kategoria: SACP
[#1] SACP #9
Witam,

kolejne spotkanie pod szyldem SACP odbędzie się prawdopodobnie w styczniu w Siemianowicach Śląskich. Zapowiedział się wstępnie Pekdar ze swoją najpowerniejszą A4000 na świecie.

Proponuję wpisać propozycje kiedy mogłoby się odbyć. Z mojej strony - na razie nie mam grafiku na styczeń i nie mam pojęcia które weekendy wolne a które zajęte. Pod koniec grudnia pewnie się dowiem co i jak.

A dlaczego zakładam temat? Żeby ten poprzedni zdechł, bo jest nadmiernie przeładowany :)



Ostatnia modyfikacja: 02.12.2010 12:49:47
[#2] Re: SACP #9

@madman15, post #1

Nom ja jak tylko będę wiedział który weekend jeszcze w grudniu to spokojnie dostane wolne w ten dzień na styczeń.
Będę mógł pokazać jak prezentuje się moja Amisia1200 (nareszcie posiada CF-IDE + PCMCIA CF :)) i będzie można na niej sobie spokojnie pograć bez żonglerki dyskietkami. Brakuje tylko MK2 żeby móc się postawić Azzorkowi i mógł usłyszeć "JAX WINS"

[#3] Re: SACP #9

@madman15, post #1

Poraz drugi szykujemy się na przyjazd z Dolnego Śląska (ja i Esial). Ja też nie mam jeszcze grafika na Styczeń ale nawet jak mi nie będzie pasowac to coś wymodzę i przyjedziemy.

[#4] Re: SACP #9

@altcomputing, post #3

Przybywajcie ludzie przybywajcie :) . Ja będę jak zwykle, a z tym Jaxem to trenować i to ostro! :P Inaczej kapelusz pójdzie w ruch i zamiast jednego murzynka będą tak jakby dwa :D :D :D

Pozdrowionka

Azzorek

[#5] Re: SACP #9

@Azzorek, post #4

W oczekiwaniu na wyznaczenie styczniowego terminu spotkania SACP 9, chciałbym zgłosić propozycję. Otóż rozmawialiśmy z *y o tym co można by ciekawego wymyśleć na najbliższe spotkanie... ;) . Kamil wpadł na pomysł, aby każdy wynalazł jakąś mało znaną grę (im mniej znana tym lepiej, a w ogóle żeby nikt o niej nie słyszał :) ). Na imprezie każdy mógłby zaprezentować daną grę na swojej Amidze (lub A500 którą zamierzam przytaszczyć), pokazać o co w niej chodzi lub nawet nie pokazywać. Wspólnie moglibyśmy rozgryzać dany tytuł :D jak za dawnych czasów, kiedy to gierki kupowało się na giełdach jako piraty :D:D:D (dawnych wspomnień czar ;) ). Typów najlepiej szukać wśród masowych produkcji Public Domain , shareware, itp. Odradzam taszczenie gierek komercyjnych, które są obarczone dużym ryzykiem znajomości przez innych Amigowców. Powiedzcie co wy na to?

Pozdrawiam

Azzorek

[#6] Re: SACP #9

@Azzorek, post #5

Inicjatywa dobra, w ramach wolnego czasu pomyślę i poszukam po aminecie/płytach/CFce czy znam coś ciekawego.
[#7] Re: SACP #9

@madman15, post #1

ech dalekoooooooooooo!!!!

[#8] Re: SACP #9

@Azzorek, post #5

Mam gdzieś płytkę1000 Gier dla Amigi, czy tak jakoś. To może być to, o Ci chodzi. Zabiorę i zobaczymy. Było tam kilka pozycji, w które pogrywałem, bo wszystkich nie dałem rady przejrzeć.

[#9] Re: SACP #9

@Azzorek, post #5

W oczekiwaniu na co??? SACP 9 odbędzie się 15.01.2011!!! Nie wiecie??? ;)

[#10] Re: SACP #9

@*y, post #9

No trudno zjawie się dopiero na SACP 10, mam akurat zajęty 15 stycznia.

[#11] Re: SACP #9

@*y, post #9

Owacja na stojąco!!!
brawo!brawo!brawo!brawo!brawo!brawo!

[#12] Re: SACP #9

@*y, post #9

OK, będę. Esialowi niestety nie pasuje więc będę sam.

*y: Pamiętasz że obiecałeś zamienić się ze mną na monitory? ;)

[#13] Re: SACP #9

@*y, post #9

To ja już dziś rezerwuję 15.01.2011 jako dzień wolny od pracy :)
Z jakiś mało znanych gierek u mnie będzie ciężko, aczkolwiek jak coś wpadnie w moje ręce to wezmę ze sobą. OK

[#14] Re: SACP #9

@*y, post #9

Dla wszystkich zainteresowanych SACP chciałbym zaprosić na www.sacp.ppa.pl. Na stronie można znaleźć informację o minionych meetingach, co może zachęcić do przybycia i wspólnej zabawy.

[#15] Re: SACP #9

@Doman89, post #14

no ja bede tak na 99 % wlasnie trenuje w mortala he he he ;)
[quote]Amiga 600 1 mb kick 2.05 karta cf 4 gb joy ;)
[#16] Re: SACP #9

@madman15, post #1

Czekam na cieplejszą wersję, bo wódki przy Amidze w Piekarach jeszcze nie piłem ! :)

[#17] Re: SACP #9

@madman15, post #1

No to palec pod budkę kto chce żebym przytachał jakieś powermaczki. Mam w zasadzie jeszcze tylko AGPGraphics 450 MHz i 2 Quicksilvery - 733 i 867 MHz. Nie mam monitora do którego można je podłączyć, ale to raczej nie problem, zwykle jest więcej niż 1 monitor VGA na imprezie.



Ostatnia modyfikacja: 07.01.2011 09:03:02
[#18] Re: SACP #9

@madman15, post #17

ja poprosze zeby ktos przytargal stacje do amigi 600 bo moja cos szwankuje i chce sprawdzic czy mialem racje.
[#19] Re: SACP #9

@madman15, post #17

Dla mnie ten bez zasilacza, jak ustaliliśmy na AmiWigilii ;)

[#20] Re: SACP #9

@SzaryWilk, post #18

Przywiozę stację ze swojej A1200 (ja mam wymontowaną bo nie używam).

[#21] Re: SACP #9

@altcomputing, post #19

Yyy, uuu... To ja chyba jednak mam dziury w pamięci :)
Dobra, już namierzyłem bezzasilaczowego, obecnie nie ma on też procka :P Ale to łatwo naprawię.
[#22] Re: SACP #9

@madman15, post #21

Bardzo się cieszę :)

Jakby ktoś coś jeszcze chciał to pisać. Jak będę miał to przywiezę.

[#23] Re: SACP #9

@*y, post #9

Witam
Czy mogę przybyć z uszkodzoną A 1200 ?
Pewnego razu zachciało mi się wgrać na dysk Mysta, no i się amiga zepsuła .
Dysk teraz mieli w nieskończoność tylko czasami po pewnych manipulacjach zaskoczy system 3.9. Amiga teraz sobie w kącie stoi i czeka na mądrego który potrafi tę awarię naprawić!
A1200,Fast ata 2 , Cd romek, turbo 1230 Mteca, flop,obudowa elbox.

[#24] Re: SACP #9

@Jacol, post #23

Przybywaj, po co ma leżeć w szafie. Coś się wymyśli. Ostatecznie będzie nas tam troszkę. Myślę, że damy radę.

[#25] Re: SACP #9

@Jacol, post #23

Przywieź, naprawimy :)

Jakby ktoś miał sieciówkę LAN na PCMCIA - chętnie odkupie na spotkaniu.



Ostatnia modyfikacja: 07.01.2011 23:06:26
[#26] Re: SACP #9

@altcomputing, post #25

Mam dwie na PCMCIA jedną na kabelek drugą na WIFI też leżą ze względu na nieumienie podłączenia{ zainstalowania i braku sterowników }.
[#27] Re: SACP #9

@Jacol, post #26

Zabierz wszystko i przyjedź. Napisz jakie masz te karty to się stery dobierze.

[#28] Re: SACP #9

@Mordimer, post #27

Moja karta na WiFi to "Thomson Speedtouch 110" ta druga to chyba 3com , muszę rozbroić amigę i wtedy zobaczę dokładnie co to za karta.
[#29] Re: SACP #9

@Jacol, post #28

Też mam takiego Thompsona. Śmiga na sterach prism2 z aminetu.
Łączyłem się z netem, jak również bezpośrednio z lapkiem na tej karcie.
Zresztą w stopce mam ją wpisaną.

Nie pozostaje Ci nic innego, tylko pozbierać graty, przyjechać i powiedzieć o co chodzi na miejscu.



Ostatnia modyfikacja: 08.01.2011 00:02:40
[#30] Re: SACP #9

@Mordimer, post #29

Ok.
Jak tylko nic się nie wydarzy to będę. Nie obiecuję ale zabiorę ze sobą A600HD i uszkodzony monitor ST .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem