[#361] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #354

Ja nie dostałem linka na maila. Wysłałem maila do autora i otrzymałem informację, żeby zalogować się na stronie i w zamówieniu jest opcja "download". I tak właśnie było.
Mo że tak spróbujcie.
[#362] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Kitech, post #361

działa, Roadshow.lha mam już na dysku! RTFM! Dzięki
[#363] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #285

Arti,
Podeslij mi, prosze na priv instrukcje co jeszcze mam zrobic gdy juz zalozylem konto. W jaki sposob zamowic Roadshow?
Dziekuje.
[#364] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Hexmage960, post #273

Przy pobieraniu plików przez IBrowse chwilami pokazało 250kcps, także wyniki mamy zbieżne. Nawet fajnie się netuje na 600ce (kiedyś wisiałem na modemie 2400bodów)
[#365] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@adi, post #363

Nadal dupa z programu a SACP już nie długo .
Co mam zrobić by mi podesłali tego linka do pełnej wersji ?
Ani w spamie ani nigdzie . Może to poczta onet blokuje .
Czekam dalej cierpliwie .
[#366] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Jacol, post #365

A wejdź na stronę sklepu i zajglądnij do swojego zamówienia, czy tam jest link.
[#367] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@jarob, post #366

Nie ma .
Nie wiem czy dane wpisane z polskimi znakami to nie zwalają .
No i Nie ma .
Jeszcze jedno zamówienia nie można zakończyć .
Nie znam języków obcych a translator nie tłumaczy.
[#368] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Jacol, post #367

Witaj. Czy dokonales zakupu tego Roadshow w sklepie, zgodnie ze wskazowkami, ktore podeslal Arti?
Jeszcze wczoraj czekalem na maila a tu okazalo sie, ze nie zrobilem zamowieniacna Roadshow Napisalem maila do ACP&TCP i oni powiedzieli co i jak trzeba zrobic. Wlasnie przed chwila pobralem program z linka,ktory mi wystawili. Moze sprobuj w ten sposob.
[#369] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@adi, post #368

Dzisiaj jeszcze raz przeszedłem formalności zamówienia w sklepie.
Czekam dalej . Trochę to głupie bo przecież dostali od artiego listę z osobami wraz z mailami do nich. Dostałem na maila żeby zapłacić za ten program. Poczekam może się kapną że już zapłacone.

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2016 11:30:27 przez Jacol
[#370] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Jacol, post #369

No i wreszcie przyszło , dla tych co jeszcze nie dostali prponuje złożyć zamówienie na stronie APC - TCP jeszcze raz .
[#371] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Jacol, post #370

No i fajnie, że już pobrałeś program. APC&TCP powiedzieli mi,że przy zakupie zaznaczasz, że rodzaj płatności będzie prepaid ale masz nie płacić. Oni takie zamówienie ręcznie przetworzą i jeśli wszystko przejdzie, dostaniesz linka do pobrania programu. mam nadzieję, że to pomoże tym, którzy jeszcze nie pobrali programu a zapłacili za niego.
[#372] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@adi, post #371

Tak wygląda moje Roadshow. Zapisane i czeka na instalacje w Amidze .


Ostatnia aktualizacja: 19.11.2016 11:31:13 przez Jacol
[#373] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #1

Dzięki Arti za akcje, RoadShowa mam
[#374] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@flops, post #373

Lista osób, która jeszcze się ani nie zarejestrowała w sklepie ani nie pobrała programu:

  • Piecia
  • drsky
  • lord_spider
[#375] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #374

[#376] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #374

Pojawiła się nowa wersja Roadshow -> http://www.amigafuture.de/viewtopic.php?t=42554.
Z opisu wynika, że przysługuje nam darmowa aktualizacja .

Czy ktoś już robił aktualizację do 1.13?
[#377] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@hsimpson, post #376

Ja na razie pobrałem uaktualnienie.
[#378] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@hsimpson, post #376

Dzisiaj jest jakiś wysyp oprogramowania RoadShow, LoadModule, MMUTools... wow
[#379] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Krashan, post #302

Jest coś na rzeczy z bsdsocket.library . Po zainstalowaniu RoadShow wywala się nawet AExplorer, który korzysta wyłącznie z portu COM. SnoopDosem podglądnęliśmy co się otwiera i wyszło na tą bibliotekę. Po zmianie jej nazwy AExplorer działa poprawnie.
Krashan nie ma odosobnionego przypadku. Testowane na A500 + Protein. Wywala się ramlib podczas

addnetworkinterface ppp


To się dzieje na wersji 1.11. Jeszcze trzeba sprawdzić po upgrade. Widziałem w archiwum z apdejtem pacze na tą bibliotekę.

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2017 12:09:56 przez pong777
[#380] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@pong777, post #379

Poprawione w wersji 1.13

5. Several related bugs were fixed within "bsdsocket.library",
the "SampleNetSpeed" and "ppp_sample" programs, which could
lead to memory corruption or seemingly random crashes.

7. The specially optimized versions of "bsdsocket.library",
"ppp-serial.device" and "ppp-ethernet.device" for use on Amigas with
CPUs other than the MC68000 and MC68010 can no longer result in crashes
if they are used on systems for which they are not suited.

Obadaj poprawione 1.13 i daj znać czy jest lepiej. Jak nie, to Olaf Barthel jest bardzo chętny do pomocy i wyłapywania błędów.


Ostatnia aktualizacja: 14.05.2017 12:18:04 przez Sir_Lucas
[#381] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Sir_Lucas, post #380

Na nowej wersji już działa AExplorer ale znów

addnetworkinterfaces ppp


daje
Nie mogę otworzyć "bsdsocket.library" w wersji 4.x



Ostatnia aktualizacja: 14.05.2017 14:40:51 przez pong777
[#382] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@pong777, post #381

No przecież zmieniłeś nazwę biblioteki
[#383] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@pong777, post #381

Mi się 1.13 wiesza dokładnie tak samo jak 1.12. Nie mam wciąż czasu, żeby wspólnie z autorem zająć się zdebugowaniem tego problemu.

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2017 16:00:16 przez Krashan
[#384] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Krashan, post #383

A jak się z nim kontaktujesz? Moim zdaniem autor, Olaf Barthel wziął za dużo programów na swoje barki. CygnusED, również przez niego rozwijany ma kilka usterek, jednakże autor nie odpowiada na posty z oficjalnego forum.

Dlatego też zrezygnowałem z RoadShow na rzecz AmiTCP 2. FTP działa idealnie. Przeglądarka WWW AMosaic wymaga AmiTCP 3, ale nie jest to jakiś problem dla mnie póki co.
[#385] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Hexmage960, post #384

Kontaktuję się mailowo i problemu z tym nie miałem. Brak czasu leży po mojej stronie. Poza tym ja w zasadzie nie korzystam z sieci na Amidze, pliki przenoszę kartą SD. A do nielicznych potrzeb sieciowych Miami mi wystarcza.
[#386] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@pong777, post #381

Kolejny update Roadshow. Poprawiono komendę PING.
Więcej info tutaj.

Autor regularnie usprawnia Roadshow i ciągle nad nim pracuje. Kontaktowałem się z nim przez forum EAB. Odpowiada dość szybko i jest bardzo komunikatywny.
[#387] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Sir_Lucas, post #386

Autor regularnie usprawnia Roadshow i ciągle nad nim pracuje. Kontaktowałem się z nim przez forum EAB. Odpowiada dość szybko i jest bardzo komunikatywny.

Dobrze to słyszeć.

Mam nadzieję, że da się namówić również na mały update CygnusEDa.
[#388] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Sir_Lucas, post #386

Heh.. a właśnie wczoraj się zastanawiałem, dlaczego po updacie ping wiesza amigę. Wszystko inne działa. Myślałem, że to ja coś spieprzyłem.
[#389] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@Krashan, post #385

Poza tym ja w zasadzie nie korzystam z sieci na Amidze, pliki przenoszę kartą SD.

[#390] Re: Roadshow - zbiórka :-)

@_arti, post #1

Szkoda, że się spóżniłem o te kilka lat z dołączeniem do zbiórki Pewnie to była jednorazowa akcja?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem