kategoria: A1200
[#61] Re: Apollo 1240@60 2x SIMM w klasycznej obudowie - da radę?

@XeNeS, post #60

Musiało być z opcją kup teraz. Zakup o 17:44 - o tej godzinie większość ludzi pracuje/stoi w korku/jedzie do domu.
[#62] Re: Apollo 1240@60 2x SIMM w klasycznej obudowie - da radę?

@Tomski, post #61

I dokładnie tak było - 400 licytacja z opcja 450 kup teraz.
[#63] Re: Apollo 1240@60 2x SIMM w klasycznej obudowie - da radę?

@XeNeS, post #56

Miałeś zdecydowanie farta GRATULACJE, bo takie akcje na Allegro nie zdarzają się często :)
[#64] Re: Apollo 1240@60 2x SIMM w klasycznej obudowie - da radę?

@ITU, post #63

Mam tą świadomość - dlatego podjęcie decyzji zakupu zajęło mi mniej niż 10 sekund.

To co się dzieje na Allegro obserwuję od dobrych dwóch lat - pod kątem cen i dostępności Amigowych rzeczy, niektóre szpeja np. A630 to są białe kruki wręcz się nie pojawiające... aż miło że się to ma ;)

Teraz zacząłem się przyglądać eBay'owi i tak jak pisałem wcześniej z lekkim zdumieniem obserwuję, iż niektóre wynalazki cenowo są i tu i tam po tyle samo.
[#65] Re: Apollo 1240@60 2x SIMM w klasycznej obudowie - da radę?

@sebar27, post #55

W moim Apollaku wyglądało to niemalże identycznie. Chłodzenie miałem zrealizowane za pomocą kawałka blachy aluminiowej z przyczepionym zestawem radiator+wentylator z procka 486 w miejscu nie kolidującym z simmem. Gratuluję zacięcia
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem