kategoria: Amigowisko
[#241] Re: Amigowisko #5?

@Krashan, post #240

a co ci, ja jutro o 6-7 wyjeżdżam, będę ok 11
już jestem spakowany szeroki uśmiech
[#242] Re: Amigowisko #5?

@JacK_Swidnik, post #241

My już jesteśmy :)
[#243] Re: Amigowisko #5?

@QUAD, post #242

Zaraz podłączamy flaszkę i otwieramy Amigi ;)
[#244] Re: Amigowisko #5?

@QUAD, post #242

Czekam na obfitą relację :)
[#245] Re: Amigowisko #5?

@Vato, post #243

Na szczęście szkło jest izolatorem
[#246] Re: Amigowisko #5?

@pong777, post #245

Ale płyn w środku może być przewodzący...
pociechą jest to, że etanol jest b. słabo zdysocjowany, stąd możliwie wysoka zawartość C2H5OH, H2O jeśli musi być, to najlepiej oczyszczona, i można się czuć bezpiecznie, bo przewodnictwo będzie znikome.
Ale wolę nie myśleć, co się może stać gdy ktoś tam wleje jakiś napój izotoniczny...... ogień piekielny
[#247] Re: Amigowisko #5?

@recedent, post #1

Ja już spakowany, zabrałem też zestaw kondensatorów tantalowych, więc jakby ktoś chciał, to na Amigowisku będę mógł wymienić w jego Ami....
[#248] Re: Amigowisko #5?

@wali7, post #247

Dajcie jakąś relację ze spotkania .
[#249] Re: Amigowisko #5?

@wali7, post #247

Ja zabiorę swoje kondensatory i Amigę, Będzie wdzięczna za wymianę. OK
[#250] Re: Amigowisko #5?

@wali7, post #246

Kiedyś wylało mi się piwo na działającego laptopa. Działał dalej, nawet zalany. Niestety sam zepsułem klawiaturę, bo się kleiła i chciałem ją wyczyścić.
[#251] Re: Amigowisko #5?

@SuperBuster, post #250

Bo laptop ma twardy dysk i nie da sie go zalac w trupa jednym piwem...
Ja bym chcial widziec co im wyjdzie z tego lutowania jak juz skoncza smakowac i degustowac :)
A8000 White Mice Limited special edition.

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2017 23:56:00 przez softiron
[#252] Re: Amigowisko #5?

@softiron, post #251

Chętnie wystartuje w konkursie na najlepszy lut po największym spożyciu, ktoś chętny
Oczywiście bez lupy i dodatkowych lamp.
Lepsze to od SRAKI, natomiast SRAKE mogą mieć właściciele lutowanych PCB





Ostatnia aktualizacja: 25.11.2017 05:56:30 przez polutuje
[#253] Re: Amigowisko #5?

@polutuje, post #252

Rezygnuje.
[#254] Re: Amigowisko #5?

@polutuje, post #252

Lutowanie BGA transformatorówką??

A z Madmanem dotrzemy gdzieś na 10-11.

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2017 08:41:31 przez Lokaty
[#255] Re: Amigowisko #5?

@Stoopi, post #249

Niestety nie moge być na party, prosiłbym(jeżeli jest taka możliwość) o załatwienie naklejki z Amigowiska, u niektórych widywałem z różnych imprez przyklejone na monitory, zasilacze itp. Odebrałbym na SACPie OK
[#256] Re: Amigowisko #5?

@Stoopi, post #253

Że nie dam rady?
[#257] Re: Amigowisko #5?

@Lokaty, post #254

Pokazać Ci szkołę mistrzów??
[#258] Re: Amigowisko #5?

@polutuje, post #257

Ufam Ci.
[#259] Re: Amigowisko #5?

@Stoopi, post #258

Ogólnie dzięki wszystkim za imprezę ;) Było wybornie, a sytuacja gdzie przyjeżdżamy nieco po 11 (początek imprezy 10:00) i ciężko się rozłożyć bo tyle ludzi była nieco zaskakująca.
Przepraszam wszystkich dla których zabrakło piwa, następnym razem faktycznie wezmę więcej chyba ;)
[#260] Re: Amigowisko #5?

@madman15, post #259

Dziękuję wszystkim, było super, jak zwykle zresztą. A Tobie w szczególności za partyjkę Domana i Franko:). Dziewczyna z kebabem ma fajne cycki.. i jeszcze fajniejsze siedzenie;).

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2017 13:56:15 przez fazior
[#261] Re: Amigowisko #5?

@fazior, post #260

Amigowisko moim okiem. Dzięki wszystkim za przybycie, poznałem znów kilkoro ciekawych osób. Dzięki wielkie Wali7 za wymianę kondensatorów, amiga będzie w lepszej formie kilka lat dłużej. OK Dzięki Quadowi za niedopuszczanie mnie do tego bym się nudził. Jego pytania co 5 minut "A Vampira testowałeś?" skutecznie nie pozwalały mi usnąć. Ciekawe rozmowy na temat sprzętu jak zwykle prowadzili Krashan i Wali7. Dzieki Recedentowi że mu się jeszcze chce, a i paniom kucharkom wypada podziękować za pyszne jedzenie. Do następnego razu!
[#262] Re: Amigowisko #5?

@Stoopi, post #261

Cieszę się że się dobrze bawiliście Mnie zmogła mocna grypa w piątek i tak sobie leże w łóżku bez sił ;-( Może na siłę bym dotarł, ale nie chciałem Was pozarażać moim wirusem
[#263] Re: Amigowisko #5?

@recedent, post #1

Poniżej kilka moich fotek. Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim za oddane głosy na moją pracę, możliwość rozmowy z znajomymi oraz poznanie nowych dla mnie twarzy.

AMIGOWISKO#5
[#264] Re: Amigowisko #5?

@amigachelm, post #263

dzięki za możliwość spotkania się z Wami po raz drugi :D, było super, żarcie super, miejscówka super

fotki tylko trochę sprzętu
[#265] Re: Amigowisko #5?

@madman15, post #259

Bardzo udane spotkanie. Wiele ciekawych rozmów. Gratuluję i dziękuję organizatorowi .
[#266] Re: Amigowisko #5?

@Krashan, post #265

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa. MaaG też pomagał jak mógł, między innymi w przeliczaniu votek, a trzeba przyznać że czasem rozkminienie "co poeta miał na myśli" nie było łatwym zadaniem.

Żałuję tylko, że nie zdążyłem machnąć w domu w Hollywood systemu głosowania elektronicznego, no ale doba nijak nie daje się wydłużyć. Może "następną razą"...

Jak na razie nie miałem telefonu od zdenerwowanego dyrektora, więc może nas jeszcze wpuszczą (co więcej, człowiek ten nawet zajrzał do nas w ciągu dnia i widziałem, że był pozytywnie zaskoczony frekwencją). Poprosił nawet, żeby machnąć jakiś opis/podsumowanie imprezy okraszony zdjęciami (tylko trzeba by je było powybierać, a gdzieniegdzie pewnie wyretuszować flaszki).

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2017 21:06:54 przez recedent
[#267] Re: Amigowisko #5?

@recedent, post #266

Cieszę sie z następnej udanej imprezy amigowej, pomimo że mnie tam nie było. Zawsze miło jest poczytać że srodowisko potrafi się skrzyknąć i pozytywnie zintegrować OK
[#268] Re: Amigowisko #5?

@recedent, post #266

Kilka zdjęć z mojego aparatu (bo nie wszystkie ja robiłem :)
Link -> https://photos.app.goo.gl/lE2Sq0vHUBoGHJBc2

Wielce pozytywna impreza, cieszę się, że dałem się wyciągnąć. Miło było się spotkać, zobaczyć dawno niewidziane twarze i porozmawiać. Miejsce logistycznie atrakcyjne - smaczne jedzenie, pokoje duże, a łóżka wygodne.
Pozdrowienia dla uczestników, organizatorów i towarzyszy podróży.
Do zobaczenia na amigowym szlaku!
[#269] Re: Amigowisko #5?

@il_capitano, post #268

Kilka zdjęć z mojego aparatu (bo nie wszystkie ja robiłem :)

No oczywiście, przecież wszystkie nieostre to nie Stonego. ;-]
[#270] Re: Amigowisko #5?

@SokOK, post #269

Ja zrobiłem kilka nieostrych, ale nie wiem czyim sprzętem... leżał, to myślałem że Stoonego :D
Ostre też cykałem oczywiście :D

Było mega! My już w sumie od piąteczku, więc było mega, mega! :D

Cena za osobo-noclego-pokój 28zł Jedzenie też tanie i dobre.
I te wszystkie rozmowy o 2 w nocy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem