kategoria: SACP
[#91] Re: SACP 26

@*y, post #90

Joł ziom! ;)
Następny kwartał to dopiero będzie wrost
[#92] Re: SACP 26

@Vato, post #91

Dzięki za złom, dopiero doszedłem do siebie, te lutowanie wykańcza dzieki za dobrą zabawe pozdawiam Amiksds
[#93] Re: SACP 26

@*y, post #90

Dziękuje Kamil za wyczyszczenie pamiątki do A600, następnym razem się zrehabilituje :)
Byłem chwilkę ale po kilku rozmowach naładowałem akumulatory amigowe i już nie mam zamiaru sprzedawać dopalonej amigi. Jesteście wielcy, wystarczy kilka chwil z wami i czas się zatrzymuje w miejscu . To jest normalnie fenomen w dzisiejszych czasach.
Ten SACP zrobił na mnie większe wrażenie niż poprzednie.
Kolejny raz zapomniałem o teraźniejszości i poleciałem w przeszłość.
Kurna to wy ludziska ze spotkań tworzycie ten niesamowity klimat.
Gratki.
Czekam na fotki nowego czarnego z niebieskimi diodami Mediatora bo usłyszałem o nim na spotkaniu.
Do zobaczenia w styczniu i myślę że z kilkoma amigami będę :)
[#94] Re: SACP 26

@Jacol, post #93

Dotarłem do domu. Mam nadzieję, że dołek też zaraz dotrze. Jutro zbiorę jakieś podziękowania

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2015 22:48:34 przez _arti
[#95] Re: SACP 26

@_arti, post #94

Heh.
Ja też byłem na chwilunię tylko ale było miło :)
Obłowiłem się nieco w prasę i książeczki (dzięki *y za dobre ceny!).

_arti - dolek dojedzie do domq i włączy Heroes, bo chyba nie dograł :P

Fajowo było naprawdę - nawet udało mi się pograć w Gianę - ale niestety nie na A600 biax-a bo ma zjeb... cony port joya :P

*y - jak będziesz na 8bit to dokończymy temat zaczęty (wiesz o czym) - ale to temat rzeka, i jak każdy (również retro) może być powodem do długich dyskusji a i tak z tym nic nie zrobimy - albo będziemy z nimi albo przeciw :P

Jednak najbardziej zrobił mi dzień dzisiaj QUADZIK - po pierwsze, bo dalej rzeźbi w AMOSie i wyrzeźbił gierkę SACPową "łap rzepę" - gdybyś miał na dyskietce z naklejką to daję te 5 zł :P a po drugie - bo mi pokazał tricka (którego nie znałem) z eksportem kodu z txt i do txt w Amos Pro - widocznie nigdy nie patrzyłem na te opcje. Dam znać czy udało mi się przenieść kod do jAMOS-a :P

Już się cieszę na 8bit - będzie superowo ... do miłego zobaczenia!
[#96] Re: SACP 26

@WojT_GL, post #95

No ludziska. Było miło, ale się skończyło. Jak zwykle - porzucono, znaleziono i być może kiedyś by oddano właścicielowi.

Joystick QuickShot for Professional Players (jakżeby inaczej )

Dzięki wszystkim za przybycie i po raz kolejny stworzenie chaotycznie radosnej atmosfery, wspaniałej zabawy.
[#97] Re: SACP 26

@Mordimer, post #96

Panowie, ja co prawda musiałem się wcześniej zebrać - ale też chciałem podziękować. Atmosfera była super - a baterie się naładowały :) Następnym razem też będę!

wali7 - super wielkie dzięki za pokaz GBA1000!
[#98] Re: SACP 26

@drsky, post #97

Wielkie podziękowania dla wszystkich obecnych, jak zawsze było miło i atmosfera nie do opisania, kto nie był niech żałuje:)
[#99] Re: SACP 26

@WojT_GL, post #95

Było jak zawsze super i jak zawsze za krótko, udało się nabyć kolejną książkę o amosie :)
Już się nie mogę doczekać na 8bit.
Tego jAMOSA muszę sprawdzić, bo temat mnie zainteresował.

Oczywiście chciałem podziękować wszystkim, którzy się pojawili na SACPie choćby na chwilkę, panowie jesteście the best i uwielbiam z Wami spędzać czas, SACP powinien być raz w miesiącu :P
[#100] Re: SACP 26

@QUAD, post #99

Wielkie Dzięki! Przepraszam za oszczędność w słowach, ale co tu więcej pisać ... Atmosfera, Ludziska, Sprzęt, kurcze no było zajebiście :) Oby tak dalej OK Dzięki za wszystko. Organizatorom jak zwykle za włożoną pracę, uczestnikom za "bycie" :) Szczególe podziękowania Altowi za bliskie memu sercu upominki oraz Quadowi, Vato, Griszy za męskie rozmowy na trasie :). Kurcze, wszystkim należą się słowa podziękowania za stworzenie po raz kolejny atmosfery lat minionych .... Do następnego razu Bracia i Siostry :)
[#101] Re: SACP 26

@biax, post #100

Dzięki wszystkim za przybycie i za kolejne słowa uznania. To Nas dodatkowo motywuje do dalszego organizowania SACP .

Quad - dzięki za pomoc przy nakłanianiu mojej CF-ki 8GB do gadania z A1200. Choć finalnie nie zagadała to i tak skończyło się dobrze, zatem dzięki Bro OK .

Biax jak zwykle dzięki za wszystko szeroki uśmiech . No na 8bit to już sobie na spokojnie wszystko omówimy, pogadamy z chłopakami, i w ogóle... OK

y* - dzięki za promocję na kasety i pady (kaska już poszła na wskazane konto ).

Sunday - za kolejne emocje w przechodzeniu Shadow of The Beast III. Na 8bit spróbujemy z częścią pierwszą na C64 OK .

Vato - słucham właśnie na moim decku Vanessy Williams jak piszę tego posta . Umawiamy się na gamepack na nówkę kasetę na 8bit . Muza super, fajnie czegoś nowego posłuchać na moim Nakamichi OK .

Wali7 i Bacus z Danielem - dzięki za pokaz tej nowej karty graficznej na niebieskim laminacie (zdjęcia). Obraz jest naprawdę super, taki jak na voodoo 3 na mediatorze. Fajnie by było gdyby łatwo to zagrało z A500 bez konieczności posiadania turbo, albo gdyby takie turbo było w zestawie z tą kartą . Na razie na A2000 robi to wrażenie.

Poniżej moja fotorelacja z imprezy.

SACP 26 by Azz

Do zobaczenia na 8bit za dwa tygodnie w tym samym miejscu.

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2015 15:59:56 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2015 16:00:14 przez Azzorek
[#102] Re: SACP 26

@Azzorek, post #101

Impreza jak zwykle udana - tu nie ma wątpliwości. Dla mnie zaś była w pewien sposób wyjątkowa. Otóż pierwszy raz dotarłem na nią wyspany i nie na kacu. Co prawda, skończyłem zmęczony i na kacu ale zdecydowanie wolę tę kolejość

Całej brygadzie należą się podziękowania, natomiast w szczególności dziękuje koledze w żółtym t-shircie, który wprowadził mnie w magiczny świat Retiny Z2, @dolek - dzięki za to, że po raz kolejny mnie zawiózł i przywiózł, nawet jeśli musiał się wracać po mnie prawie 50 kilometrów... oraz koledze @Amiksds, który z prędkością światła przelutowywał sloty ISA.

@drsky Mam nadzieję, że napiszesz TĘ książkę

Na koniec śmieszny obrazek jako forma uznania dla kolegi Pawła oraz historia, która opowiadałem przy obiedzie

[#103] Re: SACP 26

@biax, post #100

Była z tobą czarnulka???
[#104] Re: SACP 26

@_arti, post #102

Dzięki wszystkim za przybycie, była fantastyczna atmosfera. Do zobaczenia na kolejnym party :)
[#105] Re: SACP 26

@Bartek2075, post #104

Czy komuś nie została nadmiarowa karta SanDiska 4GB? Taka 25MB/s o ile pamiętam.
[#106] Re: SACP 26

@Amiksds, post #92

Tak za pamięci, mam twój kabel zasilający co mi pożyczyłeś do monitorka :) jest bezpieczny, wiec następnym razem przywiozę
[#107] Re: SACP 26

@_arti, post #105

Znajdzie się, na SACPie nic nie ginie :)
[#108] Re: SACP 26

@_arti, post #105

To ta co nagrywaliście mi Glooma? Położyłem ci ją wraz z adapterem z prawej strony Amigi.

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2015 08:34:35 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2015 08:36:20 przez Azzorek
[#109] Re: SACP 26

@Azzorek, post #108

Adaptery są, kabelki są, przejściówki są a karty niet. No nic, może znowu gdzieś wrzuciłem.
[#110] Re: SACP 26

@_arti, post #109

Tak to jest jak człowiek na ppa.pl nie wchodzi - omijają go imprezy :P
[#111] Re: SACP 26

@redstonecraftpl, post #110

No to wchodzić częściej, bo następne SACP już 6 lutego!
[#112] Re: SACP 26

@madman15, post #111

O - to napiszcie nowy wątek - ten już jest zapchany!
[#113] Re: SACP 26

@madman15, post #111

Super, będę na 100%
[#114] Re: SACP 26

@madman15, post #111

Hmm :/ nie da się tydzień później????
Moja żona ma zjazd w szkole i nie dam rady w ten weekend :/
[#115] Re: SACP 26

@madman15, post #111

Wstępnie się melduję z nową A600 :)

Pytanie zasadnicze - impreza całonocna, czy do wieczora jak zawsze?
[#116] Re: SACP 26

@AceMan, post #115

Pij z głową albo właściwie pij z głowy :P
[#117] Re: SACP 26

@AceMan, post #115

Raczej do wieczora.
[#118] Re: SACP 26

@madman15, post #117

Czyli jak to jest jeszcze raz?

Sobota, 6 II. A od której? I do której dokładnie? Pytanie jest istotne ze wzgl. na dojazd.

Jak przekonam żonę (ostatnio często mnie nie ma w weekendy), to pewnie przyjadę. Może jeszcze będzie ktoś z Rzeszowa.
[#119] Re: SACP 26

@DiskDoctor, post #118

Patrz news (który się właśnie produkuje :) )
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem