kategoria: Amiga Eastern Meeting
[#61] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #60

@Marx
Jak masz ,to użycz karimaty plizzz
[#62] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Mikrobi, post #61

Jak masz ,to użycz karimaty plizzz

spoko, mam gdzieś w szafie, wezmę OK
[#63] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #62

Chętnie bym wpadł, bo miałbym tym razem specjalnie przygotowany żart muzyczny (oczywiście ProTrackerowy OK ), który pisałem z myślą o nadchodzącej imprezie amigowej.
...którego tym razem oczywiście nie brałbym na dyskietce, żeby znowu nie skończyło się niekompatybilnością, tak jak ostatnio... (P.S. OT: Co ciekawe, wtedy po powrocie do domu okazało się, że ta dyskietka, którą miałem zadziałała mi na A500... Chyba na długo zostanie to dla mnie zagadką, dlaczego nie chciała nikomu działać na Party...)
Znajdzie się jeszcze jakieś miejsce w bagażniku z Lublina...?
[#64] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Mariodj, post #47

Podajcie adres. Ulicę przynajmniej. Nikt tam nie odbiera a po nazwie osrodka google nie znajduje.
OK znalazlem na wschodzie jeziora. :)

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2016 15:43:32 przez Vato
[#65] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Vato, post #64

to miłej imprezy szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2016 15:45:21 przez nekroskop
[#66] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #60

ja już oczekuje na transport który od strony śląska przez Rzeszów zabiera ami-braci ;)

Marx postaraj sie wcześniej sale otworzyć w sobote bo wejdziemy z rana siłą ;)
[#67] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Mariodj, post #66

Ależ wam zazdroszczę...
Najlepsze, że będę dzisiaj w okolicach zlotowych, ale tylko na chwilę, muszę zawieźć dzieciaki do rodziców i wracam do Rzeszowa bo rano do pracy :(

Bawcie się dobrze piwo
[#68] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@BW, post #63

Ba, jutro jadę z Lublina i wracam późnym wieczorem. W drugą stronę tj. do Lublina póki co na pusto. Odezwij się wieczorem bliżej 21wszej, teraz idę na basen, umówimy się. Jutro po 10.40 odbieram Krashana z pkp. Mogę Cię zabrać np. koło 10.25 - byłoby rozsądniej.
[#69] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@misiek2, post #68

No to fajnie - dzięki!
[#70] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Tomuś, post #67

:)

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2016 00:54:03 przez Vato
[#71] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Vato, post #70

Wstałem o zbójeckiej porze i od godziny w drodze .
[#72] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Krashan, post #71

Krashan Ty po zaliczeniu niezliczonej ilości i długości tras, m.in. podczas podróży na party takie czy inne, powinieneś już dawno zostać ambasadorem PKP
[#73] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@DiskDoctor, post #72

Jadąc sobie właśnie dartem w klasie burżuazyjnej w kierunku Lublina, faktycznie mogę zostać ambasadorem. Co prawda samochód miałby swoje zalety (więcej złomu bym zabrał ), ale wszelkie busy i autokary wysiadają.
[#74] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Krashan, post #73

Z ambasadorem się zawsze maszynista wita osobiście, przynajmniej tak jest w samolocie
[#75] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@DiskDoctor, post #74

Ambasador... Każdy by chciał być ambasadorem.
[#76] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Jazzcat, post #75

Gdzie dokumentacja fotograficzna z imprezy? Ja sie pytam sie? Nic godnego uwagi? SKANDAL!!!
[#77] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Stoopi, post #76

Będzie. Troche cierpliwosci.
[#78] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Stoopi, post #76

Chłopaki trzezwieja. Nie są w stanie trzymać aparatu nieruchomo nawet stabilizator automatyczny nie daje rady szeroki uśmiech
[#79] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@pong777, post #78

parę fotek zrobiłem
link

Marek spakował byś te demka co puszczane były ładnie z tym opisem co miałeś na AEM
tak żeby się odpalało od razu na amidze i zapodał link do pobrania

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 15:34:09 przez JacK_Swidnik
[#80] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@JacK_Swidnik, post #79

Dzięki za fotki.Bardzo fajna miejscówka. No i słynny już stół do ping-ponga.
[#81] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Stoopi, post #80

Ja nie dalbym rady. Ale juz rankiem przybilem grabe Doktorowi w Bialej oraz ucalowalem malzonke, wiec mialem niusy. Amigowiec Amigowcowi Amigowcem, mowie Wam!!! Bez kol. Doktora nie wiem jak by corka na oboz dojechala.

Zreszta, kroi sie male AmiPiwo kolo weekendu w Serpelicach nad Bugiem kolo weekendu

DD
[#82] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Stoopi, post #76

Zacna impreza! Wyspałem się jak nigdy, spotkałem znajomych i napiłem piwa w b. kurturalnym towarzystwie :)

Dzięki!

Foty (z telefonu tym razem)
[#83] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@il_capitano, post #82

Pierwszy raz widzę żeby ktoś zakąszał cukinią do wódki. :P
[#84] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Stoopi, post #83

Cukinia była zajebista z grilla szeroki uśmiech ...a zawąchiwało się i zakąszało wszystkim OK
[#85] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Stoopi, post #76

Tutaj parę moich fotek. Bardzo szybko zapadłem na chorobę filipińską i ominęła mnie część imprezy.

Marek i wszyscy inni - dzięki za spotkanie.
[#86] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@amigachelm, post #85

extra foty, dzięki Wszystkim za kolejne spotkanie
demka już kompletuje z pouet
[#87] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@amigachelm, post #85

Impreza BOMBA, fajna miejscówka, dobry klimat no i oczywiście dobrze było znowu zobaczyć znajome mordki :)
Dobrze też że jest zrobiona dokumentacja w postaci zdjęć, gdyż ujawnia to co też mnie ominęło, przyjechałem trochę za późno a zarazem wcześnie rano :(
[#88] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@superbonio, post #87

Ktoś może wie jakie niestandardowe dodatki zawiera ta A600? Jakiś adapter PS2/USB i jeszcze wyjście HDMI? Przełączniki są zapewne od KS 4 w 1.

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 20:46:54 przez jimmy
[#89] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@jimmy, post #88

Vampire, interfejs myszy USB/PS2 i chyba przełącznik kicków. To Amiga Faziora.
[#90] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@JacK_Swidnik, post #79

Widze że Grzegorz odpalił Bars'n'Pipes na A1200 i pewnie testuje MIDI.

PS. Kto ma takiego fajnego C64 w przezroczystej obudowie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem