[#91] Re: SACP #10

@Azzorek, post #79

No to kurde się działo!!! Klimat imprezy "nieco" się zmienił, ale za to było to spotkanie niezwykle towarzyskie Co do imprezki dwu dniowej, to po raz któryś pragnę uświadomić Azzorka, że nie ma na nią zapotrzebowania. Widać gołym okiem, że materiał można skutecznie zmęczyć w ciągu 12 godzin :D Poza tym nie ma nawet najmniejszych chęci na takie klimaty za strony pozostałych z "rady" SACP, więc myślę, że temat można spokojnie zamknąć. Wszystkim uczestnikom dzięki wielkie za przybycie i..... przytachanie sprzętu. O to właśnie chodziło! O odkurzenie "przyjaciółek" i wspólną zabawę. Myślę, że to się udało! Do następnego SACP za około 3 miesiące....

[#92] Re: SACP #10

@*y, post #91

oj... działo się działo! Panowie... wspaniały klimat i ludzie, super frekwencja, oby na kolejnych SACP tak dobrze dopisywała! temat do orgów: następnym razem można by było pomyśleć o jakiś crazy wariat? compotach . Na następne SACP zjawiam się bez samochodu... bo tak siedzieć bez browarka ślina i obserwować tylko innych obsesja ... Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie i za dobrą zabawę. Co prawda podczas powrotu było trochę strachu, ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło. *y - dzięki za zainteresowanie sprawą i przybycie.

[#93] Re: SACP #10

@newguru, post #92

Dzięki bardzo za kupę stuffu amigowego, nagrywarka w moim lapku pracowała na najwyższych obrotach

Do następnego spotkania OK

[#94] Re: SACP #10

@biax, post #93

nie ma za co, może na następny raz też mi się coś uda wygrzebać

[#95] Re: SACP #10

@biax, post #88

Potwierdzam
To również była i moja najlepsza impreza amigowa na jakiej kiedykolwiek byłem. W życiu nie przerzuciłem tylu płyt DVD i CD jednego dnia na laptopie.

Vegeta - OK OK OK OK

Dzięki wszystkim za tak wspaniałą atmosferę. Jednak imprezy z klasycznymi Amigami są najlepsze.

[#96] Re: SACP #10

@*y, post #91

po raz któryś pragnę uświadomić Azzorka, że nie ma na nią zapotrzebowania. [...] Poza tym nie ma nawet najmniejszych chęci na takie klimaty za strony pozostałych z "rady" SACP, więc myślę, że temat można spokojnie zamknąć.


Buuu, party killer.

Klimat imprezy "nieco" się zmienił, ale za to było to spotkanie niezwykle towarzyskie


Nie wiem jak klimat wyglądał na innych meetach, bo byłem pierwszy raz, no chyba po to żeśmy się zjechali, nie?

dzięki wielkie za przybycie i..... przytachanie sprzętu. O to właśnie chodziło! O odkurzenie "przyjaciółek" i wspólną zabawę.


No niby tak. Fajnie jest posiedzieć przy Ami i pograć w gierki, obejrzeć dema itp. Ale jakbym miał przesiedzieć spotkanie gapiąc się w monitor, to bym wolał zostać w domu.

Mnie tam się podobało bardzo :) Było zarówno amigowanie jak i integracja, w ładnych jak dla mnie proporcjach :) Jeśli tylko termin przypasi, jestem następnym razem na bank.

[#97] Re: SACP #10

@Azzorek, post #79

Impreza jak zwykle super OK.
Dużo ludzi, dużo sprzętu i ta atmosfera lat 90
I to właśnie lubię w "SACP".

[#98] Re: SACP #10

@Doman89, post #84

Doman, musisz wybaczyć Azzorkowi. Porażka w turnieju MKII z Madmanem, tak go przytłoczyła, że usilnie starł się wymazać ją z pamięci. Niestety, jak widać na załączonym obrazku, wymazał nie to wspomnienie. Kompletnie zapomniał, że intensywnie współpracowaliście przy prowadzeniu turnieju i nagrywaniu video. Być może siedem blisko z nim zaprzyjaźnionych browarów miało znaczący wpływ na tę pomyłkę. Nie pomogło nawet skrupulatne notowanie na karteczce.


@AceMan
No niby tak. Fajnie jest posiedzieć przy Ami i pograć w gierki, obejrzeć dema itp. Ale jakbym miał przesiedzieć spotkanie gapiąc się w monitor, to bym wolał zostać w domu.

Bynajmniej nikt nie ma zamiaru przesiedzieć imprezy przed monitorem. Chodzi o to, że tym razem trend integracyjny "znacząco" przybrał na sile w stosunku do poprzednich spotkań.

Generalnie impreza udała się nadzwyczajnie. Nawet nie bardzo miałem czas podziałać coś na mojej Ami. Praktycznie przestała całą imprezę bezczynnie, bo zajęty byłem wykonywaniem "kopii zapasowych" oraz wraz z 11MASTErem, próbowaliśmy ożywić napędy Zip i CD-rom w Amidze Jacola. Trzeba dodać, że skutecznie i nieźle się przy tym ubawiliśmy.

[#99] Re: SACP #10

@Mordimer, post #98

Śmiej się śmiej Mordimer :P . Następnym razem muszę wypić mniej eliksirów chmielowych, wtedy czas reakcji mi się skróci, bo w MKII liczą się często ułamki sekund :) ...

Pozdrawiam

Azzorek

[#100] Re: SACP #10

@Azzorek, post #99

Wiem coś o tym. Przegrałem z Lokatym o grubość kartki papieru na wskaźniku energii życiowej. Obaj byliśmy już prawie martwi, a na wyniku zaważyła podstępnie rzucona skórka z banana, na której poślizgnął się Cage, tracąc właśnie te ułamki sekund i przyjmując w efekcie kończący cios.
Jak to mówią... samo życie

[#101] Re: SACP #10

@Mordimer, post #100

Wreszcie się zebrałem i zmajstrowałem filmik z naszej ostatniej imprezy. Zgodnie z prośbą Vegety jest cenzura ;) . Film wrzucony w dwóch częściach na You Tube. Mam nadzieję, że czołówka z moją wersją kawałka z Lotus III przypadnie wam do gustu :D.

Jakość HD !!!

Miłego oglądania ;)

SACP vol 10 (Part 1)
SACP vol 10 (Part 2)

Pozdrawiam

Azzorek

[#102] Re: SACP #10

@Azzorek, post #101

Filmik super OK

[#103] Re: SACP #10

@Azzorek, post #101

Super.
Najbardziej podoba mi się fragment, kiedy po przegranej walce z Lokatym, otrzymałem darmową i przyjacielską poradę, abym nie bał się słowa na "P".

[#104] Re: SACP #10

@Azzorek, post #101

Azzorek, świetna robota ! Fantastyczna video relacja z fantastycznej imprezy OK

[#105] Re: SACP #10

@biax, post #104

@all

Dzieki Ludzie za przeswietny zlot. OK
Bylo przezabawnie, usmialem sie jak nigdy, az po same cyce. Szczegolne pozdrowienia dla Vegety za ogolne podejscie do tematu.
Pierwsza taka amigowa impreza mnie spotkala. Naprawde niesamowity klimat, a jak na wiadomo klimat = ludzie, wiec raz jeszcze wielkie dzieki i poklony przedewszystkim organizerom. Co do imprezy dwudniowej to nie przekreslalbym tego tak z gory. Ja z checia sie pisze na to!

@Grisza
Zerknij na email...



Ostatnia modyfikacja: 20.04.2011 21:08:19
[#106] Re: SACP #10

@Azzorek, post #101

Świetny film, świetna muzyka tytułowa i oczywiście świetna impreza OK
[#107] Re: SACP #10

@Mordimer, post #98

No trochę późno ale Wielkie dzięki dla kolegi Mordimera i 11MASTER za uruchomienie ZIPa -100 . Teraz mogę spokojnie przenosić dane z pieca.
Tak wogóle to impreza wyszła super i jak tylko następny termin się ustali to się piszę na 100%.Zastanawiam się co mogę zepsuć w mojej amidze żeby Mordimer mógł na następnym spotkaniu pogrzebać w amidze . Mam jeszcze jeden wolny IDE więc coś wymyślę .
Ludzie bez was nic bym nie zrobił przy Ami bo po prostu się nie znam .
Mam już nową kartę z 32mb więc będzie można używać PCMCIA , Mordimer na następnym spotkaniu uruchomimy WI-FI.
Jeszcze raz dzięki za pomoc mi udzieoloną.
Pozdrawiam wszystkich i życzę Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.
[#108] Re: SACP #10

@Jacol, post #107

Nie ma za co. To sama frajda. Jedna z moich ulubionych gier na Amigę to restart za restartem, żeby zobaczyć, że coś działa, nawet jeśli to tylko sztuka dla sztuki.

Z tego co widziałem 11Master też nie odpuszcza. OK

Jeśli następnym razem sieć będzie dostępna, tak jak ostatnio to może nawet odwiedzisz PPA prosto z Amigi.



Ostatnia modyfikacja: 23.04.2011 22:07:02
[#109] Re: SACP #10

@Mordimer, post #108

Mordimer napisał: Jeśli następnym razem sieć będzie dostępna, tak jak ostatnio to może nawet odwiedzisz PPA prosto z Amigi.

To by było COŚ!!!

Czekam na termin następnego zlotu .
[#110] Re: SACP #10

@Azzorek, post #101

Azzorek,
skąd mogę pobrać te filmiki na swój komputer ?
Z YouTube nie da rady.

[#111] Re: SACP #10

@alf, post #110

YT + jdownloader
[#112] Re: SACP #10

@madman15, post #111

Można też z YT dzięki programowi DVDVideoSoft Free Studio.

[#113] Re: SACP #10

@cichym, post #112

Dzięki za zainteresowanie .
Wiem jak i czym mam to pobrać tylko że jest problem, a mianowicie pojawia się komunikat:
"http://youtu.be/-fiEzGQraKA?hd=1
This URL does not contain YouTube videos."
Używam Free YouTube Download 2.10.30.

[#114] Re: SACP #10

@alf, post #113

Najprościej to pozwolić filmikowi się załadować w przeglądarce, a później z cache skopiować i zmienić nazwę, ja tak robię w Operze.

[#115] Re: SACP #10

@esial, post #114

Dzięki, o tym nie pomyślałem OK

[#116] Re: SACP #10

@Azzorek, post #101

Hej Azzorek!

Chciałbym zapytać nieśmiało .... jakiś orientacyjny termin SACP #11 ? :)
Pozdrawiam wszystkich SACP-owiczów :)

PS. Tym razem zabiorę ze sobą klassikowy sprzęt

OK

[#117] Re: SACP #10

@biax, post #116

Hejka Biax,

Orientacyjny termin przypada na lipiec (co kwartał), jednak ze względu na to, że to sezon urlopowy, nie wiem jak będzie z frekwencją. W razie potrzeby przełożymy na sierpień, ale na pewno w jednym z tych dwóch miesięcy się odbędzie. We wrześniu za dużo jest imprez (Riverwash, C64 Silesia party...), stąd raczej te terminy wcześniejsze. Co do dokładnej daty to musimy się skonsultować wśród stałych bywalców, no i szczegóły dogadać z *y. Termin na pewno zostanie podany z miesięcznym wyprzedzeniem (a może nawet jeszcze wcześniej).

Pozdrowionka

[#118] Re: SACP #10

@Azzorek, post #117

Heja Koledzy i Partowicze!

Może moimi słowami narażę się organiztorom, ale chciałbym zaproponować jako stałą część SACP organizację Party Room-u w którym na "big screen-ie" można by prezentować produkcje scenowe na platformy, które zagoszczą na spotkaniu... Co Wy na to ? W kwestii rzutnika multimedialnego, myślę, że da się temat załatwić :) Kwestia czy założenia oraz atmosfera dotychczasowych meetingów nie zostanie zbyt mocno zachwiana w stronę spotkań o charakterze stricte scenowym ....

Bez względu na decyzje, zapatrywania na następne SACP jestem juz gotowy i to ze sprzętem OK

Pozdrówka Bracia

[#119] Re: SACP #10

@biax, post #118

Hej Biax!

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł , scenowanie to część amigowania ;) , meeting trwa ok 12 godzin więc dajmy na to godzinkę można by poświęcić scenie oczywiście dla zainteresowanych w osobnej sali.

Ja pojawię się na kolejnym spotkaniu jako świeżo upieczony tata więc będzie co oblewać ;). Oczywiście trzeba trzymać fason hehe.
Pochwalę się też ze nie dawno spotkałem kumpla którego nie widziałem ponad 10 lat , kiedyś wielkiego Amigowca , znawcę systemu , programistę i kolesia z najbardziej rozbudowaną Amigą w latach 90tych jakiego znałem , który z powodów że tak powiem profesjonalnej pracy i młodego wieku porzucił nasz kochany Amigowy świat, a który przynajmniej dla mnie był autorytetem . Pogadalismy i obiecał że przyjedzie ze mną na SACP , więc marzy mi się żeby było mnóstwo ludzi i super klimat być może skusi się na powrót , na razie był bardzo pozytywnie zaskoczony Mosem i Os4.1 , więc proszę zabierajcie sprzęty by jak najwięcej było do zaprezentowania:)

Ps. Napomknął mi że na początku września jedzie na Riverwash i jedzie podobno również znany scenowy muzyk Szudi, pochodzacy również jak my z Rudy Śląskiej , więc jeśli byś miał czas i chęci to na spotkaniu możemy po marzyć i rozwinąć wątek :) . Pozdrawiam
[#120] Re: SACP #10

@vegeta, post #119

Jako scenowiec jestem jak najbardziej za wszelką projekcją scenowego dobra i zła a nawet i osobną salką :)

vegeta: a jaką xywę ma ten koleś, kolega Szudiego? ;)
Być może spotkaliśmy się już na którymś z poprzednich Riverwashy.



Ostatnia modyfikacja: 28.05.2011 10:09:40
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem