[#61] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #51

Jak mniemam to Twoja Amisia z podpisu będzie służyła za "centrum demo-odpaleń" - jaką kartę graficzną tam posiadasz?

W razie czego moja będzie z Medkiem i Voodoo3 ale z praktyki wiem, że sporo demek mi się nie odpala, mam scandoubler i tutaj jest lepiej. Na pokładzie 060/PPC240.

Jak znajdę czas to przygotuję kilka propozycji. Starałem się o rzutnik ale na razie jestem w lesie z tym, a przydałby się niezmiernie.
[#62] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@Skotos, post #61

Dokładnie tak, posiadam Radeona. No to może na Twojej popuszczamy jakieś demka PPC+Warp3D?

Rzutnik - jakby się dało to rewelka, jak nie, to być może uda się załatwić duużą plazmę, a jak nie, to będzie trochę mniejsza (43").
[#63] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #62

Jeśli będzie nas niewielka, acz silna , grupa to 43'' to będzie aż nadto.
Jeśli możesz to sprawdź jak wygląda obraz na tym TV w grach, demkach, systemie. Jeśli możesz to także ze standardowego złącza video i scandoubler.

Używam monitora CRT z Amiśką, na party chcę dopasować jakiegoś LCD/LED jesli się da - jak nie to pojedzie stara dobra Iiyama 17'' CRT

Liczę na choć jedną maszynę z MOS/AOS4 - mocno zainteresowany człowiek jedzie na to party aby zobaczyć w praktyce jak działają neoAmigi, warto go zachęcić. Ktoś się zadeklarował może z takim sprzętem?
[#64] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@Skotos, post #63

Sprawdzę sprawdzę; co do neoAmiga - nie wiem czy ktoś przywiezie.
[#65] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #64

To co, spinamy tematy, bo sobota już za 5 dni:
- co robimy z piwem, opcje: 1) grupowo czeskie, 2) grupowo czeskie beczkowe, 3) grupowo beczkowe wogóle, 4) wolna amerykanka - co kto sobie dowiezie
- ile nas sztuk będzie?
- mniej więcej od której meldujemy się na party place?
- co w menu atrakcji partyzanckich: 1) oglądamy produkcje scenowe, 2) tworzymy atmosferę, 3) turniej na dwa joysticki w galagę? ...[wpisywać pomysły]...
- backend: mamy sieć? brać kamerkę internetową? mamy rzutnik? mamy LCD 43''? mamy neoAmi?
Czy mamy jakieś nagłośnienie: wzmacniacz + ew. mikser i kolumny, mikrofon (wyposażenie dla chętnych do prowadzenia prezentacji oraz konkursu śpiewu i tańca regionalnego)?

Proszę o rozwinięcie tematyki.
[#66] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@Skotos, post #65

Mamy amige to wystarczy.
Zastapi ona wszystkie sprzeta.
Piwko Czeskie to ja chetnie zamowie ze dwa czteropaki. Uwazam ze powinna zostac stworzonalista obecnosci , wtedy mozna myslec o innych sprawach.

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2012 23:34:24 przez Jacol
[#67] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@Skotos, post #65

Co do piwa, to jak widzę ten las chętnych, to lepiej żeby się każdy zaopatrzył sam. Aczkolwiek przywieź coś tam od pepików ;) Ja bardzo chętnie Kozela Svetlego albo inne słabe.

Ile luda - wychodzi minimum 10 osób. Ile będzie to się okaże.

Myślę że zaczniemy przed południem, tj. około 10-11

Menu atrakcji w Twojej wersji jest jak najbardziej akceptowalne. Jak dopisze pogoda to jeszcze się da zrobić grila, a w niedzielę pójść na Ślężę.

Sieć jest w trakcie załatwiania, na 90% będzie.

Rzutnik będzie na 80%, jeśli nie to plazma 43".

Nagłośnienie mamy domowy wzmacniacz i dwa podrasowane tonsile, wystarczy. Niestety nie mamy miksera i mikrofonu, jeśli ktoś ma to niech przywiezie.

@Jacol: listę stworzymy na miejscu. Chodzi o to, że nawet jeśli teraz ją zrobimy to i tak się potem okaże że ten przyjedzie a tamten nie...

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2012 23:50:00 przez altcomputing
[#68] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #67

Myślę że zaczniemy przed południem, tj. około 10-11

Pasuje, jak się zbierzemy do kupy to będziemy na ok. 11 jak nie to z godzinkę później

Jak dopisze pogoda to jeszcze się da zrobić grila

To jest myśl. Ruszt OK! Jak będzie rzucało żabami to nie, ale mniejsze deszcze akceptowalne.

Z piwem to zrobię tak: jak w piątek dam radę do 17 pojechać to przywiozę (po 17 Czesi w piątek nie pracują, ale gospody mają czynne - tylko tam lane). Skoro nie ma ciśnienia.
[#69] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #1

Ja niestety odpadam. Od piątku mam oncalla przez cały tydzień.
[#70] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #30

OK. To tak: zaczynamy w tę sobotę, około godziny 10-11 w Sadach.

Dojazd transportem publicznym: Świdnica, PKS, stanowisko 3 - autobusy firmy Transport Drogowy Piotr Żuk. Rozkład jazdy na stronie piotrzuk.pl

Dla tych, którzy nie wiedzą jak dojechać podaję link do mapki z wyznaczoną trasą z Wrocławia: klik.

Osoby podróżujące autostradą A4 - polecam trasę alternatywną (od Wrocławia na zachód A4 bezpłatna). Niestety, Google Maps nie zna tej drogi w ogóle, a Zumi wyznacza gorszą i nie pozwala modyfikować. Zatem podaję komunikat słowny.

- Jechać A4 w kierunku na Legnicę i zjechać na węźle "Kostomłoty"
- Kierować się DK5 na Jelenią Górę (w lewo za zjazdem z A4)
- Po drodze jest jedna wieś (fotoradar!), kilka kilometrów dalej jest zjazd na Żarów - skręcić.
- Na betonowej obwodnicy cały czas kierować się na Świdnicę.

Od wjazdu do Świdnicy dalszy przebieg drogi na mapce (punkt A to skrzyżowanie z DK35 Wrocław - Wałbrzych, po lewej Leroy Merlin, Tesco i Shell): klik

W samych Sadach nasze partyplace znajduje się na skraju wsi. Osoby jadące od Wrocławia muszą przejechać całą wieś i na samym końcu najlepiej zjechać w lewo, na boisko, aby zaparkować. Sama sala zaś znajduje się po prawej od zjazdu na boisko.

Osoby jadące od A4/Świdnicy wjeżdżają do wsi z drugiej strony - tuż obok sali - trzeci budynek po lewej.

Osoby które nie będą mogły trafić na salę, proszę wypatrywać białego VW Vento, pewnie będę stał u rodziców pod domem albo pod salą.

W razie problemów dzwonić/pisać: 534 867 707.


Co do noclegów/wyżywienia - kilka linków: Pensjonat Ślęża (Sobótka), Preemier (Marcinowice), Hotel u Marcina (Marcinowice). Niestety wszystkie hotele oddalone są kilka km od partyplace.
Mniej wygodni - zabrać materace, karimaty, śpiwory itp. Na sali też będzie jak kimnąć (ale wszyscy się raczej nie zmieścimy). Żarcie - sklep czynny 16-21, najbliższa stacja 24h ok. 7km.

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2012 21:37:37 przez altcomputing

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2012 21:38:50 przez altcomputing

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2012 21:39:34 przez altcomputing
[#71] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #70

Na zlocie dodatkową atrakcją będzie mała wystawa zgromadzonych przeze mnie i mojego kolegę zabytków. Część z nich postaramy się podłączyć i uruchomić, do części nie mamy okablowania i monitorów więc będzie je tylko można pomacać na sucho.

Wśród nich powinny się znaleźć m.in. (o ile uda się wszystkie przywieźć itp):
Schneider CPC464, C= plus4, C16, C64, trzy rozne stacje do C64, A600, 1200, CDTV, A500, A500 RED LED '87, A500 Tiger Design, Atari 1040STFM, Atari 65XE, Atari 130, Apple iBook "Intro Build Property of Apple Computer"
[#72] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #1

Czy będzie ktoś jechał z Wrocławia lub przez Wrocław?
[#73] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@grxmrx, post #72

Jeśli nie będziesz miał czym przyjechać, wsiadaj do DLA 502 (chyba) na PKS we Wro i przyjedź do Sobótki. Wyśle się kogoś po Ciebie.
[#74] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #73

partyplace przygotowane:
[#75] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #74

Mamy parkiet, zrobimy taniec towarzyski compo przy najbardziej odjechanych chip-modkach
[#76] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@Skotos, post #75

Dobre!
[#77] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #74

Sala ładna, ja niestety nie będę mógł być.
[#78] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #74

Miałem kiedyś takie same kolumny głośnikowe :) 30 watt :)
[#79] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@parallax, post #78

No i po imprezie :) Wrzucać fotki!
[#80] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #79

Później. Chyba że z moich jakieś fajne wybierzesz :)

Ogólnie jak to *y zauważył w aucie - dużo osób narzeka że nic się nie dzieje, a potem na imprezę przyjeżdża 15... Trochę dziwne. Ludzie, pojawiajcie się, nikt tu nie gryzie!
[#81] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #79

Na wstepie podziekowania dla Tomka, za organizacje imprezy! Moze ludzi nie bylo wiele, ale z drugiej strony integracja byla git.
Mi sie podobalo, ludzie fajni, komputerkow sporo i pizza przyzwoita :) Fotek mam niewiele, ale moze cos wrzuce pozniej.
[#82] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@madman15, post #80

OK, wrzucę gdzieś te fotki od Ciebie.

*y - ma rację.

Proszę pozostałych o wysłanie mi swoich fotek na maila. Ja sam zdjęć nie robiłem.. byłem zajęty pilnowaniem Was, a rano spaniem :P

@meloV8 - dziękuję :) następnym razem będzie jeszcze lepiej :)


Niestety impreza się nie do końca zwróciła. W sumie salę udało się pokryć i zostało nawet 50PLN, ale przed imprezą dokonałem inwestycji w kable w sumie na prawie 200PLN i zakupu wkładu do lodówki za 115PLN...

Następnym razem będzie już lepiej, bo kabli mamy sporo i raczej nie będzie trzeba dokupować. A na piwo nie ma co żałować :D

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2012 22:08:24 przez altcomputing
[#83] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #79

Wprawdzie wpadłem na momencik ale atmosfera spoko, sprzęcik extra, pierwszy raz zobaczyłem (nawet dotykałem ;)) A4000... łał... niezapomniane wrażenia ;). Jakby coś było kiedy w pobliżu raz jeszcze to też wpadnę i raczej na dłuzej.

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2012 22:10:23 przez AndrECHO
[#84] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #74

Altcomputing:

partyplace przygotowane
-----------------
Boooooszszsz, to to był taki wielki zlot (w sensie zaplecza, organizacyjnie itp)?
Kurde, trochę za późno zauważyłem wątek, ale jeśli zlot będzie w przyszłym roku, to może i ja spróbuję zaglądnąć? Z moją A500 lub A1200.
[#85] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #84

Nieee, nie był wielki, ale zaplecze na taki by pozwalało, więc jest potencjał. Było w porywach do 15 osób.

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2012 23:59:02 przez altcomputing
[#86] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #85

Sala spokojnie 50 osób by pomieściła :)
BTW Slamtilt na bigscreenie wymiatał!
[#87] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@madman15, post #86

i Lotus też!
[#88] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #87

Jak ktoś ciekaw pierwsze fotki (moje).

Podpisy wieczorem.

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2012 18:07:20 przez madman15
[#89] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@madman15, post #88

Co to za demo na zdjęciach 9, 10, 11 ? :) Z góry dzięki za odpowiedź.
[#90] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@Sir_Lucas, post #89

To akurat chamstwo, bo pecetowe demo YouShould od Haujobb. pouet
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem