[#211] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Stoopi, post #209

Juen siedzi z drugiej strony i udaje GPT. Tak jest , nie kłamie...

Tak, zamkneli go w piwnicy i rzryc nie dajo jak nie bedzie odpowiadal.
1
[#212] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Stoopi, post #209

Juen siedzi z drugiej strony i udaje GPT. Tak jest , nie kłamie...

Łatwo to sprawdzić. Jeżeli zapyta się GPT o obsadę serialu "Czterej pancerni i pies" to dostaje się w odpowiedzi, że Gajos grał Gustlika, a pozostałe nazwiska (zarówno serialowe jak i aktorów) są zupełnie zmyślone, losowe i nie mają nic wspólnego z tym serialem. Do tego dowiadujemy się, że serial opowiada o żołnierzach, którzy uciekli z Armii Radzieckiej żeby walczyć w Armii Polskiej (w 1944/45?).
Nie polecam też pytać o to czy Atari ST ma blitter. Odpowiedź jest bzdurna pomimo tego, że wie jaka jest różnica między ST, a STE.

Myślę, że Juen nawet we śnie nie opowiadałby takich głupot. A nawet jeżeli nie znałby odpowiedzi to na pewno potrafi świetnie korzystać z wyszukiwarki i kliknąć w pierwszy link w wynikach wyszukania. szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2023 17:59:15 przez MDW
3
[#213] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #98

dzieki, wyglada na to ze tam cos sie mocno gryzie. na start proponuje prefs -> fonts i zmienic domyslna czcionke, bo den.fonts 6px tam zdecydowanie nie pasuja :) to juz wizualnie duzo zmieni jak bedzie duza czcionka. przydalby sie jeszcze ktos, zeby wykluczyc jakies latki/podkrecone ustawienia systemu. z bledem playera chyba niewiele jestem w stanie zrobic, ale bede szukal :)

z sygnalami na wyjsciu bede musial sobie poradzic, ktos juz o tym wspominal. dziekuje bardzo za zrzuty :)


Hej, nie wiem czy z tym GPT, to jakiś spóźniony primaaprilisowy żart czy faktycznie to zaimplementowałeś, tylko ja nie wiem jak do tego dotrzeć. Niemniej muszę przyznać że tą informacją skutecznie zachęciłeś mnie by odpalić IMPa po około 1.5 rocznej przerwie. No więc z dużym poślizgiem, ale jak mówią lepiej późno niż wcale, raportuję w sprawie błędów zgłoszonych pod koniec 2021 roku.

Na wyjściu program już się nie zawiesza, więc z sygnałami ok. Na ekranie WB z dużymi czcionkami, faktycznie wszystko jest czytelne i odświeża się Ok. Na ekranie własnym dalej jest jakiś problem z odrysowywaniem, niemniej jeśli wezmę jakieś okienko i przejadę nim po całym ekranie aby to białe tło zamazać na szaro niczym stosując gumkę w Deluxe Paincie, to w zasadzie działa i wygląda to już dalej OK. No i widzę że poprawiłeś nawet tryb Disco, który kiedyś mocno bruździł na NG, a teraz jest OK.

Słowem szczere gratulacje za całokształt postępu tego kombajnu, który jest też widoczny z pozycji użytkownika komputera AOne z AOS 4.OK
1
[#214] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@MUFA-amigaone-pl, post #213

Jednym zdanie, nie to nie żart. Imp ma gpt. Przed pytaniem trzeba w impie zwrócić się do obecnego na kanale Omnibot'a i dalej zadac pytanie. Jesli chcesz to zrobic z impowego discorda to zamiast omnibot: trzeba wklepac #.
Co wiecej opcja dostepna tylko z impa, !gfx narysuj mi kota (badz co tam chcecie, najlepiej in english).
Wynikiem jest link do obrazka AI.



Ostatnia aktualizacja: 06.04.2023 01:47:20 przez mikecios
3
[#215] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@mikecios, post #214

Ok, dzięki za info. Wieczorkiem przetestuję.
1
[#216] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@teh_KaiN, post #173

A propos płytki, czy ktoś zamawiał już PCB? jeśli tak czy ktos chce się podzielić płytka? Z chęcią odkupię. Jeśli, nie to zamówię sam, ale nie potrzebuje 5-ciu:(
1
[#217] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@MUFA-amigaone-pl, post #215

Sprawdziłem, niestety otrzymałem info że nie można się z nim komunikowac na priv, a jedynie na publicznym czacie, co niestety sprowadza OmniBoota do roli swoistej maskotki, niż asystenta, który ewentualnie mogłby być pomocny w jakiś tam prywatnie wykonywanych działaniach. Szkoda, bo na Odyssey ChatGPT nie działa, czyli znaczy że w ogóle na AmigaOS nie dziala, a bez względu na to czy ktoś uważa że jest to AI bardziej czy mniej mądre, użyteczne, bezużyteczne czy głupie, moim zdaniem fajnie by było aby jednak ChatGPT w opcji "niepublicznej" na AmigaOS działał.

No ale nic pierwszy krok został zrobiony, więc może kiedyś...
[#218] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@MUFA-amigaone-pl, post #217

Tak. Wyłącznie publicznie ponieważ każda odpowiedź, pytanie i grafika kosztuje. W zależności od długości odpowiednią ilość tokenów, a tokeny przeliczane są na dolary. Ja ponoszę te koszta, ale chciałem umożliwić natywnie z poziomu amigi dostęp do openai i chat gpt :)

dzieki za testy, założyłem ze do celów prywatnych ktoś użyje wersji pc/mobile



Ostatnia aktualizacja: 06.04.2023 20:55:18 przez juen
3
[#219] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #218

Tak. Wyłącznie publicznie ponieważ każda odpowiedź, pytanie i grafika kosztuje. W zależności od długości odpowiednią ilość tokenów, a tokeny przeliczane są na dolary. Ja ponoszę te koszta, ale chciałem umożliwić natywnie z poziomu amigi dostęp do openai i chat gpt :)

dzieki za testy, założyłem ze do celów prywatnych ktoś użyje wersji pc/mobile


A czy nie dałoby się zrobić tak żeby zarejestrowani użytkownicy, co to mają już tam konto. Nie mogli jakoś potwierdzić swojego konta poprzez IMPa i móc korzystać z ChatGPT jednak z Amigi na swoje konto, nie obciążając Twojego portfela?
[#220] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@MUFA-amigaone-pl, post #219

Jak najbardziej jest to realne, z tego co pamiętam każdy kto założy konto na openai dostaje na start 18 USD. Przy czym jest to ograniczone do numeru telefonu. Co i tak daje sporo możliwości. Wtedy wystarczyłoby podać klucz. Mogę to łatwo zaimplementować, ale za parę dni
1
[#221] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #220

O super. Jeśli byłoby to z poszanowaniem prywatności, czyli powiedzmy przy próbie otwarcia chata na priv wyskakiwałoby jakieś okienko by podać w sposób zabezpieczony przed wglądem innych uczestników dane do logowania to byłbym w stanie zaryzykować.OK

Zatem będę monitorował temat, czekając na nowe wieści.
1
[#222] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #157

Dzięki Impbox stałem się dzisiaj szczęśliwym użytkownikiem programu Imp3, jak dla mnie jest coś pięknego, nawet nie wiem kiedy mi minęło popołudnie. Kawał dobrej roboty OK
10
[#223] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Atryda, post #222

juen, wielkie dzieki, działa rewelacyjnie,
przydało by się coś takiego do C64, co by z ultimate II+ działało i pobierało wszystko z sieci



Ostatnia aktualizacja: 07.06.2023 16:10:29 przez macRush
5
[#224] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@macRush, post #223

Wystarczy napisac ;)
A tak serio w impie masz tez sidy.
2
[#225] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@mikecios, post #224

dobra a jak zrobić żeby leciały utwory po kolei z listy FAV ?
[#226] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@macRush, post #225

Z tego co pamietam to tak się nie da ale mozesz otworzyc okno ze swoja favlistą i klikac jeden po drugim albo kolejkowac je poleceniem /queue add id.modka.
Za to na odtwarzanie randomowe tylko modow z Twojej fav listy to jak najbardziej.

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2023 17:00:07 przez mikecios
1
[#227] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@macRush, post #223

przydało by się coś takiego do C64, co by z ultimate II+ działało i pobierało wszystko z sieci


Nie no, wystarczy WiC64 i CSDB Browser
[#228] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Drakon, post #227

Ten wic64 jest do bani imho. Przez to ze to działa po udp to sporo sie nie ładuje z neta.
[#229] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #126

Ja nie pracuję. Chwalę IMPa, bo to świetny kombajn. Mega rozwiązanie. Jestem casual-userem Amigi oraz entuzjastą a nie turbo znawcą a chyba taki będzie obecnie target tego programu i urządzenia- właśnie ze względu na łatwość obsługi i wszechstronność!
Ave Ami!
[#230] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@vfxgeek, post #153

Siemka. Co muszę zrobić żeby pobrać tę ikonkę i wrzucić ją w docka? Z góry dzięki.
[#231] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@kubaslonka, post #230

nie uzywam dockera i nie wiem cyz uzywa ikonek z wb, pewnie tak
wystarczyloby zatem zapisac ikonke w c:imp3.info (czy gdzie tam imp3 siedzi), a pozniej to dodac do dockera, moze da sie drag and drop zrobic?

---

[3.408, 17.06.2023]

- bug fix with more than 10 channels joined
- autoplay in command line, use in shell: "imp3 @" (or "imp3 @ib" for impbox)
- stash - delete option in RMB menu
1
[#232] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #231

[3.409, 20.06.2023]

- stash/disk one click unzip to ram: (and protect +rwed)
- stash - rmb context menu - delete directory
- stash - list menu - make dir
5
[#233] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #232

kasowanie plików i twozrenie katalogów - tego mi brakowało.
2
[#234] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #232

No i pięknie, IMP3 rządzi!!!
1
[#235] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@miau, post #234

[3.410, 21.06.2023]

- stash/disk one click ADF to df0: or df1:
- stash/disk one click DMS to df0: or df1:
3
[#236] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #235

[3.411, 25.06.2023, QUAD EDITION]

- lha one click extract to any location
- bugfix - error cause the program to hang when trying to open
readme/new scope window on smaller screen than saved in the settings
6
[#237] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #236

Juen ale że serio chciało Ci się to wszystko w ASM męczyć (to mi wygląda na typowy target dla języka wyższego poziomu) to szacuneczek OK


Ostatnia aktualizacja: 25.06.2023 09:18:25 przez pisklak
4
[#238] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@pisklak, post #237

prosze Cie, nie chcialoby mi sie w niczym innym

--

mam dostepne jeszcze pare sztuk zlozonych impboxow, jesli ktos chce odkupic i potestowac u siebie :)

impbox dziala z kazda amiga, do a1000 wymagany genderchanger. wymagania impboxa zadne poza os 2.0+

impbox to takie pudelko z internetem, ale tym razem naprawdę. imp3 dzieki impboxowi nie potrzebuje zadnej karty sieciowej ani stosu tcp/ip w amidze.

przyklad uzycia:
- posiadamy dyskietke z plikiem imp3
- wyciagamy pierwsza lepsza amige z kickiem 2.0+ (lub wpierw sobie go mapujemy)
- wpinamy impboxa, wsadzamy dyskietke do stacji i cieszymy sie dostepem do naszych plikow i wszelkich innych istotnych amigowych, sluchamy mody, gramy w gry ogladamy dema, chatujemy, przygotowywujemy sobie system - cokolwiek, wszystko wciaz na amidze ze stacja dyskietek :)

http://impbox.amiga.company - troche info o uzytkowaniu

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2023 18:12:17 przez juen
3
[#239] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@pisklak, post #237

No właśnie też tak sobie myślałem. I to jest jeden plik. Obsługuje tyle skrajnie różnych rzeczy, a nie jest podzielone na jakieś moduły, pluginy. Przepiękne pole do architektonicznej popisówki. szeroki uśmiech
Ja bym chyba z rok obmyślał organizację czegoś tak modułowego, a kolejne 2 lata pięć razy to wszystko wywracał do góry nogami i przeprojektowywał. szeroki uśmiech Juen jest po prostu człowiekiem czynu.

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2023 18:26:53 przez MDW
[#240] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@MDW, post #239

3jka w nazwie nie wziela sie z niczego, po prostu skoki architektoniczne w pewnym momencie musialy zaistniec :(

imp4 to bylby kot, ale imp3 udalo mi sie zrobic tak, ze wciaz nie potrzebuje imp4 :)

skrajny moment to taki kiedy program jest przetestowany na uzytkownikach na zywo w ilosci kilkuset i kilkudziesieciu najrozniejszych configach. pozniej dodawnie czegokolwiek to katorga i bug za bugiem. to w sumie tak samo wyglada na paczkach na gicie, uzywanych w xxxxxxx projektach lub wiecej

AMIGA RULEZ! :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem