kategoria: Amiga Eastern Meeting
[#1] Amiga Eastern Meeting 2016
Moi drodzy, przed chwilą zaklepałem termin tegorocznego Amiga Eastern Meeting nad Jeziorem Białym Tańczący banan

TERMIN: 9-10 lipca 2016
Miejsce: Ośrodek "Poczty Polskiej" nad Jeziorem Białym w Okunince k. Włodawy
Wjazd: BEZPŁATNY.
Atrakcje: sala pełna retrosprzętu, stół do ping-ponga, boisko do piłki ręcznej, ognisko, plaża na rzut beretem, późnym wieczorem pokaz demek.

Szykujcie urlopy, odwołujcie wesela i przybywajcie. Z racji tego, że w tym roku zapowiada się jeszcze większy niż zwykle "ruch" turystyczny nad Jeziorem Białym, więc polecam szybko bukować domki na terenie ośrodka wypoczynkowego na którym będziemy imprezować. Oczywiście można spokojnie spać na sali :).

REZERWACJE:

502 015 240 - rezerwacja w sezonie
502 015 032 - jak poprzedni numer nie odpowiada to to jest tel. do szefowej ośrodka
81 710 63 05 - stacjonarny jak już wszystko zawiedzie.

Na ośrodku są domki 4 os. w cenie 160 zł za dobę (za cały domek). Od razu mówcie, że jesteście ze "zlotu komputerowców"

Niedługo umieszczę bardziej szczegółowe info na stronie o AEM i fb.

A tak było w zeszłym roku piwo
[#2] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #1

Będę. Od kiedy te domki można rezerwować?
I coś konkretnego zabrać?

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2016 09:34:31 przez Jenot
[#3] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #1

juz zarezerwowałem dla rodzinki :D
[#4] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #1

Ciężko uwierzyć, że tak problematyczna trasa z Białegostoku... Jak coś wymyślę, to może zgarnę rodzinę i wpadniemy.
[#5] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Jenot, post #2

@Jenot. Rezerwuj już teraz. Co do sprzętu to jeszcze ustalimy
[#6] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #1

pokłony Jak obiecał tak zrobił... nie pierwszy a drugi weekend lipca szeroki uśmiech
[#7] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@misiek2, post #6

Daleko ... jak zwykle Nie da się zrobić nocki już od piątku?
Ja z daleka i chciałbym imprezować od piątku wieczora do niedzieli szeroki uśmiech zwłaszcza, że są domki, jezioro, ognisko, pingpong...

Jakby był ktoś kto się wybiera z okolic Katowic czy Bielska-Białej itp.
i chciałby do domku się dołożyć to rezerwuję jeden na razie jestem sam.
Zarezerwowałem domek 4 osobowy od piątku do niedzieli - jak nie będzie chętnych zmienię na sobota-niedziela :)

PS. piękne fotki !!!

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2016 11:47:24 przez Vato
[#8] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #1

Atrakcje: sala pełna retrosprzętu, stół do ping-ponga...


Potwierdzam, ze stol do ping-ponga na AEM to solidna atrakcja :)







[#9] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@sordan, post #8

@vato: niestety w tej chwili nie ma szans na dłuższy melanż (czyli od piątku). Ale może w przyszłości
@sordan: no teraz wygląda to już trochę inaczej
[#10] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #9

Tak czy inaczej ja rezerwuję domek od piątku szeroki uśmiech
Jak się ktoś skusi to zaczniemy bez Was :)
Jak nie to zmienię rezerwację na sobotę :)
[#11] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Vato, post #10

Hmm, rozważę weekendowy wypad z hardkorowym spaniem na sali.
[#12] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Vato, post #10

Od piątku do niedzieli (2 noclegi) domek zarezerwowany dla mnie i madmana - pozostały 2 miejsca wolne OK
[#13] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #1

Informacja rewelacja :))

Oczywiście obecność obowiązkowa :)


AEM a później Amiparty i wakacje udane :)

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2016 15:48:16 przez Mariodj
[#14] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Mariodj, post #13

Ja mam 2 ważne pytania. Ponieważ gdybym był to z rodziną (i to niecałą).

1) ile km najbliżej można dojechać pod AEM pociągiem (min odległość), np. z Lublina
2) czy z punktu X z p. (1) jest połączenie PKP do Janowa Podlaskiego/Białej Podlaski
3) opcjonalne: czy ktoś jedzie kto ma 2 miejsca autem na AEM z Lublina
4) opcjonalne: czy ktoś jedzie autem z AEM do Białej Podlaski (2 miejsca)

Z gory dziękuję za pomoc.

DD
[#15] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Mariodj, post #13

AEM a później Amiparty i wakacje udane :)


AEM
a później AmiParty
to wakacje udane
Amigi gwarancja, że całorocznie, również w okresie urlopowym, używane
oraz ciało poopalane
ale i organizmy zbrukane

:->
[#16] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@DiskDoctor, post #14

@DiskDoctor: zdzwonimy się dzisiaj, ale odpiszę Ci jeszcze tutaj

1) myślę, że najbliżej będzie do Chełma (ok. 45 km do Okuninki). Jednak nie wiem jak z dostępnością BUSów do Włodawy/Okuninki. Zdecydowanie łatwiej będzie Ci się dostać BUSem z Lublina (odjeżdżają co 30-45 min.) a w sezonie dojeżdżają centralnie nad Białe.
2) ja nie jestem specem od PKP więc odeślę Cię do rozkładu jazdy online
3) zobaczymy jak wyjdzie, ale prawdopodobnie jadę z rodzinką, więc miejsc wolnych miał raczej nie będę
4) ZED, Doctor ?
[#17] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #16

ja wylatuje 12 więc już zarezerwowałem domek :)
[#18] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@DiskDoctor, post #14

1) ile km najbliżej można dojechać pod AEM pociągiem (min odległość), np. z Lublina

Z tego co mi wiadomo, w zeszłe wakacje kursował szynobus z Chełma do Włodawy. Niestety mapa sugeruje, że ze stacji nad Białe jest 5 km z buta. Nie wiem, czy będzie kursował w tym sezonie.

2) czy z punktu X z p. (1) jest połączenie PKP do Janowa Podlaskiego/Białej Podlaski

Jest, z Chełma do Białej Podlaskiej jedziesz około 5 godzin z minimum jedną przesiadką w Lublinie, ewentualnie drugą w Łukowie.
[#19] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Krashan, post #18

Dzięki za dobre wieści, Dobry Człowieku.

Skoro Ty się orientujesz dobrze a to bliżej Ciebie, mam jeszcze 1 pytanko dodatkowe:

5) czy z Białej Podlaskiej jest jakiekolwiek połączenie PKP z
a) Janów Podlaski lub
b) Siemiatycze

Ogólnie, czy jest jakaś linia PKP co jedzie z Janowa/Białej na północ i przecina Bug. Tam muszę być w dn. 10 VII.
[#20] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@DiskDoctor, post #19

Janów Podlaski jest pozbawiony linii kolejowej, więc pociągiem tam nie dojedziesz. Natomiast do Siemiatycz bez problemu. Z Białej Podlaskiej cofasz się na zachód do Łukowa, stamtąd jedziesz do Siedlec, a następnie wsiadasz w pociąg relacji Siedlce-Czeremcha. Licz się z 2 przesiadkami (Łuków, Siedlce), chyba że wsiądziesz w pospieszny z Terespola w kierunku Warszawy i wysiądziesz w Siedlcach. Poza tym od stacji Siemiatycze do miasta jest około 6 km.
[#21] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Krashan, post #20

Właśnie dzwoniłem i chciałem sobie chatkę wynająć, ale niestety wszystko już zajęte. Czy ktoś z Was zna jakiś inny ośrodek możliwie najbliżej? Może być domek 2 albo 4-os, mogą być pokoje w jakimś większym ośrodku, planuję być już w piątek popołudniu i wyjechać w poniedziałek dopiero.
[#22] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Fest3r, post #21

Najbliżej to pewnie Perkoz. Odległości nie są jakieś dramatyczne więc możesz spróbować na jednej z naszych starych miejscówek (Ostoja, Relaks). Ew. taki pensjonat dość blisko party place
[#23] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #22

Oki, będę dzwonić, dziękuję za info.
[#24] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #1

Na stronie tegorocznej edycji Amiga Eastern Meeting dodałem garść porad o tym jak bezproblemowo dotrzeć na party place
[#25] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #24

Nawet Automapa by lepiej nie poprowadzila OK
Dzieki.
[#26] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Architect1200, post #25

Mnie to w zeszłym roku navi wyprowadziła gdzieś na drugą stronę jeziora ;) ale jeden telefon do Marxa i sam udzielałem wskazówek kolejnym partowiczom jak dojechać :)
[#27] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Mariodj, post #26

I tak dla przypomnienia, pod tym linkiem siedzimy jako wydarzenie na fb
[#28] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #1

Szykujcie się powoli na nadchodzące Amiga Eastern Meeting 2016 - to już za miesiąc! . Secik demek na upojną, demoscenową noc przygotowany piwo

[#29] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #28

A szykujem się, szykujem. Jakoś niebawem trzeba za domek zapłacić. Zdaje się 20 dni przed.
[#30] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #28

Daleko
Ale coraz bardziej odbija mi sie piwem ktore chetnie nym tam wypil

Vato masz jeszcze miejsce w tym Twoim domku?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem