kategoria: Sklepy
[#61] Re: Miękkie wyszywane pokrowce antykurzowe.

@flea, post #56

Kiedy wreszcie do Chełma wracacie
[#62] Re: Miękkie wyszywane pokrowce antykurzowe.

@Hubez, post #58

A co to znaczy być nietoperzem?
[#63] Re: Miękkie wyszywane pokrowce antykurzowe.

@ZbyniuR, post #62

To tak samo jak być Batmanem.

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2022 08:44:53 przez mmarcin2741
[#64] Re: Miękkie wyszywane pokrowce antykurzowe.

@ZbyniuR, post #57

A ja na śmiertelnie poważnie wzięłam…
Chociaż co się dziwić, miałam prośby o zrobienie pokrowców na przeróżne komputery, PC wliczając.

Krótko, muszę z maszyną przyjechać na AmiParty w trzy dni uszyję pokrywy na wszystko, na sofy i zestaw DJ dla Mario włącznie ha ha ha ha
2
[#65] Re: Miękkie wyszywane pokrowce antykurzowe.

@ZbyniuR, post #1

takie pokrowce mają jednego fundamentalnego minusa. Mianowicie zbierają kocią sierść. Oczywiście usuwanie sierści wałkiem antysierściowym nie stanowi większego problemu, ale wiedziony doświadczeniem wyobrażam sobie, że po pewnym czasie człowiekowi minąłby zapał do codziennego dbania o estetykę takiego pokrowca. A nawet bez kociej sierści pokrowiec pokrywałby (nomen omen) się kurzem. I tu wychodzi przewaga przezroczystych pokryw, na których przynajmniej ten kurz i plamy nie rzucają się tak w oczy.
a te kolorki, o ile same w sobie są ładne, to kojarzą się bardziej ze spektrumem. Myślę, że do Amigi odpowiedniejszy byłby zestaw szaro-biały, którą to koncepcję ktoś już wysunął (do tego przy takiej kompozycji kolorystycznej kurz nie byłby zapewne aż tak widoczny ).
[#66] Re: Miękkie wyszywane pokrowce antykurzowe.

@snajper, post #65

O to to. Kolor "beż cappuccino" i nie zauważysz nawet przypadkowego zachlapania błotem. pomysł
3
[#67] Re: Miękkie wyszywane pokrowce antykurzowe.

@Greczkin, post #61

Raczej nie wrócimy w najbliższym czasie. Ale wpaść na imprezę by wypadało w końcu.
[#68] Re: Miękkie wyszywane pokrowce antykurzowe.

@zbroy, post #43

Witam, chciałem tylko pokazać te pokrowce Mam do A600 i ostatnio nabyłem do A1200. Pierwszy raz się z takimi pokrowcami stykam więc nie mam zupełnie odniesienia do czegokolwiek tego typu. Zdjęcia pokrowca do A1200








1
[#69] Re: Miękkie wyszywane pokrowce antykurzowe.

@zbroy, post #68

Dzięki za zdjęcia.
Ktoś się nieźle postarał i uszył całkiem zgrabny pokrowiec.
Jedyne, co mnie trochę zastanawia to to, czym to jest powlekane od wewnątrz ( czy nie wejdzie w reakcję z plastikiem- szczególnie jak się nagrzeje od słońca, kruszyć się itd.). Może ktoś ma wiedzę w tym temacie.

Dla porównania wrzucam jak wyglądają moje pokrywy na biurku ( zdj dzięki uprzejmości jednego z kupujących)



Oczywiście nie ma tu lepsze, gorsze. Każdy ma swój gust i wybiera co uważa za odpowiednie.
5
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem