[#121] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@alpine, post #120

""za ileś tam tygodni"? Bardzo popularna odpowiedź - chyba nie tylko ja zaczynam dochodzić do wniosku że niektórzy ludzie z most mają bardzo ubogie słownictwo.'

to jest odpowiedz na tylko jedno pytanie. nie widze sensu powtarzania sie za kazdym razem kiedy ono pada. szkoda slow.

bedzie traktowal jak uzytkownicy beda klientami.

[#122] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@Jacek Piszczek, post #89

flash w mojej karcie jest dobry to wasz system rejestracji teraz nie dziala.

[#123] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #122

Serwer dzielnie odpowiada. Może masz jakieś porty wycięte? To leży na porcie 20080.
[#124] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #122

moze sprawdz whichamiga czy wykrywa numer (o ile whichamiga wykrywane ten numer :D)

[#125] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@rzookol, post #124

numer wykrywa, to moze być tak jak Jacek pisze,
albo że już rejestrowałem kiedyś na tej karcie.

[#126] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@Jacek Piszczek, post #123

jednak to wasz serwer nie dzialal, dzis robilem
rejestracje jednej osobie z forum i no problem.

http://skolman-mws.w.interia.pl//mos/regtoolsuccess.png

tylko teraz mam pytanie, jak zrobilem rejestracje
to moja stara rejestracja do karty jest niewazna?

[#127] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@Andrzej Drozd, post #50

A czy jeśli w A4000T do pamięci podstawowej 16Mb + 128Mb CyberstormPPC dorzucę 2-3 karty Z3, każda z 64 Mb to ma to szansę zadziałać? Karty chyba się nie "pogryzą"? Ma ktoś jakieś pojęcie w tym
temacie?

[#128] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@Deftronic/..., post #127

Teoretycznie nie widzę przeszkód, z tym, że pamięć na Zorro III będzie tragicznie wolna (jakieś 20 MB/s).

[#129] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@Grzegorz Kraszewski, post #128

Dzięki za odpowiedź.

Hmmm... Właściwie 16+128+64 powinno spokojnie starczyć do używania OS4 od czasu do czasu... A jeszcze krótkie pytanie: jak to ogólnie jest z szybkością OS4 na PPC240Mhz? Jest Ok, czy też daleko od OK? Chodzi mi o zwykłe korzystanie z systemu. Nie mam zamiaru korzystać z jakiejś przeglądarki pod tym, bo i po co...

[#130] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@Deftronic/..., post #129

Ikonki biegaja :P, ale warto odchudzic "skorkowanie" systemu ...

[#131] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@Lokaty, post #130

Spoko, dzięki.

Póki co będę używał z PicassoIV.
Chyba źle nie będzie?

[#132] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@Deftronic/..., post #131

To tez zalezy od Amigi (zakladam, ze to A1k2...), ale osobiscie dzialam pod BVision i jak narazie nie narzekam (nie wiem jak PicassoIV sie zachowuje, ale jak wiem jest szybsza od CyberVision64?).



Ostatnia modyfikacja: 02.03.08 23:08
[#133] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@Lokaty, post #132

Nie to bedzie A4000T.

[#134] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@Deftronic/..., post #133

Jezeli do tego sprzetu dolozysz kiedys CVision badz Mediatora z jakims wypasionym VooDoolcem to bedzie biegac - na A1200 dziala ladnie, ale tutaj (jesli chodzi o klasyczny sprzet) im wiecej tym lepiej - szczegolnie jak sie widzalo A1 badz mA1 w akcji. :)

[#135] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@Lokaty, post #134

Na a4k z csppc 200mhz (060/50) i voodoo5 na medku 4000D IBrowse odpala się jakieś 2 max 3s. Na a1k2 trwało to gdzieś 2x dłużej. Na a4k OS4 już naprawdę dobrze działa. Nie ma co porównywać do mikrusów, jedynek czy białych koników bo to zupełnie inna bajka :)
A w każdym razie jak pomyśle co miałem na a1k2 to za nic nie wróciłbym. I pomyśleć że jarałem się tym co miałem na a1k2 ;)

[#136] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@pekdar, post #135

Super :D Czekam na zdjęcia sprzętu i opis wrażeń z użytkowania. Cieszę się że udało Ci się poskładać A4000. OK

[#137] Re: OS 4 - Pierwsze wrazenia...

@Sir_Lucas, post #136

Trochę to trwało ale już użytkuję. Postawiłem OS4, dziś dopieszczałem OS3.9. Oba będę używał. Opis jakiś na pewno będzie ale nie wiem kiedy do tego usiądę. Tylko w weekendy mam czas aby posiedzieć przy amidze. Moduł Sysspeed-a z osiągami będzie na stronie jak tylko go wykonam. Oglądałem dziś dema Sulaco, ByNight grupy encore i dopiero teraz widzę jaką moc ma A4k z CSPPC. Wrażenia są ogromnie pozytywne.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem