Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport
Zamieścił: mailman, nadesłał: Jenot
Dwudziesta pierwsza odsłona AmiParty dopiero za trzy miesiące, lecz organizatorzy prężnie pracują nad napiętym trzydniowym programem spotkania. Postanowili również przekazać kilka cennych informacji:
  • udało się namówić Davida Pleasance i Trevora Dickinsona na przyjazd. Powinni pojawić się w sobotę po południu.
  • wszystkie miejsca noclegowe na party place są już zarezerwowane. Jeśli ktoś nie zdążył to niech rezerwuje hotel w okolicy lub przygotuje się na "śpiworowanie" gdzieś na sali. Informacje o hotelach: tutaj
  • w związku z tym, że może być ciasno będzie obowiązywać zasada: jeden partyzant - jeden komputer, nie ma "wystawek" na stołach. Możliwe też, że nie dla wszystkich wystarczy miejsca na rozłożenie sprzętu. Kto pierwszy ten lepszy.
  • compos - deadline zbliża się nieuchronnie - rysujcie, komponujcie, klepcie kod. Zasady: tutaj
  • najświeższe informacje na facebookowym profilu ChAL.
Najbliższe AmiParty odbędzie się w dniach 11-13 sierpnia 2017 roku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem