WojT_GL, post #1

Na stronie kampanii nowy update. O ile dobrze zrozumiałem, termin produkcji klawiszy to marzec / kwiecień, no chyba że jest tu mowa o podaniu w tym okresie dopiero harmonogramu produkcji a w harmonogramie równie dobrze może paść końcówka roku 2021
[#436] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@newguru, post #435

z 3 miesięcy zrobiło sie 3 lata
[#437] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #436

Ja już podchodzę do tej zbiórki bez emocji. Tak czy siak była to moja ostatnia :)
[#438] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@JakubH_, post #437

Ja też siedzi, pije i chrupki
[#439] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #438

Termin wiosenny, zapewne będzie przesunięty na po wakacjach i możliwe że pod choinkę dotrą klawisze. Za pół roku zobaczę co w temacie nie liczę na to że wcześniej coś się wydarzy.
[#440] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@cossack, post #439

Akcja z klawiszami przypomina akcję z Taborem i wczesniejsze z czasów C= i mitycznymi nowymi Amigami AAA . Podziwiam was za cierpliwość. Szacun.
[#441] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@KM_Ender, post #440

Jak ktoś tak jak ja z zapłacił, to nie ma wyjścia, musi czekać
[#442] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@czasludzicienia1, post #441

Raczej małe szanse,że się w tym roku doczekamy...
Jak zwykle Phil gra na zwłokę
Ja zamówiłem komplet obudowa w kolorze cd32 i odrębnie zestaw czarnych klawiszy..
Nie muszę niczego korygować..
Ktoś z chłopaków dobrze wspomniał...nie każdy śledzi tej telenoweli..
Ja też zaglądam tu sporadycznie..
[#443] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@WojT_GL, post #1

Czy organizator zbiórki może coś czasem przekazać osobom oczekującym? Czy ma już kompletnie wyjeba..e na uczestników zbiórki!!!!
[#444] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@mkdevil666, post #443

po takich tekstach to zaraz bedzie mial i sie nie bede mu dziwil :)
[#445] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@mkdevil666, post #443

Ale przecie updejty są na stronie kampanii...
Myślę że od organizatora tej zbiórki, więcej niż tam - się nie dowiesz.
[#446] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@juen, post #444

Ja jestem bardzo bezpośredni w życiu i do tej pory nie mam z tym problemów. Jak się z kimś na coś umawiam to dotrzymuję słowa. Nie szukam wymówek usprawiedliwień z dupy.
[#447] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@mkdevil666, post #443

Organizator zbiórki zrobił dobrą robotę niczemu nie jest winny.
pisz do :
Phill on kreci .


Poza tym klawiszy jak nie będzie to nic z tym nie zrobisz, takie są zasady.
Więc trzeba czekać.



Ostatnia aktualizacja: 19.02.2021 20:32:40 przez Dorian3d
[#448] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@mkdevil666, post #446

Ciekawe czy w życiu, czy tylko na forum.

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2021 20:28:16 przez Dorian3d
[#449] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@Dorian3d, post #447

Może ktoś z was wie gdzie Phil mieszka i można by było go odwiedzić i porozmawiać na żywo z nim..
Bo przepychanka wirtualna może nie osiągnąć zamierzonego celu...
Zawsze lepiej załatwia się sprawy na żywo...

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2021 10:45:15 przez skofrant
[#450] Re: [zbiórka] nowe klawisze do Amigi - indiegogo - kolejna partia

@skofrant, post #449

W Pensylwanii. Myślę, że jak Phil zobaczy swój cień to klawisze będa w tym roku.

A tak serio chcesz wbić do niego na kwadrat z zapytaniem: kaj som te moje klawisze?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem