[#1411] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@MDW, post #1407

Tak może być. Ale może też być tak, że ziemia będzie wyglądać jak księżyc i to szybciej hihi.
1
[#1412] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@pawelini, post #1404

Neuronowych oczywiście ;)
[#1413] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@amikoksu, post #1411

Tak może być. Ale może też być tak, że ziemia będzie wyglądać jak księżyc i to szybciej hihi.

Aaa tak, z tym to się zgodzę.
1
[#1414] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Kefir_Union, post #1347

To ogłaszasz jakiś konkurs na fabułę i rysunki?

Na pewno nie na ppa. To co widzę tutaj w komentarzach to trollowanie i zawody kto napisze coś głupszego.



Czyli ppa jest dobre tylko do ogloszenia aby sprzedac wiecej preorderow?
9
[#1415] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Jacques, post #1401

No to kiedy te wysyłki ? Fakty są takie, że autor woli się obecnie męczyć z nowym zakupem, czyli obudową Checkmate 1500 plus, niż wydać produkt za który wielu już dawno temu zapłaciło.

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2024 20:31:52 przez lukjan
3
[#1416] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@lukjan, post #1415

Gdyby autor checkmate 1500 lepiej przygotowal produkt to autor by sie z nim nie meczyl tylko wydal Jumpa wiec juz wiadomo kto jest winny.
14
[#1417] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@michal_zukowski, post #1416

No na to ma czas.
I nie zasłania się choroba hmm


Ostatnia aktualizacja: 18.03.2024 21:11:09 przez Dorian3d
3
[#1418] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Dorian3d, post #1417

Czas czasem, ale widać nie każdy ma głowę do wymyślenia intra pomysł

Ja się domyślam co może być powodem obsuwy czasowej z wydaniem, ale zachowam swoje domysły dla siebie clown
[#1419] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@karolb, post #1418

no szkoda, że nie chcesz się z nami podzielić Swoją mądrością...
widocznie nam maluczkim pozostaje bycie robionym w kulke przez kulke...
[#1420] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@RokiS, post #1419

Nie chcę swoimi domysłami wyjść na głupka, gdybym nie miał racji, ot co.
[#1421] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@amikoksu, post #1396

Nie deprecjonowałbym słów prof. Dragana. Historia pokazuje, że "to się nigdy nie zdarzy" zdarza się w 9 przypadkach na 10.
3
[#1422] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@_arti, post #1421

To co ten typek Dragan powiedział, to nic odkrywczego. Wielu mówi tego typu farmazony. Oczywiście wszystko kiedyś może się sprawdzić co tam człowiek sobie wymyśli.
[#1423] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@_arti, post #1421

Jak prawie 5 lat temu zobaczyłem pierwszy filmik z gry, to pomyślałem że premiera za kilka miesięcy, bo tam wszystko wyglądało na mega dopracowane.
2
[#1424] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@rbej1977, post #1423

To było złudzenie, silnik to animacja a demo zbiorowa halucynacja
[#1425] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Jacques, post #1424

Ja ma petycje do autora o zmianę tytułu ..z Yoomp na Yeti
8
[#1426] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@HOŁDYS, post #1425

OK
[#1427] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Ralpheeck, post #1410

Kolega Kefir logował się dzisiaj przed 19. Mógł napisać coś w temacie żeby ostudzić emocje ale widać zdecydował się tego nie robić.
3
[#1428] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@nostrum666, post #1427

no ale co miał napisać? że gry w tym roku nie będzie...
fabuły nie ma, brak intra, outra, przerywników między poziomami, za nim gra trafi na testy, zaprojektować pudełko , cd wypalić, usb zgrać, instrukcje wydrukować, wywiady nagrać, udostępnić jutuberom... i sam jeszcze nie wiem co..
a tu zaraz Wielkanoc, majówka, potem wakacje, szkoła, 1 i 11 listopada, św Bożego Narodzenia... a w między czasie tyle ami party...
7
[#1429] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@RokiS, post #1428

Mógł napisać cokolwiek, np że nie wyda gry dopóki nie będzie miał zamówień na 10000 egzemplarzy (oczywiście to żart) ale nie napisał nic. To znaczy że ma gdzieś co tutaj się dzieje albo szykuje niespodziankę na Wielkanoc. Fajnie by było ale póki co to faktycznie czas mija a gry jak nie było tak nie ma.
6
[#1430] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@RokiS, post #1428

za nim gra trafi na testy


Dziwne, bo z tego co pisał Kefir, to testy już były.
[#1431] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@nostrum666, post #1429

tak box wydmuszke

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2024 04:44:06 przez Dorian3d
2
[#1432] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@karolb, post #1430

po pierwsze primo - jak zauważyłeś to moje wypowiedzi trącą ironią, może za ostrą..
po drugie primo - nie musiałeś wszystkim przypominać, że gra już dawno jest gotowa :p i powinna być wydana. pisałem o tym tu. a co do ponownych testów... to chyba tak profesjonalnie wydawana gra, po różnych zmianach/aktualizacjach powinna przejść beta testy...
[#1433] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@RokiS, post #1432

Nie wyczułem ironii, myślałem że tak piszesz na poważnie szeroki uśmiech
1
[#1434] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@karolb, post #1418

Moja szklana kula mi mówi, że premiera Jump! czeka na ukończenie innego projektu, pod tytułem Unithor. Tyle że do pojawienia się Unithora jeszcze daleka droga.

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2024 08:14:52 przez Grzegorz_P
[#1435] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Grzegorz_P, post #1434

To byłby cholerny skandal i jeżeli taka jest prawda, to też oczekiwałbym zwrotu pieniędzy.
[#1436] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Grzegorz_P, post #1434

A może trzeba przejść wersję demo na 100% i wtedy pojawi się hasło, które po wpisaniu na forum odblokuje premierę pełnej wersji pomysł
1
[#1437] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@karolb, post #1436

Poczekam do wakacji, jak autor tak zlewa sprawę - również zarządam zwrotu.
[#1438] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Ralpheeck, post #1437

Których wakacji?
1
[#1439] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Grzegorz_P, post #1434

Moja szklana kula mi mówi, że premiera Jump! czeka na ukończenie innego projektu, pod tytułem Unithor. Tyle że do pojawienia się Unithora jeszcze daleka droga.

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2024 08:14:52 przez Grzegorz_P



cos wiecej na temat tego Unithora?
[#1440] Re: Jump! (Amiga Yoomp)

@Azakiel, post #1439

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=tMi6I377e9E&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fwww.amigaimpact.org%2F&feature=emb_imp_woyt

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2024 13:51:17 przez HOŁDYS
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem