[#571] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #570

Rozumiem, że to się nie gryzie z tym, że np. założę/mam tam konto i będę zalogowany na amigashop.org w momencie składania tego zamówienia.

@_arti - dzięki za organizację zbiórki!

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2023 17:17:34 przez Adinfo
[#572] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Adinfo, post #571

Nie, nie gryzie się.

@_arti bardzo dziękuję za akcję! 🍺🍺🍺
2
[#573] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #570

Szybka piłka, po założeniu konta w sklepie zamówienie złożyłem i paru minutach link otrzymałem - Roadshow pobrane!
[#574] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Adinfo, post #573

Po założeniu konta w sklepie i wpisaniu hasła w komentarzu dostałem prośbę o uregulowanie płatności.
Na koncie link do pobieranie nieaktywny (z komentarzem, że płatność nieuregulowana). Help.
[#575] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@crimart, post #574

Ja w komentarzu wpisałem: HASŁO (Imię Nazwisko, e-mail)
Płatność ustawiłem: Payment Method -> Prepayment
Przyszło potwierdzenie złożenia zamówienia ze statusem: Order status: Pending
Po 5-10 minutach dostałam maila ze zmianą statusu i pojawił się aktywny link do pobrania pliku z zamówienia.

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2023 18:38:49 przez Adinfo
[#576] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Adinfo, post #575

Mam Pending i prośbę o uregulowania; czekałem kilka tygodni, to poczekam jeszcze jeden dzień, może coś przyślą...
[#577] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@crimart, post #576

Przypuszczam, że "na sklepie byli" do pewnej godziny i się załapałem, a Ty już nie i jutro Ci to przyjdzie.

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2023 18:49:54 przez Adinfo
[#578] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Adinfo, post #575

ja zrobiłem konto tam i wg instrukcji i dostałem po 10 min
[#579] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@ARTtysta, post #578

A ja po potwierdzeniu wszystkiego dostałem to:

1366 - Incorrect integer value: '' for column `db1057196amigashop`.`orders`.`customers_address_format_id` at row 1

insert into orders (customers_id, customers_external_id, customers_name, customers_company, customers_street_address, customers_suburb, customers_city, customers_postcode, customers_state, customers_country, customers_telephone, customers_email_address, customers_address_format_id, delivery_name, delivery_company, delivery_street_address, delivery_suburb, delivery_city, delivery_postcode, delivery_state, delivery_country, delivery_address_format_id, billing_name, billing_company, billing_street_address, billing_suburb, billing_city, billing_postcode, billing_state, billing_country, billing_address_format_id, payment_method, cc_type, cc_owner, cc_number, cc_expires, date_purchased, orders_status, currency, currency_value) values ('4937', '0', ' ', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', ' ', '', '', '', '', '', '', '', '', 'Prepayment', '', '', '', '', now(), '1', 'EUR', '1.00000000')

ale tak to jest jak chce się wpisać nr mieszkania w adresie np. 11m11 super strona :)
[#580] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@luka, post #579



Zgłoś im to może, bo nie wygląda to dobrze.
[#581] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #580

poprawiłem adres z np. Kwiatowa 4m5 na Kwiatowa 4 i już działa ... kiepska ta ich strona
[#582] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #580

Trochu miałem problem, ale udało się pobrać. Dzięki!
[#583] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@luka, post #581

U mnie formularz za pierwszym razem "nawalił" (nie zatwierdził rejestracji) - po wpisaniu telefonu ze znakiem
"+". Dopiero wpisanie 48xxxXXXxxx bez "+" rozwiązało problem.
[#584] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Adinfo, post #583

Zamówiłem i ja, teraz pozostaje czekać na e-listonosza
[#585] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #580

Informacyjnie: Dostałem dziś, także to 10 min jest umowne. Dzięki za organizację zbiórki.
[#586] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Adinfo, post #583

U mnie był znowu problem z adresem, ciekawe po co mu adres zamieszkania skoro i tak wysyła na maila
[#587] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Atryda, post #586

Do rejestracji w sklepie AmigaShop, jakbyś w przyszłości zamawiał stacjonarnie.
U mnie przeszedł numer ulicy bez problemu z ukośnikiem. przykładowo: 12A/3.
Wpisywałem bez polskich znaków, a nr telefonu z prefixem 0048.

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2023 09:59:53 przez Jacques
[#588] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #570

Już wszystko domknięte i ściągnięte, dzięki za koordynację _arti! OK
1
[#589] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #580

A jeszcze takie pytanie. Żeby nie odpalało mi za każdym uruchomieniem neta to tylko zakomentowanie linijki w user-startup pomoże? Nie ma jakiegoś skryptu co by to odpalał kiedy chcę?
[#590] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Jield, post #589

Arti dzięki wszystko ładnie przeszło
[#591] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Jield, post #589

Ja mialem 2 ikonki StartNET i StopNET typu project, w jednej byl skrypt do startu RoadShow a w drugiej do jego zatrzymania, user-startup nie uzywalem. Kazdy moze sobie zrobic jak chce.
[#592] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Don_Adan, post #591

Ściągnięte. Dzięki wielkie!

Pozdrawiam
sk00ter ;)
[#593] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Don_Adan, post #591

Ale sam je zrobiłeś? Bo ja przy instalacji dałem, żeby się dodało do u-s, bo nie wiedziałem jak to działa.
[#594] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Jield, post #589

Ja se podpiąłem pod menu

[#595] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Jield, post #593

Ikonki wzialem chyba z jakiegos innego stosu, mialy napis NET, ale to moga byc dowolne ikonki, typu project. A skrypty byly chyba proste cos w stylu "AddNetInterface" i "RemoveNetInterface" (o ile dobrze pamietam komendy RoadShow), cos takiego kazdy sam w CED-zie napisze. Albo mozna sobie pod Menu podczepic tak jak Arti wyzej. Co kto woli, w kazdym razie w user-startup to raczej bez sensu bo zuzywa sie troche pamieci, czasu procesora i w teorii ktos moze czesciej i latwiej probowac sie wlamac na Twoja Amige, o ile w ogole ktos by to potrafil, w co ja raczej watpie.

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2023 16:53:58 przez Don_Adan
[#596] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Don_Adan, post #595

Ściągnięte, dzięki wielkie za udaną zbiórkę OK
[#597] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@szczupi26, post #596

U mnie też wszystko już pobrane i zainstalowane...dzięki _arti !
2
[#598] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Don_Adan, post #595

O, dzięki, działa, ale zawsze odpala mi się shell mimo tego, że dałem na końcu QUIET, ale da się z tym żyć.
[#599] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Jield, post #598

Ściągnięte, dzięki za akcję.
[#600] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@artrob, post #599

Witam.
Pewnie coś źle wypełniłem bo nic nie przyszło.
Pozdrawiam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem