kategoria: AmigaOne
[#91] Re: Zamówienie grupowe na AmigaONE A1222

@WojtekX, post #90

Płyt A1222 nikt nie dostał, nie było żadnej partii.
2 lata temu można bylo "zarezerwować" sobie prawo do zakupu A1222 jak tylko się pojawi, kupując za jedyne 100 funtów pakiet AAA z myszką, podkładką, Personal Paintem, ImageFX'em i innymi gadżetami. Troche tego ludziom pocisnęli, obiecując nowy hardware sprzedali stary software
Nie wiem czy ktoś jeszcze czeka na Tabora, ta płyta była przestarzała już w 2015 w momencie zapowiedzi, ale była jeszcze jakos akceptowalna, zwłaszcza że OS4 jeszcze dawał oznaki życia. Sam się zapisałem w kolejkę. Ale dzisiaj.... Z dwojga retro wolę A1200, chociaż to i tak nie ma znaczenia bo i tak już nikt w Tabora nie wierzy.
3
[#92] Re: Zamówienie grupowe na AmigaONE A1222

@vojo, post #91

MorphOS Team od razu określił, że procesor jest zwalony i nie ma sensu używać tego sprzętu w systemach amigowych. Gdyby tylko czerwoni nie mieli klapek na oczach... Przecież sugerowanie Trevorowi, że można to szybko ogarnąć chyba mogłoby podpadać pod niegospodarność. Tyle czasu userów, osobogodzin programistów i pieniędzy zmarnowane. Dodatkowo podkopane zaufanie w NG, które bije niestety we wszystkie amisystemy.
1
[#93] Re: Zamówienie grupowe na AmigaONE A1222

@vojo, post #91

Płyt A1222 nikt nie dostał, nie było żadnej partii.


Z tego co wiem to jakieś partie przedseryjne były, kilka osób z wąskiego grona betatesterów coś tam pokazywało na tym sprzęcie.
[#94] Re: Zamówienie grupowe na AmigaONE A1222

@recedent, post #93

Z tego co wiem to jakieś partie przedseryjne były, kilka osób z wąskiego grona betatesterów coś tam pokazywało na tym sprzęcie.


Tak samo jak była Amiga Walker,
A3400, układy Hombre i inne prototypy - jakieś przedseryjne partie dla developerów i betatesterów były. I co z tego? Tyle że jutuba nie było, to nie pokazywali ;)
4
[#95] Re: Zamówienie grupowe na AmigaONE A1222

@vojo, post #94

Czyli jeśli chodzi o OS4 to pozostaje do wyboru X5000, SAM460 oraz winUAE? Czy coś przeoczyłem?
[#96] Re: Zamówienie grupowe na AmigaONE A1222

@gerul, post #95

Normalnie namawiałbym na AmiBay, ale coś tam się podziało. Nie mogę się zalogować, a moja prośba do admina (w której podałem dane starego konta) została potraktowana ciepłym moczem.
[#97] Re: Zamówienie grupowe na AmigaONE A1222

@adam_mierzwa, post #96

Właśnie sprawdziłem i mogę się zalogować na AmiBay. Zarejestrowałem się tam w 2009 roku.
[#98] Re: Zamówienie grupowe na AmigaONE A1222

@Hexmage960, post #97

Ja nie pamiętam kiedy, przed 2013 na pewno, ale mniejsza o to. Mam zapisany taki link: http://www.amibay.com/tags.php?tag=amigaone
Wyszukiwanie po tagu amigaone.

Tam była migracja serwera, nie ma możliwości rejestracji teraz w ogóle, więc nie sprawdzę. Kilak ofert rocznie było.
[#99] Re: Zamówienie grupowe na AmigaONE A1222

@adam_mierzwa, post #98

Na tą frazę tylko 7 wątków w 2021 roku (w tym ten o A1222). Dwie sprzedane X5000.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem