[#121] Re: SACP #10

@AceMan, post #120

Normalną osiedlową ksywkę miał Łysy , a scenową jeśli mnie pamięć nie myli w latach 90tych miał Hobber , nie wiem czy jeździł na Riverwashy , wiem że na Intele i Primavery na pewno:)
[#122] Re: SACP #10

@biax, post #118

Może moimi słowami narażę się organizatorom, ale


Biax, naraziłeś się tak bardzo, że przygotowaliśmy już dla Ciebie mały, "przytulny" kącik w naszym najciemniejszym, najpaskudniejszym, zapomnianym przez diabła lochu. Będziemy kolejno i systematycznie schodzić w jego czeluści, aby się nad Tobą pastwić po wsze czasy.

Z mojej strony nie widzę przeciwwskazań, aby temat przynajmniej przemyśleć. Ostatecznie w trakcie imprezy i tak każdy coś od czasu do czasu puszcza, a spora część uczestników ogląda z wypiekami na twarzach. Osobna salka jest nawet lepszym rozwiązaniem. Myślę, że pozostała część "rady", również nie odrzuci pomysłu, bez przynajmniej krótkiego zastanowienia.



Ostatnia modyfikacja: 28.05.2011 18:03:00
[#123] Re: SACP #10

@Mordimer, post #122

Hello!

O ja potępiony, będę godnie reprezentował diabelskie czeluści, mam nadzieję, że egzorcyzmy dotrą na czas

[#124] Re: SACP #10

@biax, post #123

posadzimy Cię w celi bez prądu i damy Amige z monitorem To są dopiero tortury...



Ostatnia modyfikacja: 29.05.2011 09:43:16
[#125] Re: SACP #10

@newguru, post #124

Cześć!
Kolego mordimer znów moja amiga potrzebuje twojej pomocy!
Lub kogoś kto mi ją naprawi ! Mam już trzy karty turbo a tylko na jednej amiga rusza ,stara Mtec 8mb i dwie apollo 32mb tylko z Mtec system 3,9 chodzi. Z apollo rusza tylko OS 3,0 i 3,1.
Mam tylko nadzieję że SACP odbędzie się w dogodnym dla mnie terminie, jak tak będzie to jestem na 100%.

[#126] Re: SACP #10

@Jacol, post #125

Pozabieraj wszystkie graty na następne spotkanie i powalczymy. Jest nas tylu, że ma kto myśleć.

[#127] Re: SACP #10

@Azzorek, post #101

W koncu i ja zebralem swoje zdjecia ze spotkania w galerie i zamiescilem razem z filmami na swojej stronie.
Zdjecia sa tu a filmy tu. Filmy sa tylko 2 w roznych rozdzielczosciach. Szczegoly na stronie.



Ostatnia modyfikacja: 11.06.2011 22:46:21
[#128] Re: SACP #10

@pekdar, post #127

Hej!Fajne fotki Daro od razu klimat wraca.Wybierasz się na następne spotkanie?Pozdrowionka!

[#129] Re: SACP #10

@Grisza, post #128

Raczej nie. Remont mieszkania mam teraz. Poswiecam na to kazdy weekend i tyle ile mam wolnego czasu w tygodniu. Mysle ze wybiore sie na nastepne spotkanie.

[#130] Re: SACP #10

@pekdar, post #129

Cholewcia zmieńcie ten termin !
Nie będzie mnie w ten czas w domu!!! i kto mi naprawi amigę?
Może jeszcze jest możliwość przesunięcia daty spotkania . W domu będę dopiero 3,07.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem