[#61] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #60

Kiedys zbieralismy dla umierajacego benedykta (mam jeszcze twoj dysk 3,5 cala z autografem) a teraz taka niespodzianka

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2020 15:12:02 przez HOŁDYS
[#62] Re: Mandi dla SirLEO

@HOŁDYS, post #61

Kiedys zbieralismy dla umierajacego benedykta (mam jeszcze twoj dysk 3,5 cala z autografem) a teraz taka niespodzianka

W życiu bywa różnie, nie zawsze ten wycinek który widzimy jest pełnym obrazem człowieka.
Tak, czy inaczej, niektórzy zasługują na kolejną szansę ok, racja
Brawo Benek OKOKOK
[#63] Re: Mandi dla SirLEO

@BULI, post #62

Jeszcze 3 dni licytacji... Benedykt na razie na prowadzeniu w tym czteroboju
[#64] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #63

Ja również się przyłączę

1. TF1208 - 1010zł - Orintroper
2. SD2IEC - 1010zł - Orintroper
3. SD2IEC - 1000zł - Benedykt
4. TF1208 - 1000zł - Benedykt
[#65] Re: Mandi dla SirLEO

@Orintroper, post #64

8 minut do końca licytacji...
[#66] Re: Mandi dla SirLEO

@Mandi, post #65

Gratuluję zwycięzcom...
Wielkie brawa dla zwycięzców i wszystkich uczestników.

Czekam na informację o wpłatach do SirLeo i na informacje na PM o tym jak i gdzie mam wysłać wygrane fanty.
[#67] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #66

Karty wysłane...
[#68] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #67

Brawo Panowie OKOKOK
[#69] Re: Mandi dla SirLEO

@BULI, post #68

Rente ZUS niedlugo Krzychowi zabierze przez te akcje ;)
[#70] Re: Mandi dla SirLEO

@HOŁDYS, post #69

Wiadomość od Benedykta:
"Melduję że paczka dotarła cała i zdrowa. Dziękuję za fajną akcję. Miło było znowu pomóc Krzyśkowi."
fotka 1
fotka 2
[#71] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #70

1. wygrana przez Benedykta karta SD2IEC decyzją Benedykta przechodzi do 3 rundy licytacji.
2. czekamy nadal na prawdziwy przelew od Orintropera, bo na razie dostaliśmy tylko sfałszowane potwierdzenie przelewu i przesyłka wygranych kart została wstrzymana
[#72] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #71

"czekamy nadal na prawdziwy przelew od Orintropera, bo na razie dostaliśmy tylko sfałszowane potwierdzenie przelewu"

panowie, to jakis kiepski zart ?
[#73] Re: Mandi dla SirLEO

@selur, post #72

Niestety nie żart. :( Gdyby nie to, że podał swój adres (?) do wysyłki i nie napisał, że żartował i rezygnuje...
Orila czeka na jego odpowiedź i zobaczymy na czym się skończy.
[#74] Re: Mandi dla SirLEO

@SirLEO, post #73

Już kontaktowałem się z KMP w Kaliszu (tam miała pójść przesyłka) i przekazałem zabezpieczone dowody do analizy Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP w Gdańsku i zgodnie z zaleceniem Policji z Kalisza bedę eskalował zgłoszenie osobiście w KMP w Gdyni aby przyspieszyć bieg dochodzenia ws 2 paragrafów - fałszowania dokumentów i doprowadzenia do niewłaściwego rozporządzenia mieniem (jeśli dobrze zrozumiałem mojego prawnika).
[#75] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #74


no ale ten adres to w takiem razie musial byc falszywy, bo chyba nie robil "sobie jaj" na swoim miejscu zamieszkania lub tez byla to makabryczna proba kradziezy/wyludzenia co bardziej ma sens..
[#76] Re: Mandi dla SirLEO

@selur, post #75

To już nie ja będę sprawdzał... nie zakładam że adres jest prawdziwy, ale może ... możliwe że numer telefonu jest na 50% prawdziwy... ale na pewno adres email... a to wystarczy aby ustalić skąd się łączył do serwera pocztowego.

Aż wzięło mnie na wspomnienia... kiedyś zawodowo zajmowałem się wyłapywaniem "przestępców" internetowych i zabezpieczaniem dowodów dla Policji. Bywało że raz na jakiś czas jakiś pseudo-hacker ze szkoły próbował włamywać się na polskie portale internetowe, co skutkowało że cała gmina albo szkoła traciły dostep do Internetów (IP podsieci wycięte było na głównych routerach),... miał wtedy przejeb... .

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2020 20:29:41 przez orila
[#77] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #76

Wyniki mojego szybkiego dochodzenia są następujące...
O. ma prawdopodobnie konto w mBanku...
- 23.09.2020 o 19:04 O. stwierdził wykonanie "właśnie" przelewu
- 23.09.2020 o 19:08 poprosiłem o przysłanie potwierdzenia
- 23.09.2020 o 19:24 O. pobrał jakieś potwierdzenie przelewu z mBanku
- 23.09.2020 o 19:34 O. zapisał przy pomocy edytora sejda.com zmodyfikowany plik potwierdzenia
- 23.09.2020 o 19:42 O. podesłał potwierdzenie , tyle że taki przelew mogł być księgowany dopiero następnego dnia 24.09.2020 około 11:00
[#78] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #77

Masakra, nie potrafię zrozumieć jak można być takim s*** aby na aukcjach charytatywnych robić wałki . Trochę podejrzane jest to że, gość ma konto od 2016 roku, ale przy tej licytacji to chyba był jako drugi post
[#79] Re: Mandi dla SirLEO

@lopezpb, post #78

Orila szacun ze sprawe pociagnoles dalej (rozumie ze sie zapieniles i zawzioles na goscia)
Facet nie ma honoru po co licytowal aby blysnac jaki to ma gest ?
Niech kazdy kto zamierza deklarowac kwote mierzyl czy rzeczywiscie da rade wplacic ,po co takie szopki z falszowanie.
Myslal ze ma doczynienia z plesnia intelektualna ??
Nie miesci mi sie w glowie ze jest tu taka gnida
[#80] Re: Mandi dla SirLEO

@HOŁDYS, post #79

Ano, wk... się. Przyznam że na początku głupio zaufałem. Gdyby chodziło o mnie to pewnie bym olał. Ale w tej sytuacji poczułem się zmotywowany aby w końcu pofatygować się osobiście na Policję aby załatwić parę spraw.
[#81] Re: Mandi dla SirLEO

@lopezpb, post #78

Trochę podejrzane jest to że, gość ma konto od 2016 roku, ale przy tej licytacji to chyba był jako drugi post


czemu podejrzane? Typowy troll z multikontem. ok, racja Nie będę wskazywał palcami, ale wiadomo o kim myślę (zaczyna się na k i kończy na uś, żeby nie było niejasności).

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2020 22:48:23 przez snajper
[#82] Re: Mandi dla SirLEO

@snajper, post #81

zaraz zaraz...
ale tak naprawdę to nawet gdyby nie mial pieniedzy a chcial zablysnac przed kolegami jaki to z niego sianoski dobroczynca, to chyba mial zamiar powiedziec, ze byl to tylko glupkowaty wybryk szczeniaka przed otrzymaniem przesylki wartej 2000 pln.
Bo o ile sie orientuje proba wyludzenia takiej kwoty, to juz wlasnie przestepstwo

owszem... moze i 4 lata stazu na forum ale za duzo to on sie tu nie wypowiedzial.
[#83] Re: Mandi dla SirLEO

@selur, post #82

Koleś w innym wątku pochwalił się że ma dwa ppc...

Brak słów...
[#84] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #80

No strasznie słaba szopka ze strony Orintroper - szkoda słów..

Szacunek dla orila, za jego czujność i upór w dążeniu do prawdy ok, racja OK

Na przyszłość, prośba do wszystkich licytujących, jeśli przeszarżowaliście, albo zmieniliście zdanie, albo podziało się w waszym życiu i finanse się wam wywróciły to zamiast kombinować, szopki odwalać, napiszcie na PRV np do mnie lub SirLeo, lub kogoś związanego z organizacją akcji, tak jak w tym wypadku do orila i po prostu załatwimy to kulturalnie i bez wstydliwego rozgłosu- naprawdę, wszyscy jesteśmy (tylko) ludźmi ok, racja
[#85] Re: Mandi dla SirLEO

@BULI, post #84

Dobra, czas dalej działać , czyli 3 runda z tym co zostało po drugiej:

1. TF1208
2. SD2IEC
3. SD2IEC

Licytujemy do 10.10.2020 do 10:10.
[#86] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #85

no to zaczynamy

1. TF1208 -200
2. SD2IEC -50
3. SD2IEC -50
[#87] Re: Mandi dla SirLEO

@HOŁDYS, post #86

1. TF1208 -200 HOŁDYS
2. SD2IEC -100 nekroskop
3. SD2IEC -100 nekroskop
[#88] Re: Mandi dla SirLEO

@nekroskop, post #87

1. TF1208 -250 krashan
2. SD2IEC -100 nekroskop
3. SD2IEC -100 nekroskop
[#89] Re: Mandi dla SirLEO

@Krashan, post #88

1. TF1208 -300 HOŁDYS
2. SD2IEC -150 HOŁDYS
3. SD2IEC -150 HOŁDYS
[#90] Re: Mandi dla SirLEO

@orila, post #85

Jest nowa akcja. Miałem czekać z nią do końca tej licytacji, ale wszyskto trochę się przeciąga, więc wystawiam już teraz, tutaj:
https://www.ppa.pl/forum/integracja/42102/nowa-obudowa-simongk-dla-sirleo#m699522
Czas zakończenia aukcji jest ustawiony na tydzień później niż tej "Mandiego", więc nie powinno być żadnej kolizji, a i będzie czas na przyglądnięcie się tematowi OK

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2020 10:01:02 przez BULI
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem