kategoria: SACP
[#61] Re: SACP #9

@esial, post #60

Myślę, że gdzieś pomiędzy otwarciem i zakończeniem imprezy, ale to jeszcze do uzgodnienia.
Jest sporo czasu do zagospodarowania.



Ostatnia modyfikacja: 21.02.2011 14:40:26
[#62] Re: SACP #9

@Mordimer, post #61

Ja mam pewne pomysly z mojej strony, ale za wczesnie na ujawnianie rabka tajemnicy ;)

[#63] Re: SACP #9

@jw_amigowiec, post #62

Hehe, żeby to nie był jeden z pomysłów panów z turbanami na głowie i schowanym dynamitem pod ubraniem

[#64] Re: SACP #9

@esial, post #63

a jak w sumie ostatnio wyszło z tym pomysłem na gry shareware?

[#65] Re: SACP #9

@newguru, post #64

Ja miałem jedną taką chyba nigdy nie weszła na pułki sklepowe ,lecz późno dotarłem i nikogo nie zainteresowała.
[#66] Re: SACP #9

@Jacol, post #65

tytuły proszę... tytuły

[#67] Re: SACP #9

@Mordimer, post #56

Ja proszę organizatorów aby postarali się następnym razem o dostęp do netu. Myślę że przynajmniej połowa uczestników, która przyjeżdża ze sprzętem, ma karty LAN i jestem pewien że chętnie skorzysta.

[#68] Re: SACP #9

@newguru, post #66

To jest gra dla dzieci coś w stylu froga z dobrą grafą i super muzą . Tytułu nigdy nie pamiętam dokładnie, jakoś tak: Trici quqy nesqic. Bardzo przepraszam za błędy ale musiałbym ją odpalić i spisać tytuł, teraz jestem w knajpie piwko piję i piszę z komórki więc nie mam jak.
[#69] Re: SACP #9

@Jacol, post #68

Ja właśnie widziałem że w to młóciłeś, ale ja taki dość nie-growy jestem i mnie nie ruszyło ;)

[#70] Re: SACP #9

@altcomputing, post #69

ja mam swoje 2 ulubione: Roketz i Scorched Tanks

[#71] Re: SACP #9

@Mordimer, post #56

Mordimer, zapomniałeś o kilku stałych punktach programu
A mianowicie:
- około godziny 10.00 --> "przydało by się iść po coś do picia, gdzie jest najbliższy sklep ?"
- około godziny 10.20 --> rozchodzi się znajomy dźwięk otwieranego napoju oraz zapach, który mobilizuje resztę do zrobienia zakupów piwo - "no przecież człowiek musi jeść".
- około godziny 10.50 --> osoby które już są i zdążyły zjeść śniadanie w płynie rozpoczynają polowanie: "co by tu komuś naprawić, skonfigurować, a może po prostu skroić kogoś w jakąś gierkę na dobre rozpoczęcie zlotu"
- około godziny 14.00 --> "jestem głodny, idzie ktoś do sklepu, a może zamówimy coś z dowozem" ;)
- około godziny 18.00 --> "może zagramy w Mortal Kombat, a może ... turniej w Mortala ? trampolina
- około godziny 18.10 --> "to co gramy ?"
- około godziny 18.15 --> "nie no, ja z Azzorkiem i Benedyktem nie gram, szanse muszą być wyrównane - wy gracie jedną ręką i ja wam wybieram postać" LOL
- około godziny 20.45 --> ostatnie przygotowania do powrotu do domu duszenie kupki oraz pakowanie sprzętu
- około godziny 20.55 --> następuje pożegnanie z ostatnimi uczestnikami zlotu, którymi są zawsze Azzorek i *y brawo! Thanks
- około godziny 21.00 --> następuje powrót do rzeczywistości puszczenie pawia

W między czasie dzieją się różne rzeczy.
Ludzie grają, oglądają dema, zachwycają się stanem utrzymania sprzętu lub jego konfiguracją.
*y zawsze ma ze sobą literaturę fachową i sprzęt potrzebny do reanimacji naszych przyjaciółek - taki kącik serwisowy cafe
Wiele rzeczy nie jest zaplanowanych, ale ktoś sobie o czymś przypomniał i ma ze sobą - więc ..... ;) czemu nie OK
Warto być na całym zlocie OK



Ostatnia modyfikacja: 22.02.2011 08:59:41
[#72] Re: SACP #9

@madman15, post #1

W końcu znalazłem czas aby udostępnić zdjęcia oraz filmy z imprezy.

Zdjęcia są tu , a filmy są tu - są trzy wersje filmów w różnych rozdzielczościach (VGA, CIF i HD1080) więc każdy, w zależności od dostępnych mocy obliczeniowych swojej Amigi może obejrzeć film w odpowiedniej jakości.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem