kategoria: SACP
[#1] SACP 26
Witam!
Chciałbym przypomnieć, że już 14.11.2015 odbędzie się kolejna, 26 edycja SACP.
Jeśli macie jakieś uwagi bądź propozycje w sprawie imprezy to słucham Was w tym wątku.
*y
[#2] Re: SACP 26

@*y, post #1

Jo byda
[#3] Re: SACP 26

@*y, post #1

Dwie ominąłem, więc nie ma bata OK
[#4] Re: SACP 26

@_arti, post #3

i to jest dobra odpowiedź : )
[#5] Re: SACP 26

@Vato, post #2

Jo byda chybo tyż
[#6] Re: SACP 26

@_Skiba, post #5

Ja tesh
[#7] Re: SACP 26

@*y, post #1

Jak nic nie wypadnie to chciałbym być. Będzie dodruk koszulek?
[#8] Re: SACP 26

@_arti, post #3

Jak uzyskam zapewnienie, że mnie żona wpuści do domu po powrocie - będę ;)
[#9] Re: SACP 26

@Rafał A-3000, post #7

Ty serio z Bolesławca jesteś? Zawsze jak jadę na Berlin to przejeżdżam tamtędy :)
[#10] Re: SACP 26

@Vato, post #9

Miło że nie śmigasz na Zgorzelec czy Drezno autostradą, a odwiedzasz moje piękne miasto. Czyżby urzekł Cię wiadukt?
Gdybyś miał kiedyś ochotę zrobić przerwę w trasie, to zapraszam na jakąś herbatę. ;D
[#11] Re: SACP 26

@Rafał A-3000, post #10

Urzekł mnie Rynek i po drodze wpadałem tam na obiadki :)
...no i pozwiedzałem przy okazji.
[#12] Re: SACP 26

@*y, post #1

Ja jestem obowiązkowo :)
[#13] Re: SACP 26

@*y, post #1

Czy termin jest na tyle pewny, że można tę datę dodać już do kalendarza imprez?
[#14] Re: SACP 26

@grxmrx, post #13

Tak, 14.11 jest pewny. Newsa skonstruuję w okolicach czwartku.
[#15] Re: SACP 26

@madman15, post #14

Jak zwykle jestem .

Pozdrawiam,

Azzorek
[#16] Re: SACP 26

@Azzorek, post #15

SACP 26 już za dwa tygodnie, zatem mam informację dla wszystkich wybierających się na ten amigowy meeting. Przeszukując ostatnio różne Amigości na Aminecie i amigowych płytach CD, natrafiłem na bardzo dziwną grę. Myślę, że większość z was w nią nie grała, a nawet nie słyszała. Gry próżno szukać na HOLu, znalazłem ją o dziwo na YouTube. To gra Public Domain, ma też własny edytor poziomów.

Mnie osobiście strasznie ta gra wkurza, i trzeba mieć dużo cierpliwości, żeby w to grać . Wynika to pewnie z wysokiego stopnia trudności. Gra to coś w stylu Chuckie Egg, lub Robbo (też mamy jedną mapę na ekranie) jednak bez zagadek - typowa, trudna zręcznościówka. Trzeba zebrać wszystkie przedmioty aby przejść do następnej planszy.

Pomyślałem, że moglibyśmy zrobić turniej w tej grze. Nie podam celowo tytułu, aby nie psuć zabawy . Poziom trudności w grze jest tak wysoki, że turniej dużo nam czasu nie zabierze szeroki uśmiech . Co wy na to?

P.S.

Będę też miał inne tytuły, bardzo mało znane. Okazja, żeby poszarpać w coś "nowego" OK .

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2015 10:36:33 przez Azzorek
[#17] Re: SACP 26

@Azzorek, post #16

Gdybym był.... to bym był za :)
Ale przyjadę na chwilę to wtedy zobaczę o czym mowa :P

Możesz przywieźć te gazetki :P
[#18] Re: SACP 26

@WojT_GL, post #17

Jasne, mogę je wziąć już na SACP .

Pozdrawiam,

Azz
[#19] Re: SACP 26

@*y, post #1

Tym razem nie będę mógł być na SACP, chociaż obiecywałem sobie, że będę (zwłaszcza, że reprezentacja SACP była na Decrunch we Wrocławiu co mnie bardzo ucieszyło), ale koliduje mi to z terminem konferencji PHPCon 2015 PL, na którą się wybieram więc... pojawie się najpewniej na kolejnym SACP :)
[#20] Re: SACP 26

@grxmrx, post #19

Jak zwykle, przy tej okazji pytam - co wziąć?
Ja szukam:
- pamięci 64MB 50ns;
- kogoś, kto wlutuje mi 2 końcówki (16bit) do slotów ISA w A2000;
- kogoś, kto wlutuje mi podstawkę do oscylatora w karcie PPC;
- kogoś, kto naprawi mi dźwięk w A500 (jeden kanał gra baaardzo cicho);

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2015 11:58:40 przez _arti
[#21] Re: SACP 26

@_arti, post #20

Ja się dołączę do Artiego z prośbą i sprawdzenie mojej zewnętrznej stacji dyskietek Amiga 1010. Nie działa na niej port przelotowy na następną stację. Może to banał i tylko coś nie styka, może coś innego. Pomoże ktoś?

Pozdrawiam,

Azz
[#22] Re: SACP 26

@*y, post #1

Nie omieszkam wpaść na chwilkę
[#23] Re: SACP 26

@biax, post #22

Ma ktoś na sprzedanie dysk twardy 3,5" na PATA o pojemności od 250GB do 500GB w jakiejś dobrej cenie? Oczywiście używany, tylko nie jakiś niewiadomego pochodzenia, tylko sprawdzony, tak aby mi jeszcze podziałał, a nie po roku rozklekotał . Ja będę miał na sprzedanie dyski twarde 10GB-80GB na PATA, używki sprawdzone, bez badów. Jeśli ktoś zainteresowany tematem mogę zabrać.

Pozdrawiam,

Azz
[#24] Re: SACP 26

@Azzorek, post #21

A ja już nie mam nadziei - tyle razy na forum prosiłem o sprawdzenie mojej płyty z Amigi 500 na bez odzewu że się pogodziłem z tym faktem płacz

P.S. co tu tak cicho, już za tydzień zlot a tu cisza jakby to miało być dopiero za kilka miesięcy :)
[#25] Re: SACP 26

@alf, post #24

No właśnie nie wiem. Może wszyscy siedzą przy Amigach i się przygotowują ;) ?

Pozdrawiam,

Azz
[#26] Re: SACP 26

@_arti, post #20

Witam. Bardzo chciałbym, aby moja pierwsza ever A500 w końcu zaczęła działać z Gotekiem (wkład HxC).

Sprzęt jest zdobyczny, w stanie dobrym. Mobo czyste, zero elektrolitu itp. Chipy w podstawkach były sprawdzane przez Rafa :), i wygląda na to, że również są ok. Amisia posiada Kick 2.04, oraz dodatkowe 512kB pod klapką (Elbox). Jest to niemiecka wersja Amigi z 1988, posiada wolne miejsce na wlutowanie pamięci na płycie głównej.

Amiga uruchamia się poprawnie, ładuje browser adf'ów, dosowe gry/programy działają z Goteka OK. WB widzi Goteka jako DF0. Problem zaczyna się przy odpalaniu dem i gier ndos. Fajnie, jakby ktoś zechciał popatrzeć na tą Amigę, i wypowiedzieć się co jest nie tak. Występuje również sporadycznie problem z chipem klawiatury (miganie capslock), więc chętnie nabyłbym taką klawiaturę na SACP.

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2015 13:53:46 przez mrshift

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2015 13:57:33 przez mrshift
[#27] Re: SACP 26

@Azzorek, post #23

A nie możesz kupić po prostu SATA + adapter za 15PLN?
[#28] Re: SACP 26

@*y, post #1

Ja będę (PS. to będzie moja pierwsza wizyta na takiej imprezie) :)
[#29] Re: SACP 26

@Bartek2075, post #28

OK

EDIT: ponawiam pytanie - czy ktoś na miejscu będzie mi w stanie wlutować sloty ISA do A2000, bo nie wiem, czy zabierać babcię.


Ostatnia aktualizacja: 07.11.2015 14:37:07 przez _arti
[#30] Re: SACP 26

@_arti, post #29

Zabieraj babcię... Będę z całym warsztatem.
Pozdrawiam Amiksds
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem