kategoria: CDTV
[#1] Jak stworzyć bootowalną płytę do CDTV z grami?
Jestem świeżym właścicielem całkiem ładnej i zadbanej CDTV, lecz niestety jedyną płytą, jaką mam, jest ta demonstracyjna, zresztą niezbyt fajna. Jest jeszcze jakieś 50 płyt "Aminet CD", ale nie odpalają, a pod WB1.3, które mam na dyskietkach, pojawiają się jako "DF0:RAD" i nie reagują na kliknięcia.

Więc moje pytanie jest takie:
W jaki sposób, w miarę jak najmniejszym nakładem pracy, utworzyć i nagrać spersonalizowaną składankę CD złożonoą z gier w postaci plików ADF (co z wielodyskietkowymi?), oraz modułów i odpalającą się na gołej CDTV? Uprzedzam, że nie mam dostępu do innej Amigi, a tym bardziej takiej z napędem CD.

Proszę o w miarę wyczerpującę odpowiedzi, dziękuję.
[#2] Re: Jak stworzyć bootowalną płytę do CDTV z grami?

@Skrzyp, post #1

[#3] Re: Jak stworzyć bootowalną płytę do CDTV z grami?

@Dorian3d, post #2

[#4] Re: Jak stworzyć bootowalną płytę do CDTV z grami?

@Dorian3d, post #3

A jeśli chciałbym zrobić płytę, która potrafi emulować napęd dyskietek, nawet tych NDOS, i odpalać je? Da się tak?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem