[#31] Re: AmiParty 12

@Drako^BB, post #1

Aha tylko ładnie się zachowujcie w Kamieniu. W wakacje na AmiParty 13.33 się pojawię.
[#32] Re: AmiParty 12

@XeNeS, post #20

XeNeS:
Ja niestety nie. :( 'Kasa ran out', jak mawiają w Uzbekistanie. I wygląda na to, że na razie będzie tylko gorzej. :-\

Widelec:
Tradycyjnie i niezmiennie nie mogę wyjść z podziwu nad Twoim avatarem. Miałem tego więcej, ale onet mi stronę z obrazkami skasował.
[#33] Re: AmiParty 12

@madman15, post #4

Już prawie pewne że jadę. Czy ktoś na trasie Rybnik-Oświęcim-Kamień (lub w pobliżu takowej) chciałby się zabrać? :)
[#34] Re: AmiParty 12

@madman15, post #33

Gdzie to ;) google mi nie umie znalezc... Nie bylo mnie na sacp to moze tam sie uda...
[#35] Re: AmiParty 12

@WojT_GL, post #34

Niedaleko Chełma. Jakby co służę podwózką, tłumik zrobiony więc auto jest jedynie ciasne :P
[#36] Re: AmiParty 12

@WojT_GL, post #34

CHAL i tam masz mapkę.

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2013 20:56:02 przez Jenot
[#37] Re: AmiParty 12

@Jenot, post #36

Uuu ;) hektar straszny. Raczej odpada bo w jeden dzien bedzie ciezko obrocic a na dwa dni nie mam szans :(
[#38] Re: AmiParty 12

@stachu100, post #27

Odpowiadam na Twój post bo to w zasadzie pytanie do Ciebie Stachu (napisałem do .ciebie Pm) lub do ludzi jadących z Wawy na party - trzeba mi zabrać kawałek szmela z Jabłonnej? Pomożecie? ;)
[#39] Re: AmiParty 12

@Jenot, post #38

Jabłonnej pod Lublinem?
Ok, nie ma problemu.
Byleby nie był wielkości telewizora Rubin.
[#40] Re: AmiParty 12

@stachu100, post #39

Eeeee, pod lublinem? Raczej koło Legionowa. Wielkość nieco mniejsza od Rubina - SGI Octane z monitorem 21" CRT ;)

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2013 17:38:56 przez Jenot
[#41] Re: AmiParty 12

@Jenot, post #40

Kurcze; mieszkam dokładnie z drugiej strony Warszawy...
Jeżeli ten ktoś da radę podrzucić do Piaseczna to nie ma sprawy.
[#42] Re: AmiParty 12

@stachu100, post #41

No właśnie nie da rady. No nic, szukam dalej transportu. Jak się nie uda to się potłukę sam :) A, jakby co to za paliwo kasę oddaję.

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2013 20:28:22 przez Jenot
[#43] Re: AmiParty 12

@Drako^BB, post #1

No ja już na 90% się wybiorę, rezygnując z innego wyjazdu. Jeśli wszystko wypali, to mogę kogoś z Lublina (lub z trasy) zabrać. Trzy miejsca spokojnie będą. Nawet monitor się zmieści :).
[#44] Re: AmiParty 12

@stachu100, post #41

Oprócz zwrotu za paliwo oferuję też paliwo wysokooktanowe (produkcji "tatowej" ) w ilości niemożliwej do zatankowania w jeden dzień. ;)

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2013 22:37:17 przez Jenot
[#45] Re: AmiParty 12

@sand, post #31

Tak jak już wcześniej wspominałem o powodzie przez który nie będzie mnie na AmiParty. Po powód się wykluł, czyli mamy o jednego Amigowca więcej. :))
[#46] Re: AmiParty 12

@sand, post #45

No to piękie! Gratulacje dla Ciebie oraz Agnieszki :D OK
[#47] Re: AmiParty 12

@XeNeS, post #20

Helo XeneS, ja z Rzeszowa właśnie uderzam (prawie Mielec ;)) i próbuję zwerbować ekipę, ale słabo idzie. Jedna osoba by się zdecydowała oprócz mnie. Wziąłbym komodorka z CRT 15". Myślałem, by jechać autem (Peugeot 106 1.0 więc nie poszelaję ;]), a w takiej sytuacji moglibyśmy się zabrać z Tobą.

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2013 09:08:34 przez BagoZonde
[#48] Re: AmiParty 12

@BagoZonde, post #47

W razie gdyby ktoś miał problem z trafieniem na miejsce telefon do mnie: 883 609 777. Postaramy się z Sir_Lucasem, Drako i Taurusem być na miejscu ok. 10:00-11:00. Od 12:00-13:00 sala będzie otwarta dla okolicznych dzieciaków. Niech sobie potłuką w stare gierki.
Jak ktoś się wybiera pociągiem, PKSem czy busem to dajcie znać - ktoś po Was wyjedzie do Chełma i przywiezie na party place. W środę jedziemy ostrzec właścicieli okolicznych sklepików przed najazdem, żeby prowiantu wystarczyło. Tak jak poprzednio - na miejscu jest mikrofala, kuchnia gazowa, czajnik elektryczny, sztućce, naczynia i szkło.

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2013 09:45:51 przez Jenot
[#49] Re: AmiParty 12

@sand, post #45

Gratulacje OK
[#50] Re: AmiParty 12

@sand, post #45

@sand,
Moje gratulacje! Od teraz doba będzie zawsze za krótka.

@Jenot,
Sorka, ale perspektywa przejazdu 90km po Warszawie jest wyjątkowo mało kusząca.
[#51] Re: AmiParty 12

@stachu100, post #50

@stachu Rozumiem :) Krashan za drobną opłatą przerobi Uno na bagażówkę i zahaczy o Jabłonną.
[#52] Re: AmiParty 12

@Drako^BB, post #1

[#53] Re: AmiParty 12

@Drako^BB, post #1

Pytanie techniczne - czy ktoś przytaszczy może na party jakąś Amigę 600 (ew. rozszerzenie pamięci pod klapkę) ? Bardzo bym pragnął sprawdzić czy w mojej A600 uwalona jest płyta, czy też właśnie rozszerzenie :). A tak w ogóle to do rozpoczęcia AmiParty zostało już tylko 4 dni !!! yippee
[#54] Re: AmiParty 12

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #52

Panowie,czy to jest ten Kamień 40 km od Krakowa?

No nie bardzo ;). Yerzu, pakuj się do pociągu i jedź do Chełma. Odbierzemy Cię z PKP i przetransportujemy na partyplace
[#55] Re: AmiParty 12

@MarX, post #54

Aaa, TRZYSTA czterdzieści kilometrów. ;)
No to robi różnicę. ;)

Dzięki, obadam ew. warunki i możliwości. ;)
[#56] Re: AmiParty 12

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #55

A600 ostatnio miał Fazior ale on zdaje się tym razem nie przyjedzie. Zrobię rozpoznanie czy ktoś przywiezie.
[#57] Re: AmiParty 12

@sand, post #31

Oglądałem wiele razy zdjęcie z AmiParty i nasuwa mi się jedno stwierdzenie link
a tak powinno być link

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2013 17:15:13 przez Dorian3d
[#58] Re: AmiParty 12

@Dorian3d, post #57

Gdybym wiele razy oglądał jedno zdjęcie to też by mi się znudziło...

A w sierpniu było tak.

P.S. Tym razem mnie nie będzie. Ale na pewno mimo to będziecie się dobrze bawić. :)
[#59] Re: AmiParty 12

@Dorian3d, post #57

Aha, jest klimat Rejsu a powinna być kaszana (o playback error przy odtwarzaniu tego drugiego nie wspomnę, ale znalazłem inną wersję żeby się przekonać co to).
Odpowiedzi dwie:
1. DGCC - jeden lubi Rejs inny sieczkę,
2. Nie byłeś, nie wiesz, nie znasz się.
[#60] Re: AmiParty 12

@MarX, post #53

Jak wykopię z jednego z około 15 pudeł w jakich jest obecnie mój dobytek to zawezmę :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem