kategoria: A600
[#31] Re: A604n + IndivisionECS

@Daniel76, post #30

To teoretycznie w tym miesiącu?
[#32] Re: A604n + IndivisionECS

@KM, post #31

Lato się kończy we wrześniu.
W każdym bądź razie trzeba się przyczaić i czekać
[#33] Re: A604n + IndivisionECS

@Daniel76, post #30

No i doczekaliśmy się. Jens Schönfeld z icomp.de pisze: Indivision ECS V2 w przedpłatach dostępne od 22. grudnia! Co najważniejsze, cena nie uległa zmianie, dalej 100€ bez czterech "groszy". Tak więc bandyckie ceny IndiECS z eBaya (max. jaki raz widziałem to niespełna 400€!) idą do lamusa.OK
[#34] Re: A604n + IndivisionECS

@Michciu, post #33

To jeszcze może niechby ktoś przypomniał jak to podłączyć do A600 bez karty A604n.
[#35] Re: A604n + IndivisionECS

@Michciu, post #33

O, dzięki za info, zamówione. Czekałem na ten moment ;)
[#36] Re: A604n + IndivisionECS

@Drakon, post #35

Bardzo dobra wiadomość, Ja również zamówiłem.

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2018 22:26:55 przez micromax
[#37] Re: A604n + IndivisionECS

@micromax, post #36

A wiadomo czym się różni, poprawił problemy z ghostingiem np.?
[#38] Re: A604n + IndivisionECS

@sanjyuubi, post #37

When Indivision ECS was released in 2009, scan line emulation was still special. Over the years, other products and emulators have copied our idea. We've now refined this feature: The scan line emulation in Indivision ECS V2 can be carefully adjusted, so the effect can be set according to individual taste.

We often got questions about how to adjust the picture to be full-screen. Often times, this was not possible without adding black bars around the picture, because the resolution of the Amiga-output had an unfavourable size relation to the resolution of the screen. With the new upscaler in Indivision ECS V2, it is now much simpler to adjust the picture size and keep the correct aspect ratio. The scaler of Indivision ECS V2 is geared towards keeping the "pixel-art" appearance of the picture, and can be adjusted in very small steps to introduce only the lowest-possible blur that's always introduced by a scaler.
[#39] Re: A604n + IndivisionECS

@Drakon, post #38

Jestem ciekawy czy będzie DVI czy analog.
[#40] Re: A604n + IndivisionECS

@tbone, post #39

Dobrze by było jak by tak wznowił produkcję scandablerów do innych amig ...szeroki uśmiech
[#41] Re: A604n + IndivisionECS

@Komisarz, post #40

1200/4000?
[#42] Re: A604n + IndivisionECS

@tbone, post #41

tak do amigi 1200 mi chodzi.
[#43] Re: A604n + IndivisionECS

@Komisarz, post #42

Jens napisał wczoraj:
There are still a few units in safety stock that will be released in the next two weeks. A new production run will be started next year.


Musisz zaglądać na stronę icomp'u, bo powiadomienia o dostępności na razie chyba celowo wyłączyli
[#44] Re: A604n + IndivisionECS

@tbone, post #43

"Can only be used with an Apollo accelerator card if you have an A604 or A604n." Czy to znaczy, że na A600 Indy nie pójdzie z Furią ?
[#45] Re: A604n + IndivisionECS

@ryshard, post #44

IndiECS V1 hula z Furią bez żadnych problemów. Wiem, bo tak mam Z V2 nie powinno być inaczej.
[#46] Re: A604n + IndivisionECS

@ryshard, post #44

Tu raczej chodzi o to, że przy starych kartach A60x (np. A603) mogło fizycznie kolidować z ww. kartami.
[#47] Re: A604n + IndivisionECS

@ryshard, post #44

To jakaś bzdura chyba, karty apollo do A600 są nieosiągalne. Miałem A604n przez chwilę i działało mi indi bez akceleratora i z własnym akceleratorem, potem zrobiłem sobie własne rozszerzenie chip z podstawką pod indi i dalej mi działa.
[#48] Re: A604n + IndivisionECS

@tbone, post #46

Tylko, że tu jest kładziony nacisk na A604, przy której generalnie nic nie powinno kolidować, ta informacja jest niejasna i przez to bzdurna.

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 17:27:08 przez sanjyuubi
[#49] Re: A604n + IndivisionECS

@sanjyuubi, post #48

Zgadza się, również tak jak pisał tbone, chodzi o to, że IndiECS w Ami600 chodzi tylko na rozszerzeniu pamięci. Stare rozszerzenia typu A603 uniemożliwiają np. dalsze użycie stacji dyskietek, natomiast pozwala na jednoczesne korzystanie ze starej turbiny ACA630. Prawdopodobnie stara turbina Apollo również by kolidowała. Użycie rozszerzenia pamięci A604 rozwiązuje problemy jakichkolwiek kolizji mechanicznych. Komentarz Jensa nie dość, że jest niejasny, to jeszcze wprowadza w błąd, sugerując, że potrzeba akceleratora, by IndiECS ruszyło. Nie wydaje mi się to jednak warunkiem koniecznym.
[#50] Re: A604n + IndivisionECS

@Michciu, post #49

Mam nadzieję, że to błąd, ale to zdanie sugeruje, że właśnie w przypadku A604 jest wymagany akcelerator.
[#51] Re: A604n + IndivisionECS

@sanjyuubi, post #50

W tym poscie, ktoś pisał o podłączeniu Indy "na pająka". Dużo przewodów jest do polutowania? Mam piggyback'a którego musiałbym usuwać i dokupić A604n.
[#52] Re: A604n + IndivisionECS

@ryshard, post #51

Tyle ile nóżek ma Denise

(48)

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2018 13:12:48 przez tbone
[#53] Re: A604n + IndivisionECS

@tbone, post #52

W tym momencie otrzymałem emaila że przesyłka została do mnie wysłana DHL`em.
Będzie co robić przez święta
[#54] Re: A604n + IndivisionECS

@micromax, post #53

Kiedy dokładnie złożyłeś zamówienie?

EDIT: O, też dostałem 2h temu

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2018 19:18:24 przez tbone
[#55] Re: A604n + IndivisionECS

@micromax, post #53

"W tym momencie otrzymałem emaila że przesyłka została do mnie wysłana DHL`em."

Od Jensa e-mail?
[#56] Re: A604n + IndivisionECS

@ryshard, post #51

Tak jak napisane: linie danych (16), linie rejestrów (8), CCK, VCC, GND, razem 27.
[#57] Re: A604n + IndivisionECS

@iZi, post #55

mail z iComp shop
[#58] Re: A604n + IndivisionECS

@micromax, post #57

O mnie Jens przypomniał se dopiero dzisiaj, ale lepiej późno niż wcale OK
[#59] Re: A604n + IndivisionECS

@Michciu, post #58

Szczęściarze, czekam na swą kolejkę.

Pewnie co zlutuje to na bieżąco wysyła szeroki uśmiech
[#60] Re: A604n + IndivisionECS

@iZi, post #59

U mnie też jeszcze cisza, ale zamawiałem też inne graty.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem