[#61] Re: SACP #10

@newguru, post #60

Chyba pod dworcem pkp jest ;)
[#62] Re: SACP #10

@newguru, post #60

w każdą sobotę i niedzielę w Katowicach w starym dworcu pkp, zaraz obok starego mega clubu . Ale klimatu starych giełd już nie uświadczysz
[#63] Re: SACP #10

@Jacol, post #55

Uwaga! do wszystkich zainteresowanych copy party i płytowym (DVD) stuffem. Lista tego co przytargam:

6 DVD: Secret Service (1-78 + kompedium 1,2,4); Gambler (wszystkie); Świat Gier Komputerowych (0/92 - 01/20); Commodore&Amiga (1/92 - 10/95); Computer Studio (01/91 - 02/95 - są braki); Top Secret (wszystkie); Amiga Vademenecum (5 numerów); Bajtek (wszystkie); Amigowiec (01/90 - 04/95 - są braki); Amiga Magazyn (wszystkie); Amiga Computer Studio (03/96 - 04/01)

1 DVD - muzyka (*.mod, *.xm, *.it, *.s3m, oraz remake w mp3)

1 DVD - Dema, dema, dema

7 DVD - mp3 - remake muzy z C64

5 DVD - rozrywka

4 DVD - różności - coś na WHDLoad, obrazy płyt, animacje, dema... i nie wiadomo co jeszcze

[#64] Re: SACP #10

@newguru, post #63

/me się pierwszy raz od kilku lat wybierze na imprezę
Na wjazd już sobie odłożyłem OK


Wezmę aparat Zorka 5 i zrobię nim parę zdjęć. ;P



Ostatnia modyfikacja: 04.04.2011 20:57:27
[#65] Re: SACP #10

@newguru, post #63

Ech, żałuję że mnie nie będzie.... :(
Tyle stuffu...
[#66] Re: SACP #10

@newguru, post #63

Siemka!Guru kolekcja jest Ultra Wypasiona jestem,jak najbardziej zaintersowany,chyba zabiorę ze sobą jakiś dysk przenośny na USB bedzie szybciej.Sprawę transportu mam już dogadaną z Pekdarem,dzięki wielkie Daro!!

[#67] Re: SACP #10

@Grisza, post #66

W razie czego, te 6 płyt z czasopismami mogę komuś oddać, nagrałem je specjalnie na wyjazd i później nie będę ich potrzebował. Dogadacie się na miejscu, bo nie wiem czy zdąży się wszytko wszystkim skopiować. Jeśli będzie jakaś większa ekipa która mieszka niedaleko siebie, to może je przecież zabrać i kopiować już u siebie. Nie zapomnijcie tylko o wypalarce

Zapomniałem dodać, że część z tych materiałów jest spakowana (rar, zip, lha)



Ostatnia modyfikacja: 04.04.2011 23:18:47



Ostatnia modyfikacja: 04.04.2011 23:20:22
[#68] Re: SACP #10

@newguru, post #67

Doszukałem się jeszcze:

Scene Explorer
Scene Explorer 2
Scene Demos 4 Ever
Mods Antology (4CD)

machnę z tych płyt image - powinno wejść wszystko na 1 DVD

[#69] Re: SACP #10

@vegeta, post #62

Ale amigowy soft zawsze można kupić, jak nie ma na miejscu to można zamówić, gość jest z Siemianowic . Ma prawie wszystko co wyszło na amigę w wersji dyskietkowej.
[#70] Re: SACP #10

@Jacol, post #69

jeśli dobrze pogrzebać po necie, to też się wszystko znajdzie. Chyba że mowa o oryginałach - a w to wątpię, by miał wszystko.



Ostatnia modyfikacja: 05.04.2011 23:14:15
[#71] Re: SACP #10

@newguru, post #68

Szykuje sie prawdziwe copy party :) Jutro zaopatrzę się w zestaw nosników wszelkiej maści, co by w nowy soft się zaopatrzyć :)

Postaram się poszukać w swoich zbiorach czegoś ciekawego czym mógłbym podzielić się z amigową bracią ;)

[#72] Re: SACP #10

@Azzorek, post #54

Witam wszystkich :)

Jeżeli jest ktoś chętny na koszulkę SACP to poproszę o kontakt pod numerem telefony:
604-312-059
Mam ograniczony dostęp do internetu.

Koszulka wygląda tak jak na poniższych zdjęciach:

przód koszulki
Tył_ koszulki
Logo na koszulce

Koszt koszulki to 30 zł.
Z rozmiarem koszulki można się zapoznać na stronie:

Rozmiar koszulek

Osoby zdecydowane proszę o maila na adres:
unicomp@wp.pl
z informacją odnośnie rozmiaru koszulki (S - XXL).
Pieniądze proszę wpłacić tylko w dniu dzisiejszym.
Numer konta:
50 1020 5558 1111 1353 3260 0031
Proszę przelew opisać jako: "Koszulka zlot" proszę też o podanie Ksywki.

Wiem że nie wiele czasu dałem na decyzję, ale koszulki muszą zostać zamówione we wtorek do godziny 13.
W przeciwnym razie mogą nie zdążyć z zamówieniem na Sobotę.

Pozdrawiam
Alf

[#73] Re: SACP #10

@newguru, post #70

@newguru

Grzesiek zostawilem Ci info na gg w sprawie wyjazdu z Bytomia. Daj znac co i jak. Jezeli jest nie aktualny to daj tu znac na forum, wtedy pogadam z Vegeta odnosnie dojazdu z Chorzowa...

Pozdro! :)

[#74] Re: SACP #10

@Azzorek, post #1

a jedzie ktoś z wielkopolski??

[#75] Re: SACP #10

@Skiba, post #74

Ludziska mam prośbę. Mógłby ktoś przynieść rozszerzenie o 4MB fast ram do A1200 (pod klapkę). Potrzebne mi będzie do testów, a być może i kupiłbym. Z moich muzyczek z gier Amigowych będzie tylko Lotus III, więcej zrobię ale w póxźniejszym terminie.

Pozdrawiam

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 15.04.2011 12:48:33
[#76] Re: SACP #10

@Azzorek, post #75

Ja będę miał kartę M-tec1230T z pamięcią 8MB programowalną na 4MB lub mniej, więc mogę użyczyć na czas testów. Zresztą ta karta jest do sprzedania.
Mam uszkodzony monitor wezmę go ze sobą może ktoś mi pomoże z jego uruchomieniem.

[#77] Re: SACP #10

@Azzorek, post #75

mam 4mb fast więc jeśli nie zapomnę to wezmę , gdyż jutro odpuszczę sobie wzięcie A1200 na rzecz ACD32
[#78] Re: SACP #10

@vegeta, post #77

Jest nas dużo, jest miło i będzie jeszcze fajniej. Impreza trwa.

[#79] Re: SACP #10

@Mordimer, post #78

Witam wszystkich po imprezie.
Jako, że pierwszy zabieram głos, chciałbym podziękować wszystkim za przybycie i za docenienie naszego trudu w organizację imprezy.
Frekwencja była bardzo dobra (27 osób), a wszyscy chyba dobrze się bawili :) .
Ja osobiście mało posiedziałem przy mojej plusicy. Na początku coś podziałałem przy Amidze, lecz później bardziej skupiłem się na integracji z uczestnikami zlotu, co przy wsparciu wielu chmielnych eliksirów było wyjątkowo przyjemne :P .
Chciałem pogratulować Madmanowi, że rozpiżył mnie w turnieju MKII, i zdobył tytuł championa SACP10 w tej grze - Madzio dobra robota :D .
Dziękuję newguru za przywiezienie "ambrozji" w postaci gigabajtów interesujących danych dla każdego Amigowca :), a Biax'owi za sympatyczne rozmowy.
Również Raff mnie zaskoczył swoją wizytą (myślałem że się już nie pojawi). Dzięki temu zrobił zapewne wielką frajdę naszemu nowemu anglojęzycznemu koledzie LukeJerry (Włochowi), który koniecznie chciał zobaczyć m.in. podwójnego SIDa w akcji.
Na wysokości zadania stanął nasz hiszpański ziom Pablo i zgodnie z obietnicami stawił się na imprezie w pełnej gotowości wraz ze swoją Amigą i dwiema kompletnymi płytami-romami gier Arcade. Te ostatnie zaprezentował nam w akcji, m.in. "automatowego" Tekken'a.
Jak na jubileuszową edycję przystało był poczęstunek szampanem dla wszystkich uczestników i moja kaleczna mowa życzenia SACP samych sukcesów i wiernych fanów.
Tym razem na SACP niepodzielnie rządził Mortal Kombat II, w którego na dużym telewizorze w drugiej sali wyjątkowo fajnie się grało. Do turnieju zostali wciągnięci nawet z reguły niegrający - Pekdar dzięki że się dałeś namówić :D .
Imprezę odwiedzili też naczelni redaktorzy C&A - Ramos i Mr Mat, co najprawdopodobniej zaowocuje jakimś sprawozdankiem z tej imprezy w następnym numerze C&A :) .
Okazało się również, że mieszanka niektórych mocnych, chmielowych i szampanowych eliksirów przeniosła w stan "medytacji" jednego z uczestników imprezy :D . Na zdjęciach widać, że medytacja najlepiej działa na leżąco :D:D:D .
Podczas imprezy część uczestników pytała czy następna edycja SACP (jedenasta) nie mogłaby być dwu dniowa (czyli start np. w sobotę o 9.00 i koniec niedziela 12.00). Jest to tylko i wyłącznie kwesta ilości chętnych osób i ceny (koszty wynajmu sali z pewnością wzrosną więc z wejściówki za 10zł zrobi się może nawet 20zł). Ja i *y jesteśmy otwarci (bo logistycznie jest taka możliwość, pytanie ile osób faktycznie przyjedzie i zapłaci podwyższoną cenę wejściówki). Noclegu nie zapewnimy (zbyt duże koszty) w takim wariancie, więc śpiwory na podłogę albo szukanie hotelu na własną rękę :D .
Poniżej zamieszczam listę uczestników SACP10 i link do mojej fotorelacji z imprezy. Zachęcam też innych do podzielenia się swoimi wrażeniami ;) .

Pekdar, MrMat, Azzorek, *y, Mordimer, Alf, Madman15, Ramoss, Biax, Grisza, Vegeta, 11Master, Flops, LukeJerry, Chudy, Djebel, Lokaty, AltComputing, Jacol, newguru, Mirek, Krzysiek, Aceman, Rudy, Johny, Pablo, Raf, a także na końcu Tobi i Cichym.

Fotorelacja Azzorka

P.S.

Chciałbym wrzucić mój filmik z SACP10 (28 minut). Obawiam się jednak, że wątek medytacji może być nieprzyjemny dla niektórych oglądających :D. Dlatego prosiłbym o wypowiedź medytującego, co on na to :D ? Na zdjęciach rozmyłem twarz aby nie ujawniać obiektu medytacji ;) .

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję chłopaki!

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 17.04.2011 17:38:02
[#80] Re: SACP #10

@Azzorek, post #79

Widzę że ciekawie było :D
A ta cenzura nic nie dała po koszulce idzie rozpoznać
[#81] Re: SACP #10

@phl22, post #80

i po butach ;))

[#82] Re: SACP #10

@Azzorek, post #79

Prosiłbym o skrócenie filmiku o te scenki z moim niechlubnym udziałem oglądanie siebie w tak żenującej pozie nie jest niczym przyjemnym. Ostatni taki zgon zaliczyłem chyba jeszcze w poprzednim wieku
[#83] Re: SACP #10

@vegeta, post #82

Oki zatem cenzura na filmik i będzie ok ;) .

Pozdrawiam

Azzorek

[#84] Re: SACP #10

@Azzorek, post #79

Azzor a gdzie ja w wymienionych ?? :P

[#85] Re: SACP #10

@vegeta, post #82

Vegeta dzięki za miłą konwersację i powrót do wspomnień z czasów młodości,było mi bardzo miło w Twoim towarzystwie.Impreza była super Azzorku tobie i reszcie za organizację,odezwę się w sprawie terrateca. OK

[#86] Re: SACP #10

@Doman89, post #84

O ****..., a czego się nie wpisał na listę jak przylazł? :P

[#87] Re: SACP #10

@Grisza, post #85

Mnie również było bardzo miło , i mam nadzieję że jeszcze w przyszłości to powtórzymy ;)
[#88] Re: SACP #10

@Azzorek, post #79

Nie ma co się rozpisywać, najlepsza amigowa impreza na jakiejkolwiek byłem. Dzięki organizatorom za wysiłek oraz sprawną organizację, przybyłym za stworzenie niesamowitej oldskulowej atmosfery prawdziwego copy party z lat 90'.
ok, racja

[#89] Re: SACP #10

@Azzorek, post #79

Ja też dziękuję za imprezę wszystkim, zabawa była niezła. Azzorkowi gratuluję dobrej formy w MK2 - wygrałem wyłącznie przez przypadek, no ale takie są uroki każdego sportu (patrz Wojciech Fortuna).
Alf - napisz na priv wiesz co :)
[#90] Re: SACP #10

@madman15, post #89

Tak tak, w Poznaniu też przez przypadek wygrałeś ze mną w półfinale ;) Benka nie było to wiadomo kto wygrał.



Ostatnia modyfikacja: 17.04.2011 21:07:46
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem