[#751] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@TomcioPaluszek, post #750

lepiej nie tworzyć takich z tego powodu, że przy ich braku system ma opcje dobrać z default takie jakie będą pasować, a ja bym musiał wrzucać jakaś generyczna niezależna od os

BTW https://www.ppa.pl/forum/elektronika/48780/impbox-bsdsocket-library#m861330

jak ktoś użyje to proszę o info tylko czy trybi i jaka konfiguracja

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2026 15:14:51 przez juen
[#752] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #1

Odpaliłem wczoraj IMP-a na Amibbery z AGS 3.0a. Genialny program. Działa perfekcyjnie. Czy można jakoś zamknąć okno czatu, bo niepotrzebne mi jak odtwarzam muzę.
1
[#753] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@rbej1977, post #752

dzięki! okno chatu jest także oknem wielu innych komunikatów programu więc jest niezamykalne niestety
[#754] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #753

Tak właśnie myślałem.

Super robota z tym programem. Aż mi wróciła ochota na amigowanie.
5
[#755] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@rbej1977, post #754

dzieki :)

---


[3.465]

- nowa komenda /radio
1
[#756] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #755

i aktualizacja:



dodano specjalna stacje, jesli uzycie funkcji przykladowo:

/set radio http://poznan5-4.radio.pionier.net.pl:8000/tuba10-1.mp3

to wtedy ten url/radio bedzie dla Was odtwrzany pod ta specjalna stacja :)

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2026 12:28:54 przez juen
5
[#757] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #756

Masz jakąś liste tych radii ? jaka jakość wchodzi w grę ? co dekoduje mp3 ?
1
[#758] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@djwozik, post #757

To leci jak streamody 22khz, dekoduje mój serwer
3
[#759] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #758

mozna juz sluchac mp3 z disk/stash bez uzycia amisiowego cpu (serwer dekoduje)
6
[#760] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #759

[3.466, 20.06.2026]

- IMPBOX JEST 15-25% SZYBSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- RADIO przycisk do listowania stacji radiowych
5
[#761] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #760

- IMPBOX JEST 15-25% SZYBSZY!!!!

SUPER
!
a jak udało ci się TO osiągnąć ?
:)
[#762] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@Cezarykl, post #761

niepotrzebnie robilem bchg do zmiany bitu dla cia, zamiast odczyt, zmiana i zapis. 50% mniej ruchu z cia, wiec wyraznie szybsze

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2026 13:10:34 przez juen
2
[#763] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #762

testuje jeszcze jedna rzecz w firmware, ktora od dawna mi chodzila po glowie. i to daje kolejne 15%...

testujac dzis:
67 -> update imp3 -> 85 -> update beta fw -> 100kb/s :)
5
[#764] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #763

no i dokonalo sie, puscilem update impboxow. obie optymalizacje daja nawet 35% przyspieszenia :)
9
[#765] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #764

To oznacza, że trzeba iść włączyć Amigę szeroki uśmiech
[#766] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #764

czy mogę poprsić kogoś o pomoc - jak zainstalować?
i chciałem podpiąć przez albo paraler albo przez inn metodą
np. raspbery
bardzo zapomnialem Amigi, koncze jej remont
dzieki !
[#767] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@habit, post #766

na szczescie nie trzeba nic instalowac, program to jeden plik exe (imp3 na aminet), on sam wszystko ogarnie co trzeba po uruchomieniu.

https://forgottencomputer.com/retro/imp3/

https://www.youtube.com/watch?v=BboX42LWBUk

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2026 05:52:42 przez juen
4
[#768] Re: Infinity Music Player v3.0 (i wyzej)

@juen, post #767

wielkie dzięki za pomoc !
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem