kategoria: AMOS
[#151] Re: Kurs programowania dla zielonych - podstawy podstaw

@selur, post #150

To kwestia przyzwyczajenia. Ja, mimo że HDD mam jestem w stanie pracować na dyskietkach i nie sprawia to przykrości. HDD jest zalecane, ale nie konieczne. No, zobaczymy jaki konfig ma przeciętny słuchacz.
[#152] Re: Kurs programowania dla zielonych - podstawy podstaw

@Hexmage960, post #151

Można zainstalować Amosa pod Amiga Forever 2014. Wczoraj próbowałem, ale szlak mnie trafiał jak wskaźnik myszki po uruchomieniu Amosa z pierwszej dyskietki nie mógł trafić w odpowiednie miejsce. Jest na to jakiś sposób?
[#153] Re: Kurs programowania dla zielonych - podstawy podstaw

@chicago, post #152

Chodzi o sam instalator? Chyba jest jakiś bug właśnie. Muszę to przeanalizować i rozwiązać jeszcze nim nagram 1 odcinek.
[#154] Re: Kurs programowania dla zielonych - podstawy podstaw

@pong777, post #153

Na obrazie Amiga SYS instalka leci bez problemu na full ekranie. Na Workbench 3.X wypisuje że nie ma miejsca na DH0, DH1. Wartość pojemności podaje jako liczbę ujemną. Muszę to zainstalować na pc pod Amiga Forever 2014(wczoraj zakupiony:)) i na A1200.

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2014 22:45:55 przez chicago
[#155] Re: Kurs programowania dla zielonych - podstawy podstaw

@chicago, post #154

Jesli tak, to byc moze masz zbyt duza partycje na hdd.
Jest jakies ograniczenie co do partycji obslugiwanej przez AMOSA.

Wartosc ujemna oznacza, ze zostal przekroczony maksymalny zakres liczby i ustawiony najstarszy bit na "1" (czyli pojawia sie wartosc ujemna).

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2014 04:26:31 przez selur
[#156] Re: Kurs programowania dla zielonych - podstawy podstaw

@selur, post #155

wystartował w końcu ten kurs?
bo ja już się zgubiłem..
[#157] Re: Kurs programowania dla zielonych - podstawy podstaw

@jokov, post #156

Jeszcze nie, na razie był sam zwiastun.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem