kategorie: A500, Sprzęt
[#1] [wicher 500i] update
Wygrzebałem sobie z pudła kartę jak w tytule. Jest to wersja 2a. Czy ktoś się orientuję, czy można ją jakoś przeflashować/zrobić update? Widzę na stronie Retro 7-bit, że nowe wersje tej karty mają fajne Boot Menu i w ogóle a moja takich cudów nie ma.
[#2] Re: [wicher 500i] update

@_arti, post #1

Ja mam przeflashowaną 2a, ale coś nie bangla. Nie wiem czy u wszystkich czy tylko u mnie. Opisałem wszystko w wątku link
[#3] Re: [wicher 500i] update

@snifferman, post #2

Ja mam 2a przeflashowane najnowszym firmware. Wszystko działa jak należy. Pamiętajcie, że zworkologia się zmienia.
[#4] Re: [wicher 500i] update

@perinoid, post #3

Trzeba mieć coś specjalnego, żeby go przeflaszować, czy to tylko appka potrzebna?
[#5] Re: [wicher 500i] update

@_arti, post #4

programator do xilinxów i wsad od spidiego.

trochę na temat masz tutaj
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem