kategorie: A2000/A3000, Sprzęt
[#61] Re: "Nowe" USB do Amigi klasycznej

@cichym, post #56

Hej Cichym,

Udało Ci się coś podziałać nad tym rozwiązaniem? Potrzebujesz może jakiegoś wsparcia?
[#62] Re: "Nowe" USB do Amigi klasycznej

@Reborn, post #61

Ja nie wiem, jak tam kolega ale na Amibay można już zamawiać gotowe zestawy z pierwszej partii OK
[#63] Re: "Nowe" USB do Amigi klasycznej

@_arti, post #62

No i pięknie. Co do ceny to jest tak jak pisałeś w okolicach 100 ojro. Czyli nie jest źle.
[#64] Re: "Nowe" USB do Amigi klasycznej

@Sir_Lucas, post #63

To sa na 100 proc gotowe? Wsuwasz w slot zorro i dziala? Bedziecie robic grupowe zamowienie ? To jestem chetny
[#65] Re: "Nowe" USB do Amigi klasycznej

@marcin1982, post #64

Tak, wg. autora powinno to już normalnie działać ale oczywiście mogą zdarzyć się jakieś błedy. To jest po prostu pierwsza, działająca partia, nadająca się do sprzedaży ;)

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2012 08:40:33 przez _arti
[#66] Re: "Nowe" USB do Amigi klasycznej

@Reborn, post #61

Udało Ci się coś podziałać nad tym rozwiązaniem? Potrzebujesz może jakiegoś wsparcia?


Odpowiadam z małą zwłoką, za co przepraszam.

Opracowywanie płytki rozpocząłem, powiedzmy że mam jakąś część już zrobioną.

Jednak ze względu na nową pracę, naukę nowych rzeczy i nowe obowiązki, zmuszony byłem zawiesić wszelkie czynności związane z USB dla Amigi (swojej Ami nie uruchomiłem od 2 m-cy).
Mam zamiar powrócić do tego tematu na początku stycznia.
Jednocześnie nie roszczę sobie żadnych praw do wyłączności na opracowanie PCB, więc jeżeli ktoś ma ochotę, to do dzieła.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem