[#31] Re: Mandi dla SirLEO

@BULI, post #30

Jako, że wylicytowane kwoty wyszły dosyć spore, przygotowałem drobną niespodziankę dla licytujących.

Zatem kolejno:

1. TF536 - zestaw ten został co nieco poszerzony, w skład weszły następujące elementy:
- TF536 (zielony laminat) 030/50MHz, 64MB Fast, kontroler IDE
- riser kątowy ułatwiający montaż a icłodzenie
- wiatraczek do chłodzenia 030
- radiator na CPLD doślę, jak tylko do mnie dotrą
- TF1208 w kolorze zielonym (8MB Fast do A1200)
- RTC do A1200 w kolorze czarnym
- SD2IEC w kolorze zielonym (SD Drive do Commodore 64)
- słodka niespodzianka

2. TF1208 - zestaw ten został co nieco poszerzony, w skład weszły następujące elementy:
- TF1208 w kolorze czerwonym (8MB Fast do A1200)
- SD2IEC w kolorze czerwonym (SD Drive do Commodore 64)
- A1208 w kolorze czarnym (8MB Fast do A1200 - dołożyłem z racji braku trybu 4MB na TF1208)
- słodka niespodzianka

3. SD2IEC - zestaw ten został co nieco poszerzony, w skład weszły następujące elementy:
- SD2IEC w kolorze żółtym (SD Drive do Commodore 64)
- LumaFIX64 w kolorze czarnym (urządzenie poprawiające obraz wyświetlany z C64 na LCD)
- słodka niespodzianka

Wszystkie paczki zostały już nadane w paczkomatach, jeśli dzisiaj kurier je wyjmie, w poniedziałek powinny trafić do zwycięzców

Dziękuję zwycięzcom za wsparcie finansowe SirLeo.
[#32] Re: Mandi dla SirLEO

@Mandi, post #31

Dziękuję bardzo i życzę wszystkiego najlepszego dla SirLEO
[#33] Re: Mandi dla SirLEO

@Mandi, post #31

Skoro są tak duże gratisy, to i ja dorzuciłem jeszcze gratisik dla SirLeo
[#34] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #33

W pewnym momencie ostrzegałem, że niespodzianki będą, więc są I mam nadzieję, że będą dobrze służyły
[#35] Re: Mandi dla SirLEO

@Mandi, post #34

Ale grubo!!! Gratki ludzie :)
[#36] Re: Mandi dla SirLEO

@Mandi, post #31



Gratuluję tym którzy wygrali licytacje. Szacunek dla Mandiego. Radość dla SirLeo!OK
[#37] Re: Mandi dla SirLEO

@baderman, post #36

Zbanowanemu chlopakowi ciezko licytowac
Gratuluje Orili ma facet gest nie pierwszy raz OK
Mam nadzieje ze Krzychu bedzie zadowolony ze wsparcia
[#38] Re: Mandi dla SirLEO

@Mandi, post #31

Z tego co widzę po trackingach, to jutro powinny paczki pojawić się w paczkomatach
[#39] Re: Mandi dla SirLEO

@Mandi, post #38

Się powtarzam, ale co tam..
Wielki SZACUNEK dla Was WSZYTSKICH (mam na myśli wszystkich uczestników tych trzech akcji na rzecz SirLeo), przede wszystkim za to w jakiej atmosferze się to odbywa, czyli wzajemny szacunek i pozytywne działanie- po prostu klasa Panowie- KLASA! Barwo OK ok, racja
[#40] Re: Mandi dla SirLEO

@Mandi, post #38

Przesyłka dotarła. Z powodu słodkości już nie mogę się doczekać instalacji
[#41] Re: Mandi dla SirLEO

@Mandi, post #38

Również paczkę otrzymałem, słodkości poddaly się pierwsze:).
Dziękuję.
[#42] Re: Mandi dla SirLEO

@Mandi, post #31

To prezenty na urodziny sprawiliście mi niezłe! Dziękuję serdecznie wszystkim po raz kolejny, wielki szacunek dla wszystkich!
Żeby nie było, że na głupoty wydaję; po rozmowie z Mandim dokonałem zakupu 5L spirytusu. :D Ale spirytusu IPA. :) Do dezynfekcji przewodu pokarmowego też coś się znajdzie, ale tu już unikam mocniejszych środków, a zaraz będzie ciasteczko i kieliszek nalewki, Wasze zdrowie!

Co ja z tym wszystkim zrobię? Chcę coś przetestować, jako że cały czas leżę, już nawet mnie nie sadzają do mycia i wszystko koło mnie jest robione na leżąco, to zaczynam mieć problemy z błędnikiem, jestem jedynie na boki przewracany. Chcę z tego powodu obadać gogle VR, w gry to zapewne nie pogram, ale są różne "spacerowe" programy, czy nawet roller coastery (na których nie miałem okazji się bawić), i ciekaw jestem jak z filmami?
Gdyby ktoś miał jakieś lepsze pomysły lub więcej doświadczenia z VR to piszcie proszę.
[#43] Re: Mandi dla SirLEO

@SirLEO, post #42

No, Krzyśku- 100 lat torcik piwo

Fajny pomysł z tym VR- warto spróbować, sam nic nie podpowiem bo doświadczenia brak z nowymi rozwiązaniami, ale jak coś to Amigę ci przytaszczę i I-Glasses obadamy
[#44] Re: Mandi dla SirLEO

@SirLEO, post #42

Jesli chodzi o VR to pytaj. Specjalista pewnie nie jestem ale cos tam czlowiek uruchamia (Oculus Quest).
W twojej sytuacji trzeba by pewnie obadac jak sie beda okulary zachowywac jak lezysz (chyba ze masz mozliwosc usiasc). Wlasciwie to moge to dla Ciebie przetestowac, napisz do mnie wiadomosc czy i co chcesz.

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2020 15:11:43 przez stefkos
[#45] Re: Mandi dla SirLEO

@SirLEO, post #42

Cóż qua mogę powiedzieć, od artykułu w MA o człowieku z pasją minęło wiele lat. Trzymaj się.

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2020 23:36:24 przez fazior
[#46] Re: Mandi dla SirLEO

@SirLEO, post #42

Wydaj na przyjemnosci ,nie musisz nam sie tlumaczyc przeciez :) nawet jakby to byla blad kurtyzana
[#47] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #40

Nie zaczekałem na radiatorek mały, bo słodkości kusiły, więc wziąłem od PC większy i popracowałem nad wyginaniem aluminium palcami... trochę dłonie ucierpiały...ale co tam... dziś był dzień szalonego chłodzenia...
szalone chłodzenie

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2020 23:37:59 przez orila
[#48] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #47

O kufa,ale jeża z radiatora zrobiłeś
[#49] Re: Mandi dla SirLEO

@ak47, post #48

Wydawało mi się to łatwiejsze niż szlifowanie radiatora aby np. zmieścił się pod simma...
radiator w klin
[#50] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #47

Hahaha identyczny jeż jest u mnie w zasilaczu at do ami zamknietym w obudowie ogolno dostępnej w każdym elektronicznym ;)))
[#51] Re: Mandi dla SirLEO

@Mandi, post #31

Jako że wzbogacone zestawy były ogromne, to już chyba tradycyjnie startuję drugą rundę...
A w drugiej rundzie licytujemy dla SirLeo :

1. TF1208 (do wyboru w kolorze zielonym lub czerwonym)
2. SD2IEC (do wyboru w kolorze zielonym lub czerwonym)

Sposób licytacji jak wcześniej...
Koniec licytacji 22.09.2020 o 22:00.

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2020 08:03:39 przez orila
[#52] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #51

1. TF1208 (do wyboru w kolorze zielonym lub czerwonym)
2. SD2IEC 50zł. BenHur
[#53] Re: Mandi dla SirLEO

@BenHur, post #52

1. TF1208 - 100zł - baderman
2. SD2IEC - 70zł - baderman
[#54] Re: Mandi dla SirLEO

@baderman, post #53

1. TF1208 - 200zł - ted
2. SD2IEC - 100zł - ted
[#55] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #51



Ostatnia aktualizacja: 29.08.2020 13:24:05 przez SirLEO
[#56] Re: Mandi dla SirLEO

@ted, post #54

1. TF1208 - 1000zł - Benedykt
2. SD2IEC - 1000zł - Benedykt
[#57] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #56

O matko,... się porobiło...
[#58] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #57

Miała być 3cia runda, ale tak się porobiło, że chyba nie pogniewacie się jak rozszerzę aukcję już teraz o 2 dodatkowe pozycje...
1. TF1208 - 1000zł - Benedykt
2. SD2IEC - 1000zł - Benedykt
3. SD2IEC
4. TF1208
[#59] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #58

1. TF1208 - 1000zł - Benedykt
2. SD2IEC - 1000zł - Benedykt
3. SD2IEC - 1000zł - Benedykt
4. TF1208 - 1000zł - Benedykt


Ostatnia aktualizacja: 29.08.2020 13:47:43 przez orila
[#60] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #59

O matko... powiem tylko ....
WIELKIE BRAWO DLA BENEDYKT
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem