[#61] Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

@robertos231, post #60

Witam co się dzieje że nikt nawet nie zainteresował się tematem. Norbertos podsunął super temat dla stworzenia wspólnej wystawy, a co za tym idzie integracji. szeroki uśmiech
[#62] Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

@Steishen, post #61

Faktycznie tylko jeden kolega z Gdańska sie odezwal, a tak to w temacie cisza.
[#63] Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

@robertos231, post #62

Słupsk od zawsze był w ogonie jeśli chodzi o cokolwiek w Polsce więc nie dziwię się takiej sytuacji.
[#64] Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

@robertos231, post #62

Jakoś to totalnie przeoczyłem. Po Retrokompie pozostała pustka, więc fajnie by było coś zrobić. Pomysł z tygodniem jest chyba chybiony, ja bym proponował zacząć od czegoś krótszego, mniejszego, łatwiejszego do ogarnięcia.

Do Gdańska mam godzinę drogi SKMką ale coś organizacyjnie mogę pomóc. Na samej imprezie na 95% bym był.
[#65] Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

@Sokok, post #1

- nazwa: NOC KOMPUTERÓW: REAKTYWACJA
- kiedy: 17-21 Maj 2019
- gdzie: Sanok, KLUB GÓRNIKA
- krótki opis: Spotkanie miłośników starych komputerów, konsol i sprzętów z epoki. Impreza 5-dniowa z licznymi konkursami i ciekawymi nagrodami.
- adres WWW: link
- adres email organizatorów: link
[#66] Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

@g00pher, post #65

Aktualnie prowadzimy negocjacje nt. jednodniowego Koszalin Amiga Day 2019.
Wstępna data to 29 czerwca.
Mamy w planach pokazać swoje Amigi... oraz Commodorki ;)
Więcej info jak już dogramy całość.
[#67] Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

@g00pher, post #65

[#68] Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

@Tom Rain, post #66

Cześć Tom Rain co się nie chwalisz nie dzwonisz że macie w czerwcu imprezę. Mamy się pokazać ze sprzętem u was na wystawie? Jak trzeba was wspomóc daj znać. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem