kategoria: CDTV
[#61] Re: CDTV dziwny przełącznik problem z czytaniem płyt

@socha6, post #60

Jedyna opcja to podłączyć napęd zewnętrzny SCSI, który czyta CD-RW, poprzez kontroler SCSI, ale nie wiadomo, czy możliwe byłoby bootowanie z niego.
Nie musisz używać alcohola do montowania płyt i uruchamiania na WinUAE. WinUAE ma już wbudowaną opcje odczytywania bezpośrednio z obrazu płyty ;)
[#62] Re: CDTV dziwny przełącznik problem z czytaniem płyt

@Maniu, post #61

No zawsze można, ale nie ma to jak sprawdzić na real-hardware ;)
[#63] Re: CDTV dziwny przełącznik problem z czytaniem płyt

@Tom Rain, post #62

Wy tam mówicie o cd-rw , a ja bym był w niego wzięty jakby moja odczytała cokolwiek poza audio CD :D
[#64] Re: CDTV dziwny przełącznik problem z czytaniem płyt

@Pitero, post #63

Zdjęcie jest tak słabej jakości, że nawet nie widać czy nie zamieniłeś ROMów parzysty z nieparzystym (ale wtedy to by się chyba logo startowe płyty na skałach nie pokazało nawet).
[#65] Re: CDTV dziwny przełącznik problem z czytaniem płyt

@Tom Rain, post #62

Ile bym musiał płytek natracić jakbym każdą kompilacje z Tiny Launcherem sprawdzał na CDTV :D

Zgadza się, jakby kości odwrotnie włożył to czarny ekran by miał.

Wcześniej ktoś pisał, że ma odwrotnie włożone wtyczki zasilania. Popatrzyłem na schemat i okazuje się że nie ma znaczenia jak się zamieni wtyczki zasilania na płycie głównej, bo oba gniazda mają te same wyprowadzenia :)
[#66] Re: CDTV dziwny przełącznik problem z czytaniem płyt

@Pitero, post #63

Mi odczytuje pięknie ;)
[#67] Re: CDTV dziwny przełącznik problem z czytaniem płyt

@Pitero, post #32

Odgrzewam temat, może się komuś przyda.
Pobawiłem się trochę w nagrywanie płyt z CD-R z grami/kompliacjami pod CDTV. Zauważyłem, że jeśli płytę nagram w trybie Mode-1 . Amiga czyta ją bez problemu, natomiast nagranie tych samych danych w trybie Mode-2 powoduje to, że CDTV nie chce przeczytać takiego nośnika. Moja wersja ROMu to 1.0, zapis na CD-R Verbatim, Sony, no name.
Tutaj różnice pomiędzy trybami :
link
[#68] Re: CDTV dziwny przełącznik problem z czytaniem płyt

@rs2008, post #67

Na sieci jest kilka stron opisujacych sposob nagrania plyt dla Amigi.
Wszędzie pokazane jest ze ma być tryb MODE-1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem