kategoria: A500
[#61] Re: Amiga 500 - garść pytań od zielonego

@jarob, post #60

Dzięki za wyjaśnienie OK
[#62] Re: Amiga 500 - garść pytań od zielonego

@jarob, post #60

Odkopuję temat: potrzebuję link do przełącznika, który umożliwiłby zmianę konfiguracji ramu 0,5/0,5mb albo 1mb w A500 rev 6. Nazwa "dwupozycyjny dwusekcyjny" niewiele mi mówi, a chciałbym kupić właściwy.
[#63] Re: Amiga 500 - garść pytań od zielonego

@poweredjj, post #62

Wystarczy normalnyc Switch dwupozycjyjny łaczysz do odpowiednich zworek JP2 i tyle nie ma żadnej filozofi

Bo rozumię że uzyskanie tylko i wyłacznie 0,5 MB nie wchodz w gre ? (tylko 1 MB w dwoch konfigach)
[#64] Re: Amiga 500 - garść pytań od zielonego

@AmigaPL, post #63

Odnoszę się do tego:
Wszystko zależy jaką masz wersję płyty, ale generalnie trzeba sobie zamontować przełącznik dwupozycyjny dwusekcyjny i podłączyć przewody do:
A500 rev 6:
0,5MB chip + 0,5 MB slow - JP2 zwarte 1,2 i JP7A zwarte 2,3
1MB chip - JP2 zwarte 2,3 i JP7A rozwarte

Jest mowa o JP2 i JP7A. Zmieniłem tę konfigurację "na sztywno", 0,5/0,5mb -> 1mb chip.
Teraz zależy mi na dodaniu przełącznika, który umożliwiłby wybór konfiguracji w razie potrzeby.
Na pewno wystarczy tylko przełącznik na JP2?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem