kategoria: SACP
[#61] Re: SACP 26

@Grisza, post #60

Przepraszam Was za brak kontaktu, ale ostatnie dni były dla mnie bardzo pracowite. Proponuję spotkanie około 7.00 w sobotę rano w stałym miejscu :) Zadzwonię jeszcze do wszystkich zainteresowanych ... Już się nie mogę doczekać, żeby znowu się z Wami spotkać OK
[#62] Re: SACP 26

@biax, post #61

Bede jutro, zglaszajcie mi (najlepiej na PW) zapotrzebowanie odnosnie C64 ;)
[#63] Re: SACP 26

@rafvte, post #62

A co masz fajnego do C64?
[#64] Re: SACP 26

@Vato, post #63

Na PW :P

Ja też będę ale tylko na chwilę - ok 17 się zjawię

Azzor pamiętaj o moich gazetkach :)
[#65] Re: SACP 26

@Vato, post #63

odwrocilbym raczej pytanie na "co potrzebujesz" ;)

ogolem wyprzedaje nadwyzki, mam kilka oryginalnych gier, uszkodzona myszke nie-proporcjonalna (czyli pracujaca jako joystick - spokojnie do naprawy).

mam tez na sprzedaz jednego C128Dcr bez klawiatury i 1571, zaleznie od tego jaki bede mial jutro srodek transportu niewykluczone ze czesc rzeczy zabiore.

Oprocz tego mam ksiazki PL o tematyce 8 i 16bit z epoki (opisy programow, instrukcje obslugi itd do amigi/atari 8bit/c64/spectrum) . Niestety nie mam konkretnej listy ani zdjec w tej chwili, moze dzisiaj poziej zrobie.

Bede takze na 8 bit party 28.11, wiec mysle ze w razie czego nic straconego.
[#66] Re: SACP 26

@rafvte, post #65

mycha by mi się przydała ale nie wiem czy sobie poradzę z naprawą.
[#67] Re: SACP 26

@rafvte, post #65

Jak będziesz w okolicach 17 to super.
Ja jestem zainteresowany literaturą :)

i miałeś mi wszczepić exosa :P ale już mam Final III :)
[#68] Re: SACP 26

@rafvte, post #65

Ile za 1571?
[#69] Re: SACP 26

@_arti, post #68

Czy to jest impreza AMIGOWA czy zlot handlarzy
[#70] Re: SACP 26

@tomko, post #69

To impreza amigowa, niemniej wymiana sprzętu następuje na niej często. Polecam odwiedzić :)
[#71] Re: SACP 26

@tomko, post #69

Na SACP handlarze spotykają się między kiblem a portiernią, wymieniają fanty i ustalają ceny amigowego sprzętu na następny kwartał. To znany fakt. Taka tajemnica poliszynela.
[#72] Re: SACP 26

@_arti, post #71

Na SACP handlarze spotykają się między kiblem a portiernią, wymieniają fanty i ustalają ceny amigowego sprzętu na następny kwartał. To znany fakt. Taka tajemnica poliszynela.


Wacuś z Kangurem
[#73] Re: SACP 26

@Azzorek, post #34

Azzi, C64 z zasilaczem + interface stacji przygotowane. Lokalizuję tylko składankę na DVD o której gadaliśmy podczas zeszłotygodniowej wieczornej telekonferencji ;)
[#74] Re: SACP 26

@QUAD, post #66

w myszcze zmianialem wtyczke bo kabel byl zalamany ale i tak dalej nei dziala, w srodku sa 4 scalaki TTL + elementy fotooptyczne ale nie sprawdzalem ich kondycji.

za 1571 licze 150zl do negocjacji (bez kabla zasilajacego i IEC, zasilacz wbudowany, sprawna technicznie ale obudowa byla przezemnie gdzieniegdzie sklejana - ktos ja atakowal w poszukiwaniu zlomu, plastik nie jest pozolkly a sama stacja wyglada wystarczajaco dorze aby sie jej nie wstydzic ;) ). nie jestem w stanie jej przywiezc jutro ale mam fotki w razie czego.
[#75] Re: SACP 26

@rafvte, post #74

Jeśli Arti (był pierwszy) nie zdecyduje się, to może będę chętny ;)
[#76] Re: SACP 26

@biax, post #75

Ja szukam czegoś bardziej idealnego, więc pasuje.
[#77] Re: SACP 26

@biax, post #73

Wojt wezmę gazetki, mam naszykowane ;) .

Biaksiu - super, czekam na fanty OK . A jak z koprocem, znalazłeś coś? Też jestem nim zainteresowany.

Ja biorę na imprę A1200 i A500. Dla synka jak zwykle targam CD32 z telewizorkiem .

Pozdrawiam,

Azz
[#78] Re: SACP 26

@Azzorek, post #77

nie wiem czy targać C128D, chyba wezmę tylko ami a na 8bit przywiozę C128
[#79] Re: SACP 26

@QUAD, post #78

Czy ktoś ma na zbyciu podstawkę pod oscylator (kwadratowa)? Zapomniałem kupić przed wyjazdem
[#80] Re: SACP 26

@Azzorek, post #77

Wezmę około 70 starych dyskietek do Amigi (część z nich na pewno ma bady) jakby ktoś chciał to se może brać jutro. Te co zostaną polecą do kosza
[#81] Re: SACP 26

@tomko, post #72

tomko:
Liczba komentarzy: 80
Liczba osób ignorujących użytkownika: 9
;)
[#82] Re: SACP 26

@Canga, post #81

Kurdę, ja jak zwykle z pakowaniem w polu .

Pozdrawiam,

Azz
[#83] Re: SACP 26

@Canga, post #81

.

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2015 22:48:06 przez lysyzastary
[#84] Re: SACP 26

@lysyzastary, post #83

Spakowany, do zobaczenia za parę godzin! OK

Pozdrawiam,

Azz
[#85] Re: SACP 26

@Azzorek, post #84

Ja też czekam na @dolek aż podjedzie OK
[#86] Re: SACP 26

@_arti, post #85

Czas sie zbierać, ale w nocy wiało, u was też?
[#87] Re: SACP 26

@bacus10, post #86

Nie wiem, spałem
[#88] Re: SACP 26

@_arti, post #87

Dzięki za imprezę, niestety znowu musiałem się szybko urwać...
[#89] Re: SACP 26

@madman15, post #88

Ja własnie dotarłem do domu. Jak zawsze ogralismy z Azzorkiem shadowka 3. Było zajebiscie. Widzimy sie na 8bit! Pozdro!
[#90] Re: SACP 26

@Sunday87, post #89

Heh jak to dobrze było poustawiać nowe ceny starego sprzętu na Allegro szeroki uśmiech
Wszystkich współpracujących handlarzy pozdrawiam.
*y
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem