[#91] Re: Hex Pistons 4 - amispotkanie w wielkopolsce

@Mirq, post #90

Ja również rycze że nie byłem z młodym ale byliśmy na weselu w sobotę a jako że akurat jestem ojcem chrzestnym to nie było możliwości się wykręcić przepadło party i Pyrkon 2026 bo nie było ochoty wstawać po weselichu aby jechać do Poznania
[#92] Re: Hex Pistons 4 - amispotkanie w wielkopolsce

@slay, post #1

Pomimo wszelkich prób utrudnienia nam dojazdu (zerwania trakcja kolejowa w Opalenicy, opóźnienia w komunikacji zastępczej, brak taksówek i ogólny chaos komunikacyjny na kolei) dotarliśmy na miejsce i powiem wam, że … było warto . Wielkie dzięki dla organizatorów, uczestników tej jakże zacnej imprezy oraz mojego kompana podróży - Daktiego. Party place zmieniło się nie do poznania, jednak stanowisko do grania w SWOS pozostało tam gdzie zawsze. Co prawda podczas turnieju dostałem sromotny wpiernicz, ale przegrać z Mirq i Slayerem to tak jak wygrać . Niczego nie brakowało. Były pyry z ogniska (pychota) oraz kosz kiełbasy (pozostawiony zapewne przez jakiegoś zbłąkanego, czerwonego kapturka). Były pokazy dem, dzikie harce na parkiecie w wykonaniu niezastąpionego RJ’a i niekończące się się dyskusje o demoscenie. Było po prostu zajebiście! Wielki szacun dla Slay'a i Jazzcata za ich organizacyjny trud. Impreza z roku na rok robi się coraz lepsza. Z chęcią przyjadę jeszcze raz (ale już nie pociągiem ).


Ostatnia aktualizacja: 22.06.2026 21:26:33 przez MarX
5
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem