[#92]
Re: Hex Pistons 4 - amispotkanie w wielkopolsce
@slay,
post #1
Pomimo wszelkich prób utrudnienia nam dojazdu (zerwania trakcja kolejowa w Opalenicy, opóźnienia w komunikacji zastępczej, brak taksówek i ogólny chaos komunikacyjny na kolei) dotarliśmy na miejsce i powiem wam, że … było warto

. Wielkie dzięki dla organizatorów, uczestników tej jakże zacnej imprezy oraz mojego kompana podróży - Daktiego. Party place zmieniło się nie do poznania, jednak stanowisko do grania w SWOS pozostało tam gdzie zawsze. Co prawda podczas turnieju dostałem sromotny wpiernicz, ale przegrać z Mirq i Slayerem to tak jak wygrać

. Niczego nie brakowało. Były pyry z ogniska (pychota) oraz kosz kiełbasy (pozostawiony zapewne przez jakiegoś zbłąkanego, czerwonego kapturka). Były pokazy dem, dzikie harce na parkiecie w wykonaniu niezastąpionego RJ’a i niekończące się się dyskusje o demoscenie. Było po prostu zajebiście! Wielki szacun dla Slay'a i Jazzcata za ich organizacyjny trud. Impreza z roku na rok robi się coraz lepsza. Z chęcią przyjadę jeszcze raz (ale już nie pociągiem

).
Ostatnia aktualizacja: 22.06.2026 21:26:33 przez MarX